Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. My tam się spotykamy co tydzień i zawsze się jakiś mocny skład pojawia
  2. Suli odpowiedział(a) na jura temat w Lifestyle i Hydepark
    Innymi słowy - samochody stoją i próchnieją
  3. Witamy i zapraszamy do naszego warszawskiego grona http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na spociki :>
  4. Jak w Rejsie - lubię piosenki, które już znam :gwizdanie: :polew:
  5. Cześć Zapraszamy do naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na spociki do Arkadi :>
  6. Skądś ją znam :gwizdanie:
  7. Ty sie nię nie śmiej, bo jak mieliśmy wspólny spot z A3 klubem to Ragga szedł w zaparte i chciał koniecznie turbawkę wymieniać :gwizdanie: :polew:
  8. Wrzucam Wam zdjęcia z naszego spocika i akcji zrób to sam na spocie w wykonaniu Tosika na viagrze Raggamana - postet by Boberek :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: I tekst spotu :polew: Ciekawe czy do nas też to dotrze
  9. pytasz o to, czy możesz jakoś z V6 zrobić V8? a mówiąc poważnie - przed S8 byłem nastawiony na kupno S4 B5, obejrzałem 2 i niestety były złomiaste więc wziąłem 8kę (i nie żałuję ) Cześć Poznań Team Ale dziś (za)pieprz pytasz o to, czy możesz jakoś z V6 zrobić V8? a mówiąc poważnie - przed S8 byłem nastawiony na kupno S4 B5, obejrzałem 2 i niestety były złomiaste więc wziąłem 8kę (i nie żałuję ) Wcale sie nie dziwię Chociaż ja bym sie raczej nie zdecydował - S8 nie ma w avancie :gwizdanie: :polew:
  10. Pytanie, ile z tych garów można wyrezać :gwizdanie: :wink4:
  11. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jaa
  12. Hellou Poznańczycy Trzasneliście tych postów, ze hoho Jak u nas za dobrych czasów, kiedy najlepsi spamerzy się nie powypalali Ja właśnie wróciłem z naszego spocika - 33 furki :gwizdanie: + atrakcja Wymiana wahacza na żywo Doszliśmy do wniosku, że Tosik powinien założyć w dziale Warsztat poddział - zrób to sam na spocie Odnosząc się do różnych poruszonych kwestii W porządnej eSce należy turbinę chłodzić :gwizdanie: Marcin od razu je zVAGuje :naughty: Dokładnie Tetis - bo to podstawa Rozumiem, że kupujesz , bo każdy inny wybór to błędny wybór juppi , weź lepiej coś z S lub RS na przodzie :gwizdanie: i zrób napad w banku by ci na paliwo starczyło Wystarczy, że będziesz miała własne pole naftowe albo stację benzynową :polew: Ive Dodałbym jeszcze od siebie - zbyt piękne, by jeździć brzydkimi no wiesz co??? włoskie auto jej polecasz??? no normalnie nie wierze :shocked: Tyle tytułem krótkiego podsumowania :decayed:
  13. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wpadł na występy gościnne :polew: :polew:
  14. Szacunku troszkę do starszych... Co za gość Jarko kropek?
  15. A ja zajżałem do Was na chwilę Kochani Ale już musze spadać na spota :gwizdanie: Narrrcia
  16. :naughty: Nono Moskal ciekawie Ci się wieczór zapowiada :gwizdanie: :polew:
  17. Witam kolegę z Warszawy
  18. OK Podobnież niegroźna z Ciebie czarownica
  19. Chyba w to nie wątpisz :gwizdanie: Choć z drugiej strony, jak zwykł mawiać Sir Winston Churchil "Boże, uchroń nas przed naszymi przyjaciółmi, a z wrogami damy sobie radę sami" :polew:
  20. Tetis, przecież wkoło sami sojusznicy :gwizdanie:
  21. Przy maksymalnym "dobiciu" w skręcie pompa zawsze delikatnie pojękuje, bo pracuje na maksymalnie wysilonych parametrach. Ważne, żeby ten delikatny "jęk" nie pojawiał się w normalnym skręcie i nie przechodził w głośne zawodzenie - rzężenie, bo wtedy to już kaplica
  22. Hejka I widzisz Tetis - w końcu się doczekałaś I przy okazji sprawisz, że będę musiał się pojawić w pięknym mieście Poznaniu pomimo obietnicy, którą sobie dałem , że do Poznania pojadę dopiero wtedy, gdy mi A2 do Warszawy zbudują :polew: Z warszawy to może nie koniecznie , bo już i tak skład mocno przetrzebiło
  23. śmiejesz się więc widzę że u Was to samo Taaa... :gwizdanie: zawsze największy problem jest ze znalezieniem tego czwartego
  24. Cześć Polecam działy techniczne, a kiedy będziesz chciał poznać opinie na temat konkretnego egzemplarza - dział Zakup kontrolowany http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4-b17.0/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.