Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A może motocyklista? Oni zawsze niewiadomoskąd się pojawiają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj, sporo, sporo ------------------------------------------------------- ABS/ESP : 1 Fault Found: 18265 - Load Signal: Error Message from ECU P1857 - 35-00 - - Engine: 4 Faults Found: 16538 - Oxygen (Lambda) Sensor B2 S1: No Activity P0154 - 35-00 - - 17800 - Camshaft Position Sensor Bank 2 (G163): Open Short to Plus P1392 - 35-00 - - 17528 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B2 S1: Open Circuit P1120 - 35-00 - - 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low P0102 - 35-00 - - ----------------------------------------------------- Nie wspominając jeszcze o zbyt wolno nagrzewającym się silniku... W tym przypadku facet powiedział, żeby z wymianą termostatu wstrzymać się, aż nie wyeliminują źródła głupienia komputera - bo ESP a co za tym idzie ABS i szereg innych rzeczy to najprawdopodobniej z powodu tego..., z tego, co mi wstępnie powiedział, co któryś zapłon wypada, ale jakoś tak dziwnie , co zamula komputer i kopie mapy... czy jakoś tak. Nie miałem z gościem bardzo czasu rozmawiać, powiedział, że jak przyjadę po zrobieniu po odbiór to mi na spokojnie wytłumaczy. Dodatkowo wymieniłem świece. Tymczasem zatrzymali mi jeszcze paździocha do przyszłego tygodnia... ;( [br]Dopisany: 17 Październik 2008, 16:52_________________________________________________ no nie wierzę ... szkop uznał wyższość kitajca swoją drogą - fajną mają robotę Ja od początku mówiłem, że haldex to gówno i auta z nim nie załugują w pełni na nazwę quattro Dodatkowo nie dający się do końca wyłączyć ESP To S3 to to w guncie rzeczy przez większość czasu ośka tylko czasami udającą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze wiedzieć :> A w silniku - a w zasadzie w elektryce/elektronice wciąż grzebią Zobaczymy co wygrzebią jutro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aktualniejsze informacje masz na stronie firmy Scott Wilson Polska http://www.viabaltica.scottwilson.com.pl/ To jest co innego - to jest Strategiczna Ocena Odziaływania na srodowisko dla korytarza drogowego. Droga ekspresowa S8 Warszawa - Białystok to odrębna chocć jednoczesnie trochę powiązana sprawa. Powiązana o tyle, że I paneuropejski korytarz sieci TEN - T ma się z tą droga pokrywać - ale tylko częściowo. Tzn. kiedyś - od czasów kiedy premierem był Cimoszewicz - miał się pokrywać całkowicie, tzn. przechodzić przez Białystok - choć prze Łomże jest o kikadziesią km bliżej i omija się cenne przyrodniczo Puszczę Knyszyńsą i Białowieską. Od kiedy weszliśmy jednak do UE, gdzie sprawy ekologii traktuje się na prawdę poważnie i zrobiła się afera z obwodnicą Augustowa sprawy te, zgodnei z prawem UE traktuje się odrębnie. harmonogramem zamieszczonym w tych materiałach nie masz sie co przejmowac bo jest całkowice nieaktualany - czytaj opóźniony.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Specu, podaj mi dokładną lokalizację, najlepiej zaznacz na mapie z szukacza albo Google, to Ci powiem na jakim etapie są prace i kiedy możesz spodziewać się jakiś ruchów.[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 20:41_________________________________________________ Spytam może głupio jake jak wiadomo laikiem jestem DLACZEGO :?:[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 20:45_________________________________________________ Tak jak pisałem zaczynają roboty ziemne za wiosnę. Mają iść 2 pasy w jedną stronę z technicznym. Pas zielini ma wynosić 11m, co pozwalać będzie na dobudowanie w przyszłości 3 pasa. Przewidywany termin oddania do użytku maj 2012. (Wyszków-koniec obwodnicy - Ostów Mazowiecka-początek obwodnicy) Odcinek koniec obwodnicy Wyszkowa - poczatek obwodnicy Ostrowi :?: Specu - coś Ci się musiało pomylić albo ktoś Cię wkręca Tam nie ma jeszcze nawet Decyzji środowiskowej, nie zlecono jeszcze projektu budowlanego, a zgodnie z nową specustawą (z września br.) jest on niezbędny do decyzji lokalizacyjnej na podstawie której następuje przejęcie gruntu i jest równozanczne z pozwoleniem na budowę. O żadnej wiosnie na tym odcinku nie moze być mowy Chyba, że 2010 r. - w najlepszym przypadku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic nadzwyczajnego - specustawa w praktyce. Teraz facet będzie mógł się co nawyżej o wysokość odszkodowania wykłócać :ranting1:, ale nie będzie mógł dłużej inwestycji blokować I tak byc powinno :!: Dla osób, które w poprzednim porzadku prawnym przez długie lata blokowali inwestycje - chwytając się rozmaitych kruczków prawnych - np. jak Gmurkowie - to faktycznie może być szok [br]Dopisany: 16 Październik 2008, 20:26_________________________________________________ Nie oszukuj Nie mogli Ci jej zabrać - mogli Ci ją wywłaszczyć jeśli nie godziłeś się sprzedać Odcinek od Konotopy do Puławskiej wszedł wg starej specustawy. A na Puławska - Lubelska nie ma jeszcze nawet Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach
-
[B5 AGB] Jakie świece?
Dzięki wszystkim za info. Takie mam zamówione
-
[B5 ADP] Jakie spalanie ?
O czym wy tu Panowie... Jak Wam będzie wychodziło 16 - 17l pb /100 po mieście, to będziemy mieli o czym rozmawiać :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yeti juz raz przyjechał tyle, ze do apteki :polew: [br]Dopisany: 15 Październik 2008, 21:55_________________________________________________ Ciekawe ile w czymś takim kosztuje wymiana rozrządu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ESa w serii nie jest wcale tak nisko zawieszona jak paździoch wyjdzie z garażu i Krzyniek się postara , tak żeby warto było do niego odjechać to się można kiedyś przekonać : :gwizdanie: :beer1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kochani, jakby ktoś widział Norbiego, :gwizdanie: przekażcie mu, aby sprawdził PW Ważna sprawa
-
[B5 AGB] Jakie świece?
Pod wpływem opowieści Andego http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_abs_esp_poszedl_sie_kochac-t48541.0.html;msg524568#msg524568 postanowiłem przy okazji wymienić świece. :gwizdanie: I stąd moje pytanie: jakie świece powinno się włożyć do 2,7 BiT :?: Bo słyszałem, że do większych silników, takich jak ten, muszą być specjalne, o wyższej odporności cieplnej, a tak wogóle to ori zalecane były tylko NGK Prawda to :?: Jeśli tak, to o jakim symbolu :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie to, że nie ma obwodnicy [br]Dopisany: 12 Październik 2008, 21:56_________________________________________________ Tak z ciekawości; a jakie Ty felgi sprzedajesz
-
[B5 AGB] ABS + ESP poszedł się kochać
To może po prostu odpiąć akumulator - to się komp sam zresetuje
-
[B5 AGB] ABS + ESP poszedł się kochać
Mass Air Flow Sensor (G70): - nie było go na 100% przy ostatnim VAG-owaniu na spocie w zeszły wtorek. Fakt jest faktem - nie wiem kiedy ostatnio były tam wymieniane świece Przy jakim przebiegu powinno się je wymieniać
-
[B5 AGB] ABS + ESP poszedł się kochać
OK byłoby super Podeślij mi namiar do siebie na PW - wpadłbym max za jakąś godzinę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może powinienneś dać ogłoszenie w Wielkiej Brytani :laghing2:
-
[B5 AGB] ABS + ESP poszedł się kochać
Mam spory problem. Wczoraj o późnej nocy wystartowałem spod świateł, a ponieważ rozposcierał się przede mną blisko 8 km bezkolizyjny odcinek trasy o parametrach GP więc depnąłem pedał gazu solidnie Na dwójce przy ok. 6000 obrotów poczułem szarpnięcie po czym poszło dalej, ale na desce rozdzielczej zapaliła mi się "choinka" - ABS i ESP . Sprawdziłem potem ostro hamując - hamuje mocno jak dawniej ale z piskiem opon i blokowaniem kół. Po zgaszeniu silnika i odpaleniu ponownym FIS sygnalizuje OK ale po ruszeniu zapala się czerwony sygnał uszkodzenia układu hamulcowego; czasami zapala się od razu po przekręceniu kluczyka. Sprawdziłem też bezpieczniki nr 7 i 41 w skrzynce koło lewych dzwi kierowcy - wyglądają na sprawne. Czy ktoś ma pojęcie co się mogło strać Czy oprucz bezpieczników przy kierowcy system ABS ma gdzie jeszcze umieszczony jakiś bezpiecznik :?: Co mogę jeszcze sprawdzić we własym zakresie :?:
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
A ja mam następujące pytanko: czy jeśli temperatura płynu chłodniczego często oscyluje koło 80 st. (przynajmniej wg klimatronika na kanale 49, bo wskaźnik na desce pokazuje już wtedy ok.90) co wskazuje jednak na walniety termostat (powoli oswajam się z tą myślą ) to spalanie też bedzie z tego powodu większe?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To czterotakt? A gdzie praca i sprężanie ? [br]Dopisany: 10 Październik 2008, 11:01_________________________________________________Oczywiście Grzesiu :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu masz wszystko http://www.siskom.waw.pl/obwodnica-sr-wschod.htm Wybrany został wariant III z długim tunelem
-
[ALL B5] Temperatura silnika
Na 49 :?: A nie na 51 Tak ja sprawdzam zawsze na 49 kanale (odpowiada to wskazaniom na liczniku), na kanale 51 mam zawsze wyświetlaną wartość 90 (nie wiem czego ona dotyczy). Noo... mnie się ta wartość zmienia od dwudziestu kilku o uruchomieniu silnika do właśnie 90, przy czym mam podobny problem, jak kolega powyżej - wartość ta rośnie szybciej niż na wskaźniku analogowym. Potrafię dojechac do samej pracy na analogu wskazówka dopiero osiąga 90, a na klimatroniku na kanale 51 osiąga znacznnie wcześniej - w połowie lub po 1/3 drogi...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie... to dopiero za jakieś pół roku w najlepszych okolicznościach. NIe wierzę, że obejdzie się bez protestów, albo unieważnienia przetargu ze względu na znaczne przekroczenie przez oferty kosztorysu inwestorskiego Najgorsze jest co innego - że węzeł z Puławską to będzie totalna prowizorka NIe powstanie bowiem tunel w ciągu Puławskiej :bicz3:- ma go zbudować miasto A widzimy w jaki sposób miasto w porównaniu z GDDKiA prowadzi swoje inwestycje Poleczki - opóźniona Modlińska - opóźniona Most Północny - szkoda gadać Jak ten tunel zbudują za 15 lat to będzie dobrze
-
[ALL B5] Temperatura silnika
Na 49 :?: A nie na 51
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nie byłem - ja tam ciąłem na kompie w Gunhipa 2000 i bawiłem się w obozy przetrwania :gwizdanie: Sami wiecie - lansowanie się w "panterce" A to też