-
Chip vs Box - porównanie osiągów i wykresy
Pozwolisz ze dodam twój post do wątku o podnoszeniu mocy:wink: nie ma problemu ......będzie dla potomnych
-
Chip vs Box - porównanie osiągów i wykresy
wrzucam wykresy audi A4 130KM w której zdemontowałem BOX-a i zrobiłem program, seria+BOX <br /><br /> seria +program <br /><br /> zestawienie <br /><br /> dodam że auto przestało kopcić
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
1.podłączyć na stole....i jak będzie sie komunikował to 2.wpiąć sie bezpośrednio w linie K przy zamontowanym kompie w aucie
-
Bezpieczna granica
jak Ci wgrają program ........to pewnie sie nie obejdzie bez otwierania puszki
-
[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie
w dziale wykresy pod nazwą "Golf 1,9TDI AHF - "GOTOWIEC" http://www.soft-tuning.pl/wykresy2 moża zobaczyć jak wyglądał mod który ostatnio przyjechał do mnie na poprawke ....wtyczka od kompa połamana,soft wpakowany z seata ,batory z tyłu że smuga sadzy zostawała na asfalcie ....a to czego już nie zniósł właściciel ...palił jak smok
-
[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie
Ok...dzięki za informacje przy najbliższej okazji sprawdze to i skoryguje
-
[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie
??? oznacz to że w Kłodzku można zrobić modyfikacje programu za rozsądną cene , oraz link do strony dla zaineresowanych ze szczegółami firmy która znajduje sie na dolnym śląsku
-
[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie
Zapraszamy do Kłodzka http://soft-tuning.pl/
-
[B5 AJM] wgranie mapy
nie ma takiej możliwości,sama sie nie zepsuje, natomiast korekta tej mapy pomaga usunąć problem z zapalaniem na gorącym silniku, podaj Nr softu to Ci powiem czy w Twoim przypadku jest sens w niej grzebać .....nie we wszystkich AJM-ach występuje problem z mapką.
-
[B5 AFN] Czy to czip??
z fotek widać że masz wstawioną podstawkę kodującą i zapewne wstawili ją w celu zmiany oprogramowania........czyli masz "chipa" z logów wynika zupełnie co innego .....parametry są seryjne
-
[B6 AWX] Czy zły program może powodować wibracje silnika przy dużym obciążeniu?
z tego co widać na wykresie to nie ma tragedii z niutonem,...można by na tym jeździć ale warunek jest taki że trzeba w niskich obrotach troche pomieszać biegami wyjście masz takie .. albo sie dostosujesz do programu i przed 2000 tyś nie będziesz deptał na wysokich biegach .....albo jedz do Roberta i niech Ci ułoży niutona pod Twoje wymagania np.tak http://soft-tuning.pl/S_homski.jpg gdzie do 1800 tyś obrotów jest praktycznie seria inne dolegliwości mozna szybko wykluczyć ...wgrywając np serie....za kare
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
u mnie taka operacja kosztuje 400
-
[B5 AFN] Zmiana nazwy sterownika
samoczynie to raczej vag nic nie zmienia...musiało być zmienione kodowanie sterownika a wtedy moze zaistnieć taka sytuacja
-
[B5 AFN] Czyszczenie turbiny - ceny
jak będziesz miał na utrzymaniu warsztat,płacił podatki ,zus-y,wynagrodzenia ,i jeszcze wiele innych opłat ...to może zmienisz zdanie :gwizdanie:
-
[B5 AFB] 2,5TDI 150KM, Quattro, Tiptronic - czipować?
znam firme i właściciela od paru lat ...i wiem że zrobi program profesjonalnie