Treść opublikowana przez dareksu
-
B8 TrOOOOp
jeżdzę już 3 sezony na 18tkach i naprawdę nie ma co się bać a przynajmniej wyglada normalnie a nie jak na balonach. jest jeden plus za zimowymi felami, jak zmieniam na nie to cieszę się że przez zimę miękko przynajmniej pojeżdzę a nie jak wozem drabiniastym na letnich 19stkach
-
B8 TrOOOOp
Lift i obudowa pod kolor nadwozia ...tylko teraz odpisał że angole :-( czym róznią sie angole samym lustrem czy mechanizm jest inny /kąt pochylenia?
-
B8 TrOOOOp
chłopaki po ile chodzą lustra (10pin + 2 pin side assist)? znalazłem za 650 kpl i nie wiem czy to nie za dużo
-
B8 TrOOOOp
fabryka zatrzymała się na 190 dla multi i pewnie były dla tego powody. Ewentualnie wygoogluj jakie są różnice w skrzyniach dla 2.7 i 2.0 robić szczep z 2.7 skrzyni to już prędzej bym poszedł w stronic lub manual
-
B8 TrOOOOp
jeśli chcesz mieć problemy z skrzynią to dlaczego nie, kto bogatemu zabroni
-
B8 TrOOOOp
to coś wcześniej robisz? co 60k km zgodnie z wytycznymi producenta, sumie to lepiej częściej niż później bulić za remont
-
B8 TrOOOOp
daj znać jak będzie po zabiegu, którą masz wymianę? po 120k km? nie mam a mechanik ze mnie średni, ja bardziej elektryk/elektronik
-
B8 TrOOOOp
pytanie do ekipy z podkarpacia - Rzeszowa i okolic. Który polecacie warsztat na wymianę oleju w multi? pytałem w moich okolicach to boją się wymieniać i odsyłają do ASO. wstępnie sprawdzałem koszt w ASO Autorud i RS Serwis, czytałem kiedyś o dobrym serwisie skrzyń w SOTO w Sędziszowie.
-
B8 TrOOOOp
qrka wodna, jakby ta konstrukcja puściła to chłopie niezły bajzel byś zrobił na drodze lub obok
-
B8 TrOOOOp
wiązki połączeniowe?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
da się ale później wszystko nie będzie już takie same
-
B8 TrOOOOp
8H0 907 357 C Dzięki, masz ori układ poziomowania czy dokładałeś? ori
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
kupisz takie coś połowe taniej na forum, tylko lutowica w rękę i pozamiatane
-
B8 TrOOOOp
nie trzeba odpisu robić wystarczy bez prawa jazdy jechać - koszt jednorazowy 50PLN policjant nie może Ci zabrać czegoś czego nie masz przy sobie, poświadczyłby nieprawdę
-
B8 TrOOOOp
pytałeś ile biorą za przeróbkę?
-
B8 TrOOOOp
po prostu gąbka No wlasnie nie, bo gabka to organizm zyjacy w wodzie. Wikipedia: Gąbki (Porifera) – typ prymitywnych, beztkankowych zwierząt wyłącznie wodnych Gąbka – przedmiot mający wodochłonne właściwości sztuczny twór to pianka, zapytaj kogoś kto produkuje piankę czy ma w swojej ofercie gąbkę z uśmiechem Ci przytaknie
-
B8 TrOOOOp
panowie zapamiętajcie: - gąbki to żyjące organizmy morskie - pianki to produkt polimerowy
-
B8 TrOOOOp
w lesie rozbieracie na części i wystawiacie na allegro?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
ja ostatnio założyłem aero i teraz mi pierdzą powyżej 80km/h...czekam do wiosny i wymieniam
-
B8 TrOOOOp
Jak korzeń bo braveranie nie zapłonie to ....
-
B8 TrOOOOp
http://www.dest.pl/index.php/pl/immobilisery/block-ex-k2-in-spiid/151-immobiliser-k2-in-spiid-opis po co życie sobie komplikować ...jak będą chcieli Ci zarąbać samochód to poczekają na Ciebie i będzie co najwyżej po rumakowaniu . Nie lepiej zapłacić za AC? Spisz spokojniej
-
B8 TrOOOOp
google twoim przyjacielem