Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Młody :gwizdanie: ja co wtorek a Ty co się wpychasz w nei swoje spoty ? Ale my bardzo chętnie gościa przyjmiemy Byle trochę ogłady miał - i jak Pan Bóg przykazał - z białą przyjechał Zawsze jest :> Co wtorek o 19 - obecnie w Arkadii A w Arkadii dla tego, że jest Burger King no to jak BK jest to teraz wiem po co Ci ta esa ... trza troche kilogramów powozić :polew: :polew:
  2. Zawsze jest :> Co wtorek o 19 - obecnie w Arkadii A w Arkadii dla tego, że jest Burger King
  3. aleś jest poinformowany :gwizdanie:
  4. Cze chłopacy Spamujecie na potęgę nie ona tym razem pojechała gdzieś indziej nawet pisała mi gdzie ale zapomniałem :gwizdanie: Tetis w Szczawnicy była. A jakieś trzy godziny temu przejeżdżała przez Ziemię Świętokrzyską
  5. A propos wyzszości To akurat o allroad-zie - ale tysz daje radę
  6. ktoś musi siedzieć u mamusi, żeby pić mógł ktoś... :gwizdanie: Nie widzę problemu - pij z mamą
  7. Starsza A starsze wychodziły tylko w avancie
  8. :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: Malik :gwizdanie: :polew: :polew:
  9. Nie ciesz się tak. Na trasie wciąż trwają roboty wykończeniowe i są ograniczenia prędkości. Są miejsca bez ostatniej, ścieralnej warstwy asfaltu. ESkę formalnie skończą gdzieś około maja, czerwca
  10. Standardowy Srebrny metalik :gwizdanie: Tu pełna zgoda Pacyfic blue też wymiata
  11. Oj mnie by się korki przydały Oniak udzielasz korepetycji
  12. Standardowy Srebrny metalik :gwizdanie:
  13. Budżetówka Panie Ale ja mam plan B i już jestem dogadany w tej sprawie - najwyżej Tetis będzie prowadzić :gwizdanie:
  14. Norbi ta cena od RS4 z ASO tyczyła się komplentego sprzęgła z dociskiem i wszyskim?
  15. A ja dziś miałem samochodzik czyściutki. Bo jak wczoraj w nocy o 1.30 z drifowanka wróciłem to śnieg aż do rana już nie padał [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 09:55_________________________________________________Powiem wam kochani - only Śnieg + = zabawa
  16. A ja niedawno wróciłem z pojeżdżawki na Cargo Flyer dzięx za wspólną jazdę Na koniec jeździłem z jednym gościem z RS 6. I tylko od czasu do czasu się jeszcze jakaś beta wcinała Ale w końcu przyjechała policja, a zaraz potem wyjechał pług i wszystko posypał
  17. u was w warszawie pewnie puszczają właśnie jakąś trzecią ligę czyli Legia - Polonia :polew: Mało interesuję się lokalną piłką nożną :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:50_________________________________________________ :good:
  18. Cześć :> Na przyszłość nazywaj wątki poprawnie bo inaczej jakiś Mod Cię będzie przywoływał do porządku
  19. Aaaaa... Kolejorz
  20. A jaki wogóle mecz bo ja nie wiem :polew:
  21. Witamy kolegę ze Świętokrzyskiego
  22. Witaj Jest wśród nas Klubowicza z Grodziska Pewnie znajdzie się jeszcze parę osób Polecam Ci zajrzeć do działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
  23. Oj tak, mnie by się coś takiego przydało :gwizdanie:, bo się tak fatalnie dziś czuję Chyba mnie jakieś choróbsko zaczyna rozbierać
  24. Ja właśnie wróciłam z M1. Niezłe lodowisko się zrobiło pod parkiem smaku Ja też właśnie wróciłem z M1 Nawet byłą raggamanowa Viagrę spotkałem Z nowym kierowcą w środku :gwizdanie:
  25. Cześć Popraw błędy w profilu, bo na pewno nie masz S4 z takim silnikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.