Treść opublikowana przez Lolek
-
Spoty wrocławskie
wydaje mi się, że wina nie leży w szybie, ostatnio ktoś uprzejmy zmusił mnie do wymiany na nową. Tak samo działo się na starej i dzieje się na nowej
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki powiedzcie mi, mam problem z ramieniem wycieraczki, nawet po wymianie wycieraczek na jakieś valeo, lewa z lotką, prawa łukowata. Jadąc w deszczu powyżej 80km/h nie zbiera mi lewa strona. Jest szansa wymienić samą sprężynę, ewentualnie czy polecacie wymienić na inne ramię od innego auta, modelu? czy posiadacie takie cudo na sprzedaż?
-
Problem z wycieraczkami
jejku tak na szybko odpisałem i padło na odpowiedz z cytatem, stało się coś, przepraszam że Cie tym uraziłem:facepalm:
-
Problem z wycieraczkami
hehe nie no jest dobrze założona, tak do 80,90km/h wyciera super a powyżej odlatuje:decayed:
-
Problem z wycieraczkami
da radę wymienić samą sprężynę czy całe ramię? pytanie czy nowe w serwisie czy jakąś używkę ?
-
Problem z wycieraczkami
Witajcie, mój problem polega na tym, że jadąc w deszczu powyżej 80km/h wycieraczka kierowcy nie ściąga wody z szyby, tak jakby ramie nie dociskało odpowiednio pióra do szyby. Wycieraczki wymienione na nowe Valeo, dedykowane do audi, jedna wygięta a druga z lotką. Co zrobić z tym fantem??
-
Spoty wrocławskie
Na flaszke wpisową na spoty bedzie Hehe pomyślimy, pomyślimy
-
Spoty wrocławskie
wielkie dzięki Panowie za pomoc, jutro podjadę i zobaczymy jaki interes zrobię z tym katem
-
Spoty wrocławskie
No ja właśnie z nim skrobałem moją to jutro z nim pogadam bo nie ma go już na forum
-
Spoty wrocławskie
Wszystkiego dobrego w nowym roku. Panowie ja do Was z takim pytaniem, a mianowicie orientujecie się gdzie we wrocławiu skupują katalizatory oczywiście po dobrych cenach:grin:
-
Spoty wrocławskie
No ja myśle Następny Karol. Już chyba piąty:grin: Haha bo Karole to równe chłopaki
-
Spoty wrocławskie
Najlepszego na nowy 2014 rok, co by w tym nowym było dane poznać szanowne grono
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
chodzi o ten króciec co jest umieszczony na grodzi koło zbiorniczka płynu hamulcowego?
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
A dzięki dzięki, łatwo nie było bo strasznie pokrzywiona była sztanga, ale się udało:banan: a mógłbyś coś powiedzieć odnośnie N75, bo jeden z mechaników powiedział ze nie ładuje tyle ile powinien. Zamiast 0,9 to 0,4 widać to na tych logach? A jeśli chodzi o przepływke, to ją się czyści czy tylko zakup nowej?
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
Hehe Tobie również dzięki za pomoc i rady udzielane na priv logi postaram się zrobić i wrzuce ---------- Post dopisany 29-12-2013 at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 16:13 ---------- Logi po wyczyszczeniu turbiny, i usunięciu nieszczelności BS: Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM dynamiczne: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
Sprawa się poniekąd wyjaśniła, wczoraj wykręciłem turbo i wyszło szydło z worka. Pierwsze - faktycznie była ruszana długość sztangi gruszki, mało tego specjaliści z FIRMY JETRONIK tak ją pokrzywili, zrobili z niej śmigło!!!! Druga - zmienna geometria zapieczona, stała w miejscu. W sumie pewnie wszystko sie nawarstwilo, nieszczelność na podciśnieniu, zapchany katalizator. Idę teraz wsadzać graty pod maskę, jak wszystko złoże napiszę jak wyszło. PS. mam problem z ustawieniem odpowiedniej długości sztangi, stare ślady są już trochę rozmazane czy można to ustawić bez vacuometra?? ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- Już wszystko jasne!!! Jazda testowa i banan na twarzy:banan: Auto zupełnie inaczej się zachowuje, od samego początku czuć, że chce jechać. Mały test; 3 bieg 1500 obrotów i gaz w podłogę. 4500 obrotów i żadnego odcięcia. Temat uważam za zamknięty. WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA goldika ZA POŚWIĘCONY CZAS I CHĘĆ POMOCY, JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI PS. TROCHĘ CZASU TROCHĘ CHĘCI I TURBINA ZNÓW SIĘ KRĘCI
-
Spoty wrocławskie
Zdrowych i spokojnych Świąt dla Wszystkich
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
Wielkie dzięki goldik na pewno się przyda a co do kata to nie pozostaje nic innego jak iść na pasterkę i dobrze rzucić na tace z prośbą o pogodę po świętach
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
Zrobiłem nowe logi, generalnie jest lepiej ale w dalszym ciągu coś niedomaga BS Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM dynamiczne Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
jutro rano będę robił logi i je wrzucę, wystarczą tylko te dynamiczne czy wszystko zrobić od nowa?
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
wymontowałem przed chwilą zawór n75 posprawdzałem wszystkie wężyki, dwa miały rozerwaną szmatę, i sparciałe końcówki, powymieniałem je. Idę zjeść obiad i przejadę się kawałek. Później napiszę czy coś się zmieniło. Możliwe, że wieczorem uda mi się zrobić logi wiec będzie wszystko na papierze ---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- Przegoniłem auto kilka razy, może szału nie ma ale na oko już jest lepiej. Tak jak wcześniej pisałem może uda mi się zrobić te logi i zobaczymy czy faktycznie się coś zmieniło
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
okej, teraz już rozumiem, czyli faktycznie problem może tkwić w tym podejrzanym wężyku, w sumie by sie zgadzało, bo jest to wężyk od n75 do gruszki, jutro go wymienię i zobaczę czy coś to zmieni. Ocena oczywiście taka na czuja, bo nie będę w stanie zrobić jutro logów
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
właściwie to nie jestem w stanie powiedzieć czy śćiagali ją czy nie, całego tego czyszczenie nie byłem świadkiem. Rano odstawiłem auto na warsztat wieczorem odebrałem i tyle, Danielom nie za bardzo rozumiem piszesz, że problem bedzie na podciśnieniu, a później że podciśnienie okej bo % jest w normie ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- wiecie co jeśli chodzi o tą cała sprawę to niespecjalnie znam się na rzeczy, więc jeśli mówicie o podciśnieniu i że jej nie utrzymuje to chodzi o tą gruszkę?
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
A kto podczas czyszczenia rusza gruszke? Jesli juz, to tylko przy regeneracji ruszaja i dlatego jest to spierdolone, przy czyszczeniu geometrii nie rusza sie gruchy wcale. Bedzie problem na podcisnieniu, bo nie potrafi utrzymac, nieszczelnosci na podcisnieniu nie powinno byc bo % otwarcia n75 jest w normie. Czyli problem tkwi w nieszczelnym wężyku czy walnięta gruszka?
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
a w jaki sposób sprawdzić podciśnienie i na ile ustawiona jest gruszka??