Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jeśli masz C/LH to IMO warto. U mnie priorytetem było uzyskanie tej samej barwy światła z przodu i z tyłu właśnie przy C/LH - po założeniu nowych lamp słabo świecące żarówki imitujące ksenon dostały trochę wigoru
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
OK, kontrola ciśnienia ogarnięta - powinno być już dobrze W końcu halogen wygląda tak jak powinien... ...stare wymagają regeneracji...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki wszystkim za pomoc - telefon po moim wpisie się urywał. Fajnie, że można na Was liczyć w kryzysowych sytuacjach ...lecę jeszcze pogrzebać przy kontroli ciśnienia. Może jednak uda mi się wygrać walkę z tymi cholernymi czujnikami
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
...i już wszystko jasne. Mieliście rację - wyjście pomiaru czujnika poziomu poza zaprogramowany zakres pracy blokuje możliwość adaptacji autopoziomu. U mnie jak wsiadam do auta, sensor z przodu pokazuje 1.52V - wystarczyło wysiąść z auta aby pomiar podskoczył do 1.6V i grupy 001 i 002 w BS stały się widoczne. Jeśli to nie wystarczy to tak jak Hammer podpowiedział - można unieść auto lewarkiem. Dobrze aby komp był w tym czasie podłączony do sterownika autopoziomowania - bloki pomiarowe, grupa 002 - mamy wtedy podgląd na wartości i można unieść auto tylko o tyle, ile nam potrzeba
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart - masz jakąś robotę jutro w godzinach przedpołudniowych? Jak nie to może wpadnę na jakieś czyszczenie przed wyjazdem? Hammer właśnie dzwonił z pomysłem - idę sprawdzić czy da radę...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Zaraz po wymianie dopóki nie ruszyłem Basic Settings nie było błędów - teraz mam "Headlights not adjusted"... Idę to rozkminić.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Gdybym wiedział wcześniej to bym go nie wymieniał
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
To nieciekawie - tak myślałem aby do Grzesia zadzwonić i o to zapytać ale widzę, że nie mam po co. Nie wydaje mi się, że to od zawieszki bo u WRC tego błędu nie ma a u niego gleba stoi tak samo jak u mnie... Andrzejowi srb38vx dokładałem autopoziom w B7 - u niego też jest obniżone zawieszenie i tam równiez problemu z adaptacją nie było (Hammer to ustawiał kilka dni temu).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
I co jeździsz z błędem na DIS? Szlag by mnie trafił... Kolejna sprawa - czujniki kontroli ciśnienia. Korzystanie z tego zimą chyba mija się z celem - przez skoki temperatury system świruje i cały czas pokazuje flaka. Wykodowuję to w piz**
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jeszcze zdążymy - póki co jadę tylko na tydzień i wracam... Następny wyjazd już na rok czasu już wiem czemu Andrzej tak się spieszył z tymi modami ...............mam nadzieję ,że to nie te jego liczne wizyty przyśpieszyły Twoją decyzję :grin::grin::grin: Hehe nie, grzebanie z Andrzejem w aucie to sama przyjemność Spoko - internet w hotelu będę miał więc wieczorkami kontakt ze mną będzie. Auto ogarnięte ale nie obyło się bez znoka... Po wymianie sensora autopoziomu chciałem zrobić adaptację i... d*pa. W Basic Settings na kanale 001 i 002 mam error Trzeba wbić login? HELP! ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- Miałem dziś jechać z Gośką do kina na "Zmierzch" i niestety wyjazd przepada Muszę skończyć Audikę i poskładać Passata żeby żonka miała czym jeździć przez tydzień (rozorałem przedział silnika - kończę montować instalację elektryczną dla ogrzewanej przedniej szyby).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Też tak słyszałem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
W niedzielę...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak, ale na forum się będziemy widzieć
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb-237698/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
VC ruszy to nie będziesz miał czasu tęsknić- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jeszcze zdążymy - póki co jadę tylko na tydzień i wracam... Następny wyjazd już na rok czasu- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Twoje żarówki zostają - wymieniam lampy (stare są już zjechane - straszny syf w środku). ---------- Post dopisany 15-11-2012 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 21:05 ---------- OK... Phantom już siedzi (muszę jeszcze pokombinować z masą bo po uruchomieniu silnika mam zakłócenia - spróbuję złapać coś na słupku A): Dodatkowo założyłem osłony na końcówki stelaży foteli (od sportowych stołków nie pasują więc od czasu montażu Recaro jeździłem bez...). ...zostały już tylko postojówka, halogeny oraz sensor samopoziomu i mogę ruszać w drogę (może dla pewności jeszcze zbieżność sprawdzę ).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mozna tez zmienic srodkowa literke na R, tez niezle brzmi uśmiałem się do łez i oplułem monitor ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ---------- Okej widzę że już jestem Banan - wielkie dzięki Bartek i podziękowania dla Hugo No szybko poszło- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A może po prostu:- Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Normalnie jest nad schowkiem za poduszką - a jak w UK to nie wiem. Ale OK, bo robimy OT...- Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Hahhaha yebany doczytał ...nie ale jak Ci spadnie to na filtr kabinowy - i będziesz miał wkład z prawdziwym węglem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wiem jak Hugo podchodzi do usuwania userów (kiedyś już była jakaś akcja usuwania nie aktywnych kont). Zapytam - a Ty pomyśl nad xywką jeśli zwykły Banan (nie taki czikita jak Ty ) będzie jednak zajęty.- Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Musiałbyś zamiast szyby wstawić w jej pseudo obwód odpowiednie oporniki ceramiczne (dające oporność w zakresie 2.7-3.3ohm).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak chcesz to Ci zmienię na alternatywnyBanan - [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")