Treść opublikowana przez Bart-S
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Do budowy instalacji użyłeś wyłacznika poduszki z A4 B5 i tu jest problem. Zmień go na prawidłowy czyli 8E0919237.
-
[B7 BPW] Audi A4 AVANT 06' 2.0 198,5 KM 430 NM
Bardzo miło było poznać i razem porezać Do zobaczenia wkrótce
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ze spokojem. Olej wymień przy 60 000km.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to aż przesadziłem z tym 300zł najchętniej to bym zrobił SWAPa na 1.8T, dorezał Q i jeździł Nie opłaca się - taniej wyjdzie sprzedać i kupić auto. No ale projekt byłby fajny - podjąłbym się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U Siemiana za 200zł się coś znajdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nara Xenon ---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 01:02 ---------- Trzeba policzyć graty brakujące... Panel klimy pod grzane d*py + kostki i piny do brakujących instalacji (może coś się wyrwie z paczki niestandardowego za jego zgodą ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wystaw na forum też.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Odzywaj się odzywaj - lubię polemikę z Tobą (jest konstruktywna ). Ale fakt - jak miałbym wybór między 3.2FSI a 3.0MPI to brałbym ten drugi (po uprzednim sprawdzeniu kompresji ). ---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ---------- Rozsądnie.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Musisz podłączyć się interfejsem (VAG/VCDS) do nawigacji (adres 37). Klikasz przycisk ADAPTATION (10) i wybierasz kanał 67. Tam jako wartość masz pewnie zakodowane 255 - zmień na 0 i zapisz (SAVE).
- B7 Crew
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Bierz od Flyera... Ma gwint Weiteca (GT) za połowę wartości rynkowej. Jego zestaw jest dedykowany właśnie do Twojego auta (ośka, sedan, obciążenie przedniej osi do 1090kg). Obniża w zakresie 30-65.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3.2 FSI też ma swoje problemy... Znając slo - myślę, że 1.8TQ to rozsądny wybór. Namówiłbym go na S4 ale przy tym zakupie na pewno będą koszty (na dzień dobry remont silnika ). ---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------
-
B6 DIVISION
No ja mam kostkę taką jaka powinna być, gdyby nie Bart to bym pewnie rzeźbił Do sprawdzenia piny które przekładałeś - system airbag jest bardzo wrażliwy na odczyt rezystancji. Wystarczy lekko wygięty pin, nie styka na całej długości (nawet tego nie widać) i już driver pieje...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fajnie się tym jeździ i naprawdę przyjemnie "brzmi" ale musi to być manual z Q. Awaryjnośc - gary kompresji nie trzymają (trzeba poszukać zdrowej sztuki).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Si, ale nie spieszy mi się ze sprzedażą. Wystawie i będę czekać nawet do zimy. Koniec rezania ogólnie tej fury. Jedyne mody teraz to dorwać sprawne lusterko, MCE, zderzak przód i ogarnać pęknięte lampy z tyłu (Bartek ta Twoja ok, ale paruje niestety). Ewentualnie doprowadzić elektrykę do fotela i podłączyć podświetlenie nóg, żeby był pełen pakiet światło. ---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- a potem może Audi A4 1.8t + gaz BRC quattro (3415888375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub Audi A4 Benzin Angebote bei mobile.de lub Audi A4 1.8 T - ** echte S-LINE ** als Limousine in Düsseldorf coś w ten deseń Szukaj S line od razu bo potem znów wydatki na body będą - a tak w środku zawsze możemy pogrzebać bo dostęp do gratów będzie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na nowe auto spoko
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Wersje sterownika i czujników są OK (powinny ze sobą pracować). Wygląda na to, że coś nie tak z wiązką - potrzebny jeden na bank sprawny czujnik (podmień go z dowolnym który masz i... nie powinno być błędu = masz odpowiedź). Jest też możliwość, że to sam sterownik - niestety bez części na podmiankę nie dowiesz się (bloki pomiarowe w PDC w w/w przypadku nic nie podpowiedzą).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo - chcesz moje 19"? Odnowione - 4 x 235/35 Ventus Sport K104 (bieżnik 6-7mm). Bartek, Ty mi może zdradz słodka tajemnice jak kupić długą spinke do tapicerki bagażnika. Już mi dwie ASO poległy na tym temacie, włączając Suchy Las. Pod numerem w ETCE kryje się tylko krótka. Poszukam... ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ---------- Bartku - odpuśćcie mu. Auto sprzedaje - na ch%* mu teraz nowe felgi Cisnę mu aby zostawił te co są bo dobrze auto wygląda... To już lepiej dołożyć grzanie d*p i elektrykę foteli skoro stołki to mają a brak w ori instalacji. Będzie więcej wyposażenia = windowanie ceny i więcej chętnych na zakup ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ---------- 1.8TQ "BEX" jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo - chcesz moje 19"? Odnowione - 4 x 235/35 Ventus Sport K104 (bieżnik 6-7mm).
-
B7 Crew
Nadal jest ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/s4-dtm-25th-anniversary-quattro-1-of-250-nowe-zdjecia_wedding-edition-117565/ ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ---------- ...gdzieś mam filmiki z testdrive-a ale musiałbym na YT wrzucić.
-
B7 Crew
Tak. 2.0TFSIQ ma 200KM i 280Nm a DTM 220KM i 300Nm. Przez to wykres też nieco inaczej wychodzi (w DTM moment wstaje jakieś 400rpm szybciej). Tak tylko mi chodzi o konstrukcję silnika, skrzyni - czy są jakieś różnice. To że ma 220Km i 300Nm to akurat wiem ale dzięki:wink: W moim pytaniu było "oprócz różnicy w sofcie":decayed: Sam silnik ma inny numer ale gmerając w częściach składowych wychodzi na to, że to ten sam słupek. ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ---------- ...spróbuje to rozkminić w wolnej chwili.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
oczywiście vcds można nim zrobić większość(praktycznie wszystko) ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- panowie wie ktoś co jest nie tak wywalilo mi ten blad niedawno odcieło tak jakby turbo bo nie było mocy po zgaszenia silnika na postoju i ponownym odpaleniu wszystko wrocilo do normy 1 Fault Found 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) P0234 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2520 /min Torque: 310.0 Nm Speed: 123.0 km/h Load: 97.3 % Voltage: 14.29 V Bin. Bits: 00001000 Absolute Pres.: 2131.8 mbar Absolute Pres.: 2499.0 mbar Readiness: 0 0 0 0 0 Albo N75 się już przycina, albo któryś z wężyków podciśnienia ma wyciek albo turbo zawalone na kierownicach. to sprawdzać to w takiej kolejności jak napisałeś? ja jeszcze postaram się jutro jak znajdę czas sprawdzić czy ponownie wywali ten sam błąd czy też tak może być że narazie tylko sporadycznie wywaliło? Możesz zacząć od zaprzestania jeżdżenia jak pipka Auto 2-3x w tygodniu trzeba wkręcać na nieco wyższe obroty aby wyczyścić syf który osadza się na turbo. Jeśli zaczniesz się do tego stosować a problem nadal będzie występować to na pierwszy ogień kontrola wężyków... Potem podmianka N75. Na koniec wyciągasz turbo i czyścisz kierownice i obszar ich pracy. jak pipka raczej nie jeżdżę bo nie jestem zwolennikiem PSJ, jeżdżę w granicach 2-3tyś obrotów jedynie gdy jest silnik zimny jeżdżę poniżej 2tys dopoki sie nie rozgrzeje tyle że głównie robie trasy 20-30km przez miasta to tam też nie przyciśnie jedynie w wekend mogę mówiąc wkręcać na wyższe obroty masz na myśli okolice 4tys obrotów? ---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- a i dziękuje bart-s jak zawsze jesteś nie oceniony Pod 4k brzmi lepiej - no ale jeśli nie jeździsz PSJ to zostaje zawór lub przewody.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Np. do mojego? No na przyklad... No to Michu złóż mi ofertę na PW