Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Coś z radiatorem. Na 12V postojówki dałem swego czasu 25W 47om.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie ma 100% potwierdzenia. Całość pasuje PNP ale potrzebna jest także taśma i moduł kolumny kierowniczej z B7. Na koniec podmiana adaptera poduszki (w B7 jest 4 pinowy - trzeba przełożyć piny). Jak się zdecydujesz - daj znać, potrzebne graty mam. mhm rozumiem. Tak gdybam i ew planuje mody z wyprzedzeniem. Ale jeśli nie ma 100% potwierdzenia to chyba odpuszczam Rozsądnie
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
I tak wywalają błąd. Zresztą... zadzwoń do sprzedającego i poproś o zapewnienie, że nie wywali błędu (zobaczysz co Ci powie ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie ma 100% potwierdzenia. Całość pasuje PNP ale potrzebna jest także taśma i moduł kolumny kierowniczej z B7. Na koniec podmiana adaptera poduszki (w B7 jest 4 pinowy - trzeba przełożyć piny). Jak się zdecydujesz - daj znać, potrzebne graty mam.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Niesamowita historia... Super, że udało się odzyskać to śliczne auto (to rzadkość). Teraz możesz odsapnąć
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Niestety nie - będzie błąd na DIS (chyba, że wstawisz w obwód zasilania dodatkową żarówkę lub rezystor).
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
PM = przeciwmgielne. Myślałem, że chodzi o palniki zamiast żarówek H11 - jak odpisałeś doczytałem, że mowa o reflektorach (w każdym bądź razie, test wygląda tak samo - skoro nie ma zakłóceń, dobrze wybrałeś).
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
To włącz radio i na to odpal PM... a co to ? skrót to modulacja fali czy coś, a jak to włączyć ? Włącz radio i odpal HID-y - jeśli nie będzie zakłóceń, jest OK.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wydaje mi się, że nie. Powiem Ci jak odzyskam dane z dysku, który mi padł (mam je dostać przed końcem roku).
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
To włącz radio i na to odpal PM...
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Kup jakiegoś porządnego MOLL-a i będzie spokój na lata
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
L = HIGH, jest git. ---------- Post dopisany at 05:26 ---------- Poprzedni post napisany at 05:26 ----------
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak ale u Ciebie to wystarczy śrubokręt - u Daniela był VCDS potrzeby a odmówił posłuszeństwa...
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Z tego co pamiętam, to repliki...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak zostanie to mamy klubowe stanowisko do poziomowania przednich świateł
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
...nie, fotochromy nie ruszone - w tygodniu się tym zajmę.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Jak podłączałeś kable to skorzystałem z okazji, że nie patrzysz i skopiowałem błędy z jego sterownika silnika do Twojego ..chyba się udało bo na starej A2 V8 ładnie leciało. A jak tam Twój klekot?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Huligan - mazał po ścianach parkingowych!!! Ja się pytam, kto Ci pozwolił!!!
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Dokładnie tak jest - bodajże chodzi o to, że przy kolizji masz pierwsze uderzenie do przodu (1-nabój), następnie walisz o fotel i znów lecisz do przodu (i tutaj ma zadziałać 2-gi strzał). ...generalnie poduszka 2-nabojowa to ewolucja w stosunku do 1-nabojowej. 1 nabojowa też spełni swoje zadanie tylko, że tutaj siła wybuchu i ilość ładunku są specjalne dobrane (dopasowane). Chodzi mi o to, że wybuch poduszki 1-nabojowej w porównaniu do detonacji tylko jednego z dwóch ładunków w poduszce 2-nabojowej ma zupełnie inne "parametry" (a przynajmniej tak przypuszczam). I teraz pytanie co lepsze - czy zakładając, że poduszka z B7 zadziała w B6 to teraz jak lepiej ją podłączyć... Podpinając tylko jeden zapalnik, czy mostkując kable i tym samym w przypadku kolizji wyzwolić oba na raz (tutaj się boję, że może dojść do rozerwania poduszki ale to znów moje spekulacje). Dzwoniłem do gościa - jeszcze nic nie wie (mam zadryndać znów, w tygodniu).
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Slo - BT może między świętami zrobimy?
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Miło było poznać... no i "dizel" podnoszący V8 - widok bezcenny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Będzie komp Gdzie się spotykamy - bo ja najpierw śmigam do M1... Myślę, że za godzinę wyjadę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Możesz spokojnie brać Q. Winaczako - ja na Poznań uderzam jutro o 9:00 więc przed Twoim wyjazdem możemy się spiknąć na Szwajcarskiej w M1. Jak coś to dzwoń: 691 643 630. Dopiszcie mnie do listy spotowej... Slo - jeśli się wybierasz to Twoje też ogarniemy.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Wątpię - raczej działało tylko +/-.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Ale to chyba z B7?