Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Przestań się zamartwiać. Ja w tunelu w piatek w nocy miałem 150 , aż mnie Miski nieoznakowanym wywiadowczym golfikiem na Moście Łazienkowskim zhaltowali Gość mi na poczatku wyjechał z kompletem punktów i 600 zł, ale starszył, straszył , tak jakby czegos oczekiwał ale ponieważ nie mieli żadnego videoradaru, więc skończyło się na... pouczeniu :gwizdanie: Wiedząc, że moga miec dowód w postaci zdjęcia na pewno by mi nie odpuścili
  2. Wcale nie! Pycha pomysł Też tak zaczne grozić swojej eS-ce - Jak mi będziesz tyle dalej palić, to Ci wstawię 2.5 TDI :polew:
  3. najpierw bym zrobił jednak porządek z sondą i po jakimś czasie sprawdził ten czujnik dopiero W sumie słuszna uwaga, tylko, czy jest sens dwa razy rozgrzebywać silnik? Bo to oznacza, że praktycznie będę musiał dwa razy bulić jakiemuś macherowi... Na ile kłopotliwa jest wymiana tego czujnika w S-ce :?: tam ten silnik upakowany jest prawie na styk
  4. Są wakacje więc się ludziom odpoczynek należy :beer1: :> Np. wczoraj wrócił mój brat ze swojego zlotu i musieliśmy parę spraw omówić Prszeee... oto czym się młodzież zajmuje... http://www.youtube.com/watch?v=Gk1RPtpkgAI Ba, nawet w TiVi byli
  5. dokładnie a jescze jak wjadą na plażę to już wogóle będzie :kox: Tylko do tego trzeba mieć
  6. Powiedziała, że za długie i nie chce jej się czytać oraz zapytała od kiedy to ja jestem taki cwaniak Łukas a niedostałeś czasem na
  7. Cały czas wyrzuca mi następujące kody błedów 17800 - Camshaft Position Sensor Bank 2 (G163): Open Short to Plus P1392 - 35-00 - - 16538 - Oxygen (Lambda) Sensor B2 S1: No Activity P0154 - 35-00 - - 17528 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating; B2 S1: Open Circuit P1120 - 35-00 - - Czy ktoś pomógłby w interpretacji tych kodów i ich ewentulanych przyczynach :?: Czy to oznacza, że z miejsca mam kupować nową saondę lambda i całą resztę :?: A jeśli tak to którą :?: - bo w V6 jest przecież prawa i lewa. Dodam jeszcze, że autko całkiem sporo pali, bo prawie 16l/100 po mieście, nawet na S-kę , to jednak dużo. Koledze pali mniej
  8. Ja tez mam juz zaklepane od jakiegoś czasu, żeby potem pokoi mi nie zabrakło A jakby coś, najwyżej będę kimał w samochodzie Zaleta Avanta
  9. a mnie sie wydaje że będziesz kimał na plaży :polew: To żaden problem, raczej kwestia odpowiedniej ilości alkoholu Potem kwestia miejca staje się nie istotna
  10. Najbardziej bolesne będzie własnie to A jeśli to jeszcze na dodatek to kanał na maxa :polew: PS. Lukas respect :oklaski:
  11. Chłopie przemyśl to wszstko i najlepiej nie żeń się Małżeństwo to pierwszy krok do rozwodu
  12. Ja na bank zostanę dłuzej, gdzieś tak do wtorku. :> NIe wiem tylko, czy swojego nawigatora nie będę musiał odesłać w paczce , jak się okaże, że nie dostała urlopu na pierwsze dni września Natomiast raczej nikłe szanse, żeby pojawić się przed piątkiem
  13. No to niezły challenge nam się szykuje Ale to pewnie dopiero za jakiś czas, jak Tomek sobie palniki poodkręca Tymczasem w ramach supportu i treningu możecie się zmierzyć w innych konkurencjach Np. podnoszenie ciężarów Albo starciu na gołe klaty Kasia, w tym ostatnim stawiam zdecydowanie na Ciebie :gwizdanie:
  14. Bo wczoraj po prostu mieliśmy spocik wyjazdowy :polew: w Piasecznie Angie Ty się lepiej przyznaj skąd wiedziałaś, że na Imoli jest zamknięta impra Czyżbyś miała jakiś znajomych Włochów? Bo w świetle rozwoju sytuacji Twoja wymówka co do nieodpowiednich bucików wydaje się mało wiarygodna :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Lipiec 2008, 16:00 _________________________________________________ Spox następnym razem będziemy kolegę przez radyjko prowadzić Prawda MOBILKI?
  15. Widzę, że impar była za***ista, a mnie znowu wszystko ominęło Cóż, biednemu zawsze wiatr w oczy Ech, losie Nic to, wszystko na zlocie odbijemy
  16. :ranting1: No i nici z popijawy ;( Na jutro mam umówione badania lekarskie i jak wczoraj dzwoniłem, żeby potwierdzic termin to mi powiedziano, że na 24h przed nie mozna m.in. pić alkoholu Wygląda na to, że imprezę spędzić będę musiał przy innych napitkach Po prostu rewelacja :doh1:
  17. Ja bym raczej został dłużej na pare dni września, żeby nie wracać z zakończeniem turnusów, bo wtedy tłoczno na drogach będzie Kradniesz mój pomysł :bicz3: :bicz3: :bicz3: ale to prawda lepiej przeczekać ostatni weekend, bo drogi będą zawalone i pewnie jeszcze pełno policji wszędzie, jakaś akcja bezpieczeństwo na drodze. OK. Zrozumiałem sugestę Chcesz mieć parę dni dyskretnego spokoju bez światków :gwizdanie: Poprosze o zatem o rozlokowanie nas na róznych piętrach, zebyście nie musieli się na mnie natykać
  18. Ja bym raczej został dłużej na pare dni września, żeby nie wracać z zakończeniem turnusów, bo wtedy tłoczno na drogach będzie
  19. Kochani pomóżcie Zerwało mi się mocowanie czujnika poziomowania xenonów - taka blaszka, do której mocuje się czujnik, a którą skolei mocuje się do wahacza tylnego koła. Nie dość, że nie działa poziomowanie, to jeszcze się głośno tłucze cholerstwo Ma ktoś jakiś pomysł, gdzie coś takiego mógłbym dostać Poza ASO oczywiście Chyba, że ktoś z Was dysponuje taką zbędną blaszką i chciałby się dla przykładu podzielić
  20. Na pweno wiele osób Cię chętnie zabierze Nie ma problemu ja jadę przez Wawę, o partycupacji w kosztach nie ma co gadać bo tak czy tak jedę. Zobaczymy na ile masz silną psychikę :gwizdanie: Brynia, dzieki. Powienienem sobie poradzić, jeśli tylko Twoj wspolpasażer wytrzyma tempo Zasoby beda na pewno wieksze iz w Wiśle bo i łańcuch sie skraca Tomek masz rodzinę, plany na przyszłość itp....ja bym nie ryzykował jechać w trasę z tą wariatką :gwizdanie: Z Tobą już jechałem, gorzej być nie może Jakby coś awaryjnie zawsze mozesz jechać ze mną w... bagażniku Mam Avanta więc się spko zmiescisz :gwizdanie: PS.Przelewy poszły teraz wszystko w rękach banku
  21. A propos objeżdzania. Odebrałem samochód po wymianie wahaczy i... usłyszałem całą gamę dźwięków :gwizdanie: Już wiem, że mam oberwany wieszak do tłumika ale oprucz tego usłyszałem jakie rytmiczne klapanie klap, klap, klap, które nasila się do pewnego momentu w miarę wzrostu prędkości... Ma ktoś pojęcie, co to może być? Któryś wachacz niedokręcony? Nie ustawiłem jeszcze zbieżności kół, ale to chyba nie to
  22. To jTo ja się przyłaczam do tematu... Czyżby był to problem nierozwiązany na miarę tajemnicy trójąta bermudzkiego Nie myślałem, że z taka pierdółką trzeba jechać do ASO
  23. podobno jest film nagrany ta esa to musiala wpasc w tryb awaryjny w takim razie....... :polew: Albo wlasciciel mógł przejść w tryb awaryjny Koniec miesiąca, oczami duszy ujrzał światło w lodówce ;( I stwierdził, że nie stać go na spalanie 20/100
  24. Jak sa jeszcze wolne miejsca ( najlepiej dwójki ) to ja równiez poproszę +1 oczywiście Zaliczę przeleję za nie długo
  25. Ja taki etap tez przechodziłem... tyle, że ma maluchu Przy okazji, było już? coś dla miłosników opla calibry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.