Treść opublikowana przez Suli
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Miło Cię widzieć na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Miło nam Cię widzieć Nie powinieneś się zawieźć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Cię serdecznie i zapraszamy od naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na spociki warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mój brat w tej chwili przez coś takiego przechodzi Tyle, że nie na polibudzie a na polsko - japońskiej technik komputerowych
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Problem, o którym piszesz w temacie postu proponuję poruszyć w działach technicznych Tylko skorzystaj z funkcji , być może już ktoś znalazł rozwiązanie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Faktycznie wymiana żarówki w B6 może na pierwszy rzut oka sprawić problem. Polecam dział techniczny poświęcony elektryce http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny-b8.0/ i opcję Zanim jednak zaczniesz buszować na forum proponuję zapoznać z FAQ http://www.a4-klub.pl/smf/faq_newbie_koniecznie_przeczytaj_zanim_napiszesz_1_posta-t21324.0.html i regulaminem forum. Uchroni Cię to przed narażeniem się moderatorom
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jak możesz TETIS
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:nabijasie: :nabijasie: Ty za to jak widać jesteś dowcipna i masz poczucie humoru :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy Cię zatem do naszych bogatych działów technicznych, a w kwestii konkretnych egzemplarzy do działu Zakup kontrolowany http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4-b17.0/
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:> :gwizdanie: :> :gwizdanie: :> :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Wiciu :shocked: Dałeś ciała po całości :thumbdown:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ależ nie masz się czego obawiać Tetis, :gwizdanie: możecie być pewne, że razem z Alvaro zatroszczymy się o Wasze bezpieczeństwo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Jak wspomniał wyżej kolega xandmar zapraszamy Cię serdecznie do naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i udziału w warszawskich spocikach
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
Z tego co wiem, to u mnie mechanik musiał rozrząd "rozpinać" Ale mój silnik "trochę" się różni od Twojego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Kolegę Zapraszamy do naszego wątku regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i uczestnictwa w naszych spocikach :>
-
[ALL] Uniden a homologacja
I papier homologacją zwany... :gwizdanie: I święty spokój
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Suli sprawa mam nadzieję że jest jasna koleżanki są dwie nas jest dwóch i nie wchodzimy sobie w paradę... Jak słońce Alv, jak słońce :polew: :polew: :polew: owieczki są Tomeksa32 , ponoć ma je po pijaku wydepilować :nabijasie: :polew:
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours - stare ale jare http://pl.youtube.com/watch?v=bZnDzzR2DWE Baardzo lubię ten kawałek A tu w rzadziej spotykanej wersji studyjnej. Jako bonus całkiem fajny teledysk w poparciu o kombinację z Final Fantasy http://pl.youtube.com/watch?v=9JICQNFKsfA&feature=related
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam zatem do naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i działów technicznych Zanim jednak zaczniesz pisać na forum dobrze byłoby zapoznać się FAQ http://www.a4-klub.pl/smf/faq_newbie_koniecznie_przeczytaj_zanim_napiszesz_1_posta-t21324.0.html i regulaminem forum http://www.a4-klub.pl/smf/regulamin_forum-t22623.0.html :> To tak na wszelki wypadek, żeby poźniej nie narazić się na uwagi ze strony gromowładnych czyli moderatorów :wink4:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Dział techniczny jest u nas bogaty Jeśli myślisz o zakupie konkretnego egzemplarza polecam dział Zakup kontrolowany http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4-b17.0/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj I brawo za konsekwencję :oklaski: Zapraszam do naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ oraz udziału w spocikach (czyli naszych spotkaniach w realu )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Kolegę z Warszawy :> i zapraszam oczywiście do wątku Spocików warszawskich http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Jak pokazuje doświadczenie na takie rzeczy jak i forum internetowe nigdy nie jest za późno Polecam Ci dział Zlociki i spociki z Twojego regionu http://www.a4-klub.pl/smf/dolnoslaskie-b78.0/ Będziesz tam mógł nawiązać kontakt z ludźmi z Twojego regionu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Tym, że jesteś świeżak, zupełnie się nie przejmuj - też taki kiedyś byłem Natomiast, zanim zaczniesz dalej buszować na forum zapoznaj się na początku z odpowiednim wątkiem w FAQ-u (to tak a propos tytułu wątku, który nadałeś) http://www.a4-klub.pl/smf/faq_newbie_koniecznie_przeczytaj_zanim_napiszesz_1_posta-t21324.0.html i regulaminem forum http://www.a4-klub.pl/smf/regulamin_forum-t22623.0.html Inaczej któryś z modów możne Ci dać reprymendę