Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instruktor83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instruktor83

  1. Też tak uważam aczkolwiek ja to robiłem juz dwa lata temu , i powiem ,że nie żałuję ani złotówki wydanej , tylko ja jestem zdania albo robić kompletny lift , zewnątrz i wewnątrz albo wcale
  2. Według mnie żadnego problemu nie ma, kupujesz części od polifta( maska , lampy , oczywiście zderzak oraz ślizgi pod lampy osłona pod silnik) ustawianie maski by szczeliny były równo ustawione by nie było z jednej strony większej szczeliny a z drugiej mniejszej ,naprawdę bardzo prosty zabieg od samego początku zależało mi na tym by I na zewnątrz były wszystkie części z polifta i wewnątrz również I wydaje mi się, że ta sztuka mi się udała
  3. Oryginalne 188tys km , w moim posiadaniu od 4 lat i w cztery lata zrobione 45 tys km(posiadamy jeszcze inne auto)I te kilometry głównie zrobione na trasie Polska -Niemcy . Odpukać do tej pory najmniejszych problemów. Oczywiście po drodze wymienione koło dwumasowe że sprzęgłem na Nowe . I co najważniejsze , posiadam tą A5 juz ponad 4 lata i do tej pory mi się nie znudzil, i nadal ma to coś co nie pozwala mi jej zmienić na nowsze
  4. Mod na plus ja u siebie w A5 okleiłem 4 lata temu i do tej pory zero jakiegokolwiek uszczerbka
  5. Kiedy będzie na aucie?
  6. Zgadzam się z wami panowie w 100%,że 17 -tka do A5 nie pasi oczywiście auto w zimie wogóle nie wygląda, nawet podczas robienia fotki kombinujesz na różne sposoby, żeby uchwycić wygląd auta , ale koła wszystko psują , myślę że na kolejną zimę wpadnie coś wiekszegoa póki co czekam na wiosne by wreszcie 19 - stki letnie założyc A tu z dzisiejszego mycia
  7. Ja w jednej z Wrocławskich otrzymałem ofertę 5200zl na gotowo , ale to było około rok temu , ale niestety wszystko drożeje , ale efekt w innej A4 b8 ktòrą akurat widziałem był naprawdę woww
  8. Super robota , jestem ciekaw dwóch rzeczy , ceny aktywnego wydechu oraz jak to brzmi , może nagrałbyś krótki filimik
  9. Do wakacji i tak najprawdopodobniej jestem w DE ,wiec mam trochę czasu na zastanowienie obserwuje prawdziwe S5 w kolorze czarnym i zobaczymy co się urodzizasada jest jedna , ma być z umiarem
  10. Dzieki jest mocno zauważalna różnica17 koła to nieporozumiemie , na następną zimę postaram się chociaż 18 wrzucic co do spojlera szukam tylko oria jeśli chodzi o dyfuzor w black to tutaj mam zagwozdkę, ponieważ u mnie jest pakiet od S-ki a takowych w black nie było w ori , chyba że się mylę to mnie poprawcie i teraz szukam wszędzie jak by to wyglądało gdybym dyfuzor walnął w black, znalazłem takie o to foto Chyba nie jest tak źle ,jak uważacie?
  11. Witajcie Akumulator wymieniony na Exide oraz zakodowanykiedyś mówiliście żeby zakładać zderzak competition, ale ja chciałem być mądrzejszy i kupilem S-line po kilku autach(A5 Competition),które zobaczyłem na ulicach stwierdziłem że muszę to zmienić? i tak z końcem roku udało mi się kupić kompletny zderzak Competition + z roku 2017 więc już samej końcówki produkcji modelu 8T. Tak tak wiem Alu 17 nie wygląda specjalnie
  12. Panowie u was w 2.0 TDI też jest taki duży akumulator? 105 ah?
  13. Panowie mam pytanie , około 7 miesięcy temu wymieniłem pasek wielorowkowy wraz z rolkami , dokładnie mówiąc cały komplet , wczoraj odpalam auto i słyszę popiskiwanieokej jest teraz zima , temperatura około-2 ale to raczej nie ma nic do rzeczy, czy jest możliwość, że jakość tego kompletu była tak słaba? Podsyłam link allegro.pl ALLEGRO.PL Dziś jeszcze jedną rzecz zauważyłem ,że podczas rozruchu auta wyskoczył komunikat o niskim poziomie akumulatora ,dodam ,że auto ma już 10 lat i od nowości jest ten sam aku? Panowie polecicie jakiś dobry,sprawdzony akumulator?
  14. Ale za to efekt jest
  15. Fajnie się czyta to co zrobiłeś przy aucie duży szacun nie myślałeś o tym by dorzucić Quattro?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.