Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie potrafię tego zlokalizować w etce... Nie ma na tej części żadnego numeru? 8e0821136a Na rysunku poglądowym wygląda to zupełnie inaczej
  2. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie potrafię tego zlokalizować w etce... nie ma na tej części żadnego numeru?
  3. Podstawowa sprawa to zmierzyć ile jest przed montażem zestawu obniżającego no i po montażu. Mamy takie dane? Przymiarkę felg możemy zrobić w weekend.
  4. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ustaw z powrotem stare kodowanie i zobacz co się dzieje (chociaż nie widzę związku). ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- ...pisz do mikasziego. Wychodzę właśnie do pracy i nie będę mógł już dziś pomóc.
  5. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    0301715
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ej no jak to by mogło być żeby największy spamowiec forum nie odpowiedział na wezwanie:polew: Wladi, chodziło mi bardziej o twoja druga naturę, wiesz DJ Hazel, Manieczki i te sprawy Tapnięte z SGS III ...mama wysłała "Hejzela" do sklepu... po ser biały...
  7. No Jędruś - skoro polecasz to idę szykować paczkę
  8. Na allegro znalazłem firmę która regeneruje je i poprawia usterki fabryczne - chcą 250zł...
  9. Dobra Tomek - dajemy czarne. Blach nie maluj bo i tak wejdą "R".
  10. Czerwony fajnie się zgrywa z brązem ale raczej jeśli już to... srebrny. No chyba, że jakąś inną kompozycję dobierzemy...
  11. Tak samo myśli żona Dev-a
  12. Pin 15. ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- W aucie są różne magistrale CAN - masz się wpiąć do tej konkretnej ("Komfort"). Skoro na rozpisce masz kabel pomarańczowo/czarny a ja podałem Ci pomarańczowo/zielony to chyba wszystko jasne... Nie można się podpinać byle gdzie - czytajcie ze zrozumieniem!!!
  13. Nie ruszaj kostki pod fotelem bo nie ma związku z pokazanym błędem. Podmień z kimś poduszkę i zobacz czy błąd po skasowaniu wraca.
  14. Bart-S odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Logo S4 na atrapę chłodnicy: 8E0 853 736 D 2ZZ Pompka spryskiwacza lewego reflektora dla wersji S line: 8E0 955 101 E
  15. Coś tam pogrzebałem przy ostatniej wizycie w PL Wracam niedługo to się nad czymś jeszcze pomyśli ---------- Post dopisany 04-08-2013 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 21:26 ---------- Od kilku dni niemiła niespodzianka... Lewym tylnym zaciskiem sp***rza płyn hamulcowy, przy okazji oględzin okazało się - że silniczek tego samego hamulca ma pękniętą obudowę. W związku z tym, że przy najbliższym interwale serwisowym tarcze i klocki będą do wymiany - stało się.... Dev dopiął swego - będzie zestaw hebli od R36 Udało się dorwać w dobrej cenie prawie cały komplet zacisków i jarzm... Brakuje tylko zacisku na lewy tył (szukamy...). Teraz tylko pytanie w jaki kolor pomalować zaciski pod brąz "Mocca"
  16. Tak - poszukaj na lewym słupku A kabelków splecionych ze sobą i w tych samych kolorach (pomarańczowo/zielony i pomarańczowo/brązowy).
  17. Może sterownik masz walnięty - podłączone muszą być 1, 3, 7, 8, 12 i 14.
  18. Jeśli ma na sobie wybity oprócz 4B0919237 także numer 8E0919237 to będzie pasował.
  19. Sprawdzałem już kiedyś dwie wersje przełącznika z B6 - były inne parametry. W B5 jest jeszcze inaczej i raczej tego nie uruchomisz w B6. Włącznik potrzebujesz z fotki poniżej (8E0 919 237):
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Tylko temperatura płynu chłodniczego musi mieć 90 (inaczej może szaleć).
  21. Jak już zamontujesz prawidłowy przełącznik to spróbuj tak: Pin 1 przełącznika do pinu 4 w kostce 12-pinowej Pin 2 przełącznika do pinu 7 w kostce 12-pinowej Pin 3 przełącznika do pinu 6 w kostce 12-pinowej Pin 4 przełącznika do pinu 5 w kostce 12-pinowej Podaj jeszcze oznaczenie Twojego sterownika airbag (to potwiredzę w/w).
  22. Jeśli masz oryginalną wiązkę... podaj mi kolorki przewodów w poszczególnych pinach. 2 kable to sygnały do sterownika airbag i 2 kolejne zasilanie iluminacji oraz masa iluminacji i przełącznika.
  23. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam 4 szt
  24. Coś mi to przypomina... Hmmm... Lord Vader

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.