Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale jak poduchę przymocował :gwizdanie:- na taśmę izolacyjną :polew: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 12:03_________________________________________________Tosiu - szacun
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a który to ? jakiś leszcz pewnie :gwizdanie: :nabijasie: Poźu, nie uważasz, ze trochę ryzykujesz takim stwierdzeniem :?:
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Michale mój imienniku Pochwal się, ile Ci teraz pali po mieście
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nom.. Suli ma zejebistą esę w dodatku w avancie To chyba było o Malikowozie To prawda, niezły kox - choć wolnieszy od eSy w avancie :gwizdanie: i lodówki nim nie przwieziesz :polew:
-
[ALL B5] moja moja wyczekana:))))
Gwoli ścisłości - ja do koleżanki Kasi napisałem zaproszenie na PW , kiedy była jeszcze Newbe i żaden z modów ani klubowiczow się do niej nie odezwał :gwizdanie: Kasiu - szkoda, że dziś do nas nie dotarłaś Mogłabyś zobaczyć, jak Tosik caly spot grzebał przy zamianie swojej kierownicy by na koniec okazało się, że nowa mu nie pasuje i starą musi na taśmę mocować ... oraz... mnustwo innych atrakcji :polew:
-
[ALL B5] moja moja wyczekana:))))
Wielowiekowa, uswięcona krwią pokoleń tradycja, której źródel najstarsi górale nie pamiętają :polew: Proponuję - zadaj to pytanie na forum Kasiu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga a ty masz coś przeciwko 30-tkom Zapewniam Cię, że mają pełno zalet - są dojrzałe, poukładane, z doświadczeniem i wiedzą dobrze czego chcą Zazwyczaj Całkowite przeciwieństwo dwudziestek
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Odnosisz to też do siebie :?: :polew: :polew:
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
Po prostu nalezy sobie przykleci kawałek samoprzylepnej folii przezroczystej :gwizdanie: - jak pan Bóg przykazał, i nie masz problemu z rysowaniem. Tylko trzeba po tym przy zakladaniu anteny uważac, żeby w tę folię trafić, bo inaczej mija się to z celem
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
Mówisz, że Uniden 520 jest lepszy od Johnego II :?: Mnie się wydaje, że są mniej wiecej takie same, tylko JohnyII ma auto sqelch. A reszta to kwestia zestrojenia i doboru anteny.
-
[ALL B5] moja moja wyczekana:))))
Wiciu Dobra - KONIEC Kasia, wpadnij do nas na spota - obejrzymy dokładnie Twoją audiczkę PS. Nie ma jak
-
[ALL B5] moja moja wyczekana:))))
Sławek...teraz jeszcze Lublin Ci grozi już wszystkim chyba podpadłem :polew: A żebyś wiedział, że podpadłeś Sławek, a tak wogóle to powtórz proszę - co masz do avantów :?: Ragguś - to powiedz mi drogi przyjacielu, dalczego S4 B6 V8 4,2 do setki wyciąga w 6,1 sek. a B5 2,7 BiT nawet w avancie wyciąga w 5,7 :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę jak co tydzień Norbi Przecież Ty bywasz ostatnimi czasy równie często jak ja :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
A ja chyba ponownie ogłoszę przetarg :laghing2: http://www.a4-klub.pl/smf/letni_zlot_2008_sobieszewo_2931_sierpnia_2008-t32798.0.html;msg462056#msg462056 Może tym razem wypali :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie i Panie, ostatni dzwonek :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html;msg611152#msg611152
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
/\ /\ /\ Pogadaj o tym z Łukaszem bo cały czas się ociąga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam to samo Flyer...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No prosze jak się Wiciu dla Angeli poświęca Ja jednak aż taki emeryt nie będę i sie do Ciebie Wiciu nie przyłączę :gwizdanie: Zdecydowanie uderzę w ciężką artylerię Kal 0,75 to jest to, co preferuję :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jak to co? Studiowałem na UAM-ie na Szamarzewie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:foch: Kompelsową odpowiedź dałem w innym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html;msg609532#msg609532 :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Mój ulubiony artysta Piłem z nim spirytus, kiedy wpadł do nas na imprezę do "Zbyszka" (akademik w Poznaniu)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
/\ /\ /\ To się nazywa planowanie strategiczne
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jesli już to bardziej w szambie często przypominającym teatr, częściej jednak cyrk Radnym jestem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak! Tak! Teraz to na boczne tory!!! A jak dizlem jeździłeś, to kto Ci go po dachu kluptał? Kto na tylnym siedzeniu eSę obciążał jak były pierwsze testy? Kto pozwolił śrubokrętem sprawdzić w swoim Helmucie wałki? Kto z Tobą lał za blaszakiem? Oooo Bogowie - ja sobie żyły wypruwam, a Ten "na boczne tory"???!!! Życie zmarnowane przez tego trolla!!! A sam se idź na "na boczne tory"!!! Wcale Cie nie potrzebuje!!! Nigdy nie byłeś potrzebny!!! Wszystko co robiłem, BYŁO Z L I T O Ś C I. Ale teraz koniec - zaczynam nowe życie. Bez Ciebie A ta Twoja eS'a WCALE nie jest fajna - W TYŁEK MNIE GNIOTŁO JAK W NIEJ SIEDZIAŁEM :takiego: Wiciu nie przejmuj się Łukasz tez mi w innym wątku pojechał ;( Dlatego my emeryciu musimy trzymać się razem :gwizdanie: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Chcesz między oczy ??? Ja im zaraz dam założyć nowy wątek: ZA CO DOSTAŁEM BANA ? Łukasz przyjacielu jaaaa :?: Za cooo :?: :gwizdanie: Przecież znasz mnie - jestem ekhm... przyzwoitym człowiekiem o dobrym sercu , głębokiej duszy a moje zamiary są szczere i uczciwe :gwizdanie: Nie no, Suli to nie ten pułap wiekowy No nieee, ja tego tak zostawić nie mogę Łukasz Wiesz o tym, że młodość podobnie jak wolność to stan umysłu i ducha a nie ciała (BTW to dlatego facetom w małżeństwie może wydawać się, że są wolni :laghing2:) A ja się czuję całkiem młody duchem Przysyłaj ankietę - przekonamy się [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 22:58_________________________________________________ Alvaro myślisz, że ją wyrwiesz na unijne dopłaty z hektara :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 23:00_________________________________________________ Przybliż temat Ragguś - nawet na PW. Warto przygotować sie przed ankietą :polew: