Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Panowie, było już o tym. Przed I-szym liftem temperaturę sprawdza się na 51 kanale. Po I-szym lifcie - na 49, a na 51 jest temperatura bloku silnika.
  2. Ja czekam na księdza Już ku :!: na 3 godzinę
  3. Mnie w tej chwili czeka wymiana rolki od napinacza systemu klimy. Ale dopóki płyn chłodniczy się nie nagrzeje i klimatronik się nie uruchomi i nie zacznie puszczać ciepłego powietrza - to powiem, bardzo gładko V6 to jednak V6. Nie ważne czy w turbo czy wolnossaku :gwizdanie:
  4. Brynia Ciebie nie będzie :?: Czemu Najpierw Ragguś, potem Ty Niedobrze co twardsi zawodnicy nam się wykruszają
  5. Wiekowy :?: Dwa lata starszy od mojego :!: A ja do swojego lałem syntetyk
  6. Choopy Na gołe klaty, już :polew:
  7. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A jakie jest wasze zdanie na temat Jurid-a :?: Pytam z ciekawości, bo miałem możliwość wzięcia tych klocków i tarcz ale ostatecznie skończyło się na "standardzie", czyli Zimmermanie i Ferrodo DS P...
  8. Zmieniłem termostat i nie widzę jakiejś radykalnej zmiany spalania . Po przejechaniu normalną jazdą jakiś 100 km w standardowych warszawskich korkach (czyli standardowym warszawskim ruchu ) wychodzi mi na FIS-ie ok. 16 - 16,5 l. Tak więc Cuber nie jesteś wyjątkiem - mnie też bak starcza na. ok 400 km
  9. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Prosz... http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html;msg622219#new A następnym razem polecam funkcję
  10. Zabiegać o budowę i modernizację dróg - jeszcze tego przykazania nie wymieniliście
  11. Rocznik '98 to już po I-szym lifcie a więc kanał 51 to temperatura bloku silnika. Temperaturę płynu sprawdza się na 49.
  12. Wszystkiego najlepszego zatem Ozi Dużo kasy , fajnych lasek no i
  13. TO szczególnie poleć mu ten fragment z pierwszego artykułu Powrót do tradycji wspólnej z Audi konstrukcji Passata nastąpił w 1996 roku. Skorzystano przy tym z doskonałego wzoru, jakim był model A4. Wydłużono nieco rozstaw osi, zmieniono tylne zawieszenie, zaprojektowano większe - zarówno w części pasażerskiej, jak i bagażowej - nadwozie. Silniki znowu "obróciły się" o 90 stopni. Te także zapożyczono z "aczwórki" - począwszy od podstawowego 1,6 l, poprzez pięciozaworowe 1,8 l - wolnossący i doładowany - na dieslach z wtryskiem bezpośrednim 1,9 l skończywszy. Jedyną nowością był pięciocylindrowy motor VR5, "aksamitna" alternatywa dla 150-konnego 1,8 l turbo. W 1998 roku wprowadzono wersję nadwoziową Variant oraz napędową Syncro - tę ostatnią również adaptowano z A4 Quattro. Najnowszemu Syncro przypisano największy silnik widlasty 2,8 l o mocy bliskiej 200 KM. Wychodzi na to, ze ten jego pasek jest niczym więcej jak tylko "twórczo" splagiatowaną A czwórką :polew: :polew:
  14. Począwszy do pierwszego passata aż do 2005 roku paski zawsze były budowane na płytach A4 - właśnie w tę stronę :!: Wyjątek stanowiły passaty B3 (1988 - 96) i wersje obecne, które były budowane na zmodyfikowanych płytach golfa - B3 Golf II, B6 Golf V. Daj koledze linki do poczytania, może go przekona. http://www.autotrader.pl/ds_doc,155050801,26927406,prezentacje.asp A jeśli zna angielski to tu jest strona angielskiej wikipedii (w polskiej jest praktycznie goowno napisane ) http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Passat
  15. Czyżby kolega zmienił furę i nie zaktualizował :gwizdanie: Ja do swojego zalałem syntetyk castrola 5w40. Tylko bierz w bańkach a nie z beczki, bo nie wiadomo jaki syf może Ci się trafić
  16. To poproś go, aby porównał rozstaw osi - w B5 261, a w Golfie IV 246 - z tego co kojarzę Może wtedy przestanie opowiadać głupoty. A zresztą - golf IV jest robiony na płycie Audi A3. Postawcie jedno audi obok drugiego - różnica będzie uderzająca
  17. Nie zawadziłoby też sprawdzić napinacza i rolki od klimy. :gwizdanie: Ja mam w tej chwili coś takiego u siebie - kiedy płyn sie podgrzeje i klimatronik się uruchamia i zaczyna do środka wpuszczać ciepłe powietrze - wpada w lekką wibrację.
  18. Nawet na PW jak się wstydzisz
  19. powiedział tonem znawcy - eksperta... :polew:
  20. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No cóż, tak to jet w tych naszych V - szóstkach Żeby zrobić jakiś drobiazg często trzeba pół samochodu rozbierać Zwróciłeś uwagę, czy równo Ci zderzak spasowali :?:
  21. Spoko Poziu , na następnym zlocie nadrobimy
  22. Czasami "przyłożenie z melona" potrafi być bardziej skuteczne niż przyłożenie z liścia :polew:
  23. Jeezu przestańcie dziadować, robić cyrki z wyłączaniem świateł, bo to aż śmiesznie wygląda Płyn to znowu nie aż taki majątek xmnichx Jeśli nie chcesz, żeby uruchamiały Ci się spryskiwacze od reflektorów, to po prostu utrzymuj niski poziom płynu w zbiorniku - tak, żeby FIS Ci go sygnalizował. Wtedy system po prostu nie uruchomi spryskiwaczy i tyle
  24. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No to wymiana termostatu solidnie pociągnie Cię po kieszeni Ja za robociznę zapłaciłem tyle, co przy wymianie rozrządu :gwizdanie:
  25. Byłem, ale zabawa skończyła się po pierwszych dwóch przejazdach, bo wszystko stopniało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.