Treść opublikowana przez Bart-S
-
B6 DIVISION
Ty go montowałeś? GPS podłączasz w pojedyncze zielone gniazdo antenowe na tylnej ściance navi. Po tym kabelku jedź dalej i szukaj usterki...
-
B6 DIVISION
Wtyczka przy navi raczej się nie wypnie - to już bardziej druga strona adaptera albo sam GPS wleciał w jakieś kiepsko dostępne miejsce (gdzie go zamocowałeś?)
-
B6 DIVISION
Masz rację - nie spojrzałem na Twój rocznik Zanim zaczniesz rozbierać auto - podłącz kompa (jeśli wtyczka anteny GPS się wypięła, będzie błąd w buforze radia/navi).
-
B6 DIVISION
Czy w navi zapisały się jakieś błędy? Jutro może od siostry laptopa wytargam to sprawdzę... Który to blok w ogóle jest? Nie blok - klikasz przycisk "37 - navigation" lub "56 - radio" i w nim "Fault Codes". RNS dokładany czy fabryczny?
-
B6 DIVISION
Czy w navi zapisały się jakieś błędy?
-
B6 DIVISION
o to jestem spokojny:wink: Też mi się tak wydaje bo najdłużej i najmocniej walczy o ten wątek ale nie chciałbyłm wszystkiego na niego zwalać...
-
B6 DIVISION
Jeszcze nie wybraliśmy osoby odpowiedzialnej - spokojnie z tymi zgłoszeniami. Dopiero co ruszył temat - dajcie się zorganizować najpierw
-
B6 DIVISION
Może niech zacznie od stickerów ...już kiedyś była akcja z zamówieniami i ucichł temat. Arturowi dać władze to wszystko ogarnie Moderacja w trakcie załatwiania - musicie jeszcze chwilkę poczekać (jak dobrze pójdzie to Daro dziś to wbije).
-
B6 DIVISION
To jak to z nimi jest - są gotowe do masowej produkcji? Artur wrzuć foto.
-
B6 DIVISION
Może niech zacznie od stickerów ...już kiedyś była akcja z zamówieniami i ucichł temat.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Kurcze widzę, że nie ma co czekać tylko Paska czym prędzej trzeba rozbierać...
-
B6 DIVISION
A jak to sprawdzić? Ukryte menu jakieś? Jeśli dobrze pamiętam to w trybie navi klikasz przycisk INFO.
-
B6 DIVISION
OK, jak się powtórzy to wejdź w opcje i zobacz z iloma satkami masz połączenie...
-
B6 DIVISION
...może wjechałeś w jakiś obszar gdzie były silne zakłócenia i navi zgłupiała. Na odpalonym radiu miałbyś potwierdzenie bo prawdopodobnie odbiór też by się pogorszył. Generalnie nie przejmuj się tym jednym razem - jak zacznie się powtarzać, daj znać.
-
B6 DIVISION
Zresetuj navi - niech się sat skalibrują od nowa. A dlaczego takie cyrki z tymi GPSem dzisiaj mi robiła? Wcale tras nie mogła znaleźć chociaż w centrum Szczecina byłem Jeszcze lepszy numer był jak 1km od domu byłem, to pokazywało, że 66 km do domu mam To trochę "z d*py" pytanie Kamilu bo nikt nie jest jasnowidzem Tak naprawdę nie przejmowałbym się tym dopóki problem nie zacznie się powtarzać. Ale spróbujmy dojść przyczyny... Gdy wystąpiła usterka słuchałeś muzyki? Jeśli tak to z z radia czy CD?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dajcie 5 osób - niech będzie nieparzyście.
-
B6 DIVISION
Zresetuj navi - niech się sat skalibrują od nowa.
-
B6 DIVISION
A nasz dywizjon znowu zostanie nie tkniety Też już mi się nie chce czekać... Wybierzcie kilka osób które będą decydować i możemy ruszyć z tematem już dziś. ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- ...jedyna sugestia co do wybierania - szukałbym osób które udzielają się w tym dziale
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
No chyba, że olejemy temat ankiety - wymyślcie jak to obejść aby miało ręce i nogi a ja lub Nosb będziemy podwieszać i tyle...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
OK szefie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jest tyle pracy, że nie było szans wjechać moją na kanał - może dziś się uda. Chociaż z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej od razu wlecieć na pompę i miec pewność, że jest OK. Co myślisz?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Chciałem spuścić płyn hamulcowy i dopiero zalać nowy (bez przelewania). Zeszło tylko ze zbiorniczka ale to najprawdopodobniej wystarczyło aby zapowietrzył się blok ABS (choć pewności nie mam bo efekt jest po prostu taki, że nie za bardzo czuję różnicę w porównaniu do seryjnego zestawu). Wydaje mi się, że pedał hamulca pracuje minimalnie bardziej miękko ale tragedii nie ma - auto hamuje normalnie.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Może tak - czujnik w B7 zadziała w B6 ale wygląda inaczej i ma inne oznaczenie (7H0919275D).