Treść opublikowana przez Suli
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Też chcę dwójkę - jak biały człowiek Swoje życzenia wyrażałem wcześniej :gwizdanie: :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html;msg649207#msg649207
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
Chcesz przez to powiedzieć - gruppensex Sodoma i Gomora się nam szykuje :nabijasie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Poziu :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: Wymiatasz :notworthy: Jak zwykle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja Was jeszcze tym razem nie odwiedzę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wielkie wielkie dzięki :notworthy: Wszystkim :> Zwałszcza, za te odnośnie oraz W szczególności Siostrze Wodniczce i braciom wodnikom też Tomek super wierszyk :nabijasie: Marnujesz się przy tych blachodachówkach Tylko jedno sprostowanie - nie mam żony A o jakiejs impresce myślę, ten weekend mi nie wypalił ze względu na sprawy rodzinne
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Zaczął się koncert życzeń :polew: To i ja się dołączę - Jarkoooo - a co z moimi koszulkami :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jarko, a kiedy będziesz wypełniał luki :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nie znam się na piłce nożnej :gwizdanie: Ale piosenkę o Wisełce znam
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nie no skąd :> Poziu jest znanym fanem CTV-ała :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ok ..wszyscy są spokojne chłopaki Zwłaszcza Poziu Sam się przekonasz jak wylądujesz z nim w pokoju :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Baw się dobrze Tylko uważaj na bałwanów
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
O tym tak czy tak wiadomo od jakiegoś tygodnia
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No właśnie - gdzie mój post
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To się nazywa pozytywna motywacja :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Spokojnie Tomek na Jarko padło :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale drzemie w nas jeszcze ten ogień Więc jak byśmy chcieli... :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Zwykłe pomówienia :gwizdanie: Na takie właśnie dementi czekałem :nabijasie: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miło mi z tego powodu Bo Warszawiaków w Poznaniu rzadko się lubi :polew: A jeśli chodzi o góry - podobało mi się chodzenie po słowackich Tatrach Ale to było parę latek temu... kondycja nie ta i wogóle :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przed chwilą spotkaliśmy się "na zlocie", teraz tutaj To się nazywa sztuka bilokacji Tak sobie do Was zajrzałem
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Chodzą plotki, że kto przekroczy setną stronę tego czeka przymusowa abstynencja na zlocie :gwizdanie:
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
A to? Velvet Lubię tę panienkę [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:41_________________________________________________A to może nie wszyscy lubią ale chodzi za mną od jakiegoś czasu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bo nasi "górale" wychodzą z jednego założenia - oskubać Po prostu u nas jest nie opłaca - jeśli już to lepiej jechać na Słowację, bo góry sporo ładniejsze i bardziej dzikie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj W Gdańsku jest całkiem fajna ekipa ludzi z naszego forum Zajrzyj do działu regionalnego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolejnego Pruszkowniaka na forum Zapraszam do naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i odwiedzenia nas na spociku