Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek nie narzekaj - ja tak od 2 lat zapierdzielam i to w jakim sniegu... jak odsapniesz i będziesz miał części dla mnie to daj znać fotela nie dałem rady jeszcze rozebrać bo nie mam gdzie, w razie czego będę dzwonić. Jak byś miał 30min na logi to też daj znać bo coś mi się pieprzy w motorowni:hi: MCE powinien dojechać jutro - jeśli listonosz go przyniesie to możemy się umówić po południu (3.0 MPI zablokował mi kanał więc i tak stoję z robotą).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek nie narzekaj - ja tak od 2 lat zapierdzielam
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Robi się OT - przenosimy się z tą dyskusją na PW.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Zainstalować dodatkowy przekaźnik - w dziale warsztat masz DIY wrclaguny na ten temat. ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Podaj mi na PW VIN Twojego auta.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Z tego co pamiętam sygnały są podłączone identycznie.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Jak zdążę odpowiednio wcześnie wrócić z Warszawy to spróbuję wlecieć
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Będzie OK.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:thumbup1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ogarnięty działa działa Bartek dzięki NP
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
AH to moduł HIGH a więc obsłuży zarówno pamięć jak i składanie lusterek. ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- Moduł AJ nie będzie się komunikował z Twoimi pilotami (nie będzie działać zdalnie sterowane centralnego zamka). AR powinieneś zmienić na BC lub BD. Sterowniki z B7 będą działać w B6.
-
B6 DIVISION
No tu musi sie wypowiedzieć ktoś z wyższym wykształceniem w dziedzinie kabelkologii mam srednie:grin::grin: Puma czytaj i działaj ja musze spadaćhttp://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b7-bkn-wymiana-kierownicy-4-ramiennej-multi-r8-tt-multi-fotostory-33090/ ja też ale wiele mi do ciebie brakuje. Dobra zabieram się za to muszę takie piny poszukać pierw jeszcze. Ale przecież nie masz zakładać nowych tylko poprzekładać te które obecnie w kostce są... Skończę Paska i jak nie będziesz miał jeszcze rozpiski to zrobię... ...a Ty w tym czasie zaopatrz się w wyjmak albo spinkę do włosów
-
B6 DIVISION
No tu musi sie wypowiedzieć ktoś z wyższym wykształceniem w dziedzinie kabelkologii Domin zaraz to rozpisze.
-
B6 DIVISION
Jak kolorowe to mamy winowajcę
-
B6 DIVISION
To jest bardzo dobre pytanie
-
B6 DIVISION
no jak nie jak tak:decayed: Domi daj cenę na PW
-
B6 DIVISION
Tak jak napisałem - albo moduł j**nięty albo wiązka (mogłeś poprosić Marka żeby wysłał Ci jeszcze jeden moduł razem z taśmą). Wyciągnij poduchę i obejrzyj jeszcze raz kable MF - bardzo łatwo je poduszką rozwalić jeśli poprawnie nie umieściłeś wiązki w profilach...
-
B6 DIVISION
Mi się przyciski na kierownicy zapaliły od razu po założeniu bez kodowania i nawet mogłem od razu przygłośnić i przyciszać muzykę Obstawiam taśmę albo wiązkę Taśmę już wymienił. ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Nie ma ktoś na sprzedaż MCE "F" ?
-
B6 DIVISION
No to jeśli poprawnie zakodowałeś, zostaje moduł albo coś z wiązką MF jest nie tak.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Nie musisz bo masz radiowy zegar - widocznie moduł odbiorczy padł (jak zwykle). 4B0 919 145 B - 167zł ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- Ew. wejdź do zegarów i zerknij w adaptacjach na kanał 19 - jeśli jest 0 to go wykodowano. Powinna tam być zakodowana wartość 20.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
U1A i U2A.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do zobaczenia w lutym fany
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Zegarka nie trzeba ustawiać - sycnhronizuje się sam. Podeślij mi wlepę to zobaczę czy jest w wyposażeniu.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Grzesiowi chodziło o zegarek radiowy
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Grubo Grzesiu - chyba z miesiąc to musiałeś pisać
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
4F0 419 685 - 123zł