Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Też chcę dwójkę - jak biały człowiek Swoje życzenia wyrażałem wcześniej :gwizdanie: :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html;msg649207#msg649207
  2. Chcesz przez to powiedzieć - gruppensex Sodoma i Gomora się nam szykuje :nabijasie:
  3. Poziu :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: Wymiatasz :notworthy: Jak zwykle
  4. Ja Was jeszcze tym razem nie odwiedzę
  5. Wielkie wielkie dzięki :notworthy: Wszystkim :> Zwałszcza, za te odnośnie oraz W szczególności Siostrze Wodniczce i braciom wodnikom też Tomek super wierszyk :nabijasie: Marnujesz się przy tych blachodachówkach Tylko jedno sprostowanie - nie mam żony A o jakiejs impresce myślę, ten weekend mi nie wypalił ze względu na sprawy rodzinne
  6. Zaczął się koncert życzeń :polew: To i ja się dołączę - Jarkoooo - a co z moimi koszulkami :gwizdanie:
  7. Jarko, a kiedy będziesz wypełniał luki :gwizdanie:
  8. Nie znam się na piłce nożnej :gwizdanie: Ale piosenkę o Wisełce znam
  9. Nie no skąd :> Poziu jest znanym fanem CTV-ała :gwizdanie:
  10. ok ..wszyscy są spokojne chłopaki Zwłaszcza Poziu Sam się przekonasz jak wylądujesz z nim w pokoju :polew: :polew:
  11. Baw się dobrze Tylko uważaj na bałwanów
  12. O tym tak czy tak wiadomo od jakiegoś tygodnia
  13. No właśnie - gdzie mój post
  14. To się nazywa pozytywna motywacja :gwizdanie:
  15. Spokojnie Tomek na Jarko padło :polew:
  16. Ale drzemie w nas jeszcze ten ogień Więc jak byśmy chcieli... :gwizdanie:
  17. Zwykłe pomówienia :gwizdanie: Na takie właśnie dementi czekałem :nabijasie: :polew: :polew:
  18. Miło mi z tego powodu Bo Warszawiaków w Poznaniu rzadko się lubi :polew: A jeśli chodzi o góry - podobało mi się chodzenie po słowackich Tatrach Ale to było parę latek temu... kondycja nie ta i wogóle :gwizdanie:
  19. Przed chwilą spotkaliśmy się "na zlocie", teraz tutaj To się nazywa sztuka bilokacji Tak sobie do Was zajrzałem
  20. Chodzą plotki, że kto przekroczy setną stronę tego czeka przymusowa abstynencja na zlocie :gwizdanie:
  21. A to? Velvet Lubię tę panienkę [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:41_________________________________________________A to może nie wszyscy lubią ale chodzi za mną od jakiegoś czasu
  22. Bo nasi "górale" wychodzą z jednego założenia - oskubać Po prostu u nas jest nie opłaca - jeśli już to lepiej jechać na Słowację, bo góry sporo ładniejsze i bardziej dzikie
  23. Witaj W Gdańsku jest całkiem fajna ekipa ludzi z naszego forum Zajrzyj do działu regionalnego
  24. Witamy kolejnego Pruszkowniaka na forum Zapraszam do naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i odwiedzenia nas na spociku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.