Treść opublikowana przez Bart-S
-
B6 DIVISION
A macie coś zabudowane w bagażniku? Brakuje mi tylko jednej fotki aby puścić tutorial do warsztatu.
-
B6 DIVISION
Potrzebne mi zdjęcie po zdjęciu pokrywy - coś w ten deseń...
-
B6 DIVISION
Miśki - kto z Was ma fabryczne koło zapasowe w Avancie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
J/w
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O rrrany - trochę Cię nie było Po ilości postów widzę, że też nie udało Ci się zalogować na starym loginie ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- No trochę to mało powiedziane a stare konto poszło w siną dal razem z Groszkiem już jakieś 3 lata temu Ale teraz ponownie się przymierzam do A4 i chyba nawet będę miał do Ciebie romans bo mam zamiar kupić z Multi.... Ale to jeszcze pewnie będzie czas żeby to obgadać jak już kupie Jak nagrasz coś konkretnego to zgłoś się. B6 czy B7?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[email protected] // 691 643 630 ...czekam na efekt
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O rrrany - trochę Cię nie było Po ilości postów widzę, że też nie udało Ci się zalogować na starym loginie ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- Arek i Rosół - dzięki za wczorajszą akcję Felunek oczywiście jest na sprzedaż - cena 3500zł. 4 x 19" na wzorze RS4. Szerokość felgi 8,5", ET48. Opony 235/35 Ventus Sport K104 (wysokość bieżników: 2 x 6.2mm, 1 x 6.7mm, 1 x 8mm). Felgi w bardzo dobrym stanie (nie naprawiane, nic nie bije, świeżo odebrane ze spa więc wyglądają jak nówki). W komplecie dekielki. Koła są wyważone i gotowe do drogi...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dla mnie to nie skrzynia - chociaż coś tam pokazało. Motor = gubił zapłon na 2gim garze.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Podesłaliście logi i póki co cisza... Za daleko mu chyba więc podejrzewam, że skończy się jakimś lokalnym majstrem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Po rabatach zapłaciłem 47zł. ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Sprzedaję 19"... Stan bardzo dobry - proste, nie naprawiane, bez rys i zadrapań (dziś wróciły ze spa - z wyglądu jak nówki). Jest to felga 4F0 601 025 BA czyli z A6 C6 (szerokość 8,5" i ET48). Na kołach 4 opony Ventus Sport K104 235/35 (bieżniki: 2x 6.2mm, 1x 6.7mm, 1x 8mm). Koła wyważone i gotowe do drogi. W komplecie oczywiście są dekielki (nie ma ich na foto). Cena 3500zł. Anyone?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Podłączyłeś układ tak jak sugerowałem? tak podłączyłem tak jak mówiłeś i dalej to samo OK w weekend do tego usiądę.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wróćmy jeszcze na chwilę do tematu rolety w Avancie... Jakiś czas temu zakupiłem zestaw naprawczy 8E9 898 661 4PK, który po zamontowaniu daje lepsze trzymanie zaczepom rolety (ta przestaje wypadać np. na wybojach). Potwierdzam skuteczność tego zestawu - od czasu montażu, roleta siedzi w prawidłowej pozycji i nie wyskakuje z profilu. ...jednak do kolejnych problemów można dołożyć jeszcze jeden, bardziej wkurzający czyli skrzypienie Na mojej starej roletce nie było problemu ale kilka dni temu dostałem od Andrzeja srb38vx nową (w lepszym stanie) no i się zaczęło Kolejnym elementem ulegającym zużyciu są bolce/zaczepy rolety - to one generują niepożądane hałasy. Problem rozwiązał zakup kolejnego zestawu (8E9 863 661 94H). Poniżej fotka porównawcza nowego bolca i zużytego - po montażu nowych zaczepów jest... cichutko (możecie przetestować u siebie ).
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Podłączyłeś układ tak jak sugerowałem?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jak nie spróbujesz...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Podałeś symbol RNS-E a nie BT... System jest tak zaprojektowany, że zgrywa kontakty tylko z karty SIM. Jedyna możliwość to skopiowanie kontaktów z pamięci telefonu do karty SIM.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Niezły LOL - naprawdę dobrze, że stało się to na parkingu...
-
B6 DIVISION
...co do lusterek - to nie VW. Tu nie ma podziału UK/EU - szkła są takie same (każdy z wariantów występuje zarówno dla lewej jak i prawej strony).
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
h7 55w
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pasuje tylko musiałbym zorganizować jakoś odbiór opon o tej porze Może je odebrać w piątek, nie ma problemu. Z tym, że w nocy będą stały w aucie na niestrzeżonym. Jak coś pisz PW. OK - dzięki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- B7 Crew
- B7 Crew
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pasuje tylko musiałbym zorganizować jakoś odbiór opon o tej porze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miśki ktoś z Was wybiera się do Wrześni lub leci przez moją mieścinę do Poznania? Muszę przetransportować opony do zimnego75 (na Hetmańską) a oczywiście nie mam czym i kiedy się tam wybrać (A4 jest w codziennie w Poznaniu, a Pasek unieruchomiony przez uszkodzone hamulce ).