Treść opublikowana przez Suli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Miło Cię spotkań na naszym forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w naszym gronie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Polecam Ci dział regionalny http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ Nawet spoty się w Radomiu odbywają :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie, jeden samochód na 4 spotowiczów, z których jeden nie pije :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra wiadomość dla Tetis. Wskoczyłaś na listę na zlocie :>
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
O :!: Tetis wskoczyłaś na listę
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ja się mogę pochwalić, że po wymianie termostatu, przy umiarkowanie spokojnej jeździe po mieście zszedłem poniżej 15 l
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
FORMALNIE nie ma, ale w praktyce udział w zlocie jest argumentem na + , bo dowodzi aktywności i udziału w życiu Klubu. Poza tym jest szansą, która umożliwia dać się poznać pozostałym Klubowiczom, a to oni przecież głosują na TAK lub NIE.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To pewnie przyjechałbym w czwartkowe popołudnie/ wczesny wieczór. O znajdzie się jakoś kąt do spania i o ile Tetis dalej będzie potrzebowała podwózki :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa Mówił coś o rezaniu z oski :?: Nie wiem tego jeszcze Będziemy się musieli jakoś umówić A o której w piątek planujecie jakiś grupowy wyjazd na zlot? Vario - nie, jeszcze mnie na spocie u Was nigdy nie było. Ale nadrobi się kiedyś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć wszystkim Tak się wciąłem :gwizdanie: To prawda - drogi Ci u nas fatalne I na dodatek ciężko cokolwiek nowego zbudować bo ludek bardzo protestujący jest :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do średniej warszawskiej jeszcze paru brakuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No, no :gwizdanie:, Gratuluję :oklaski: Wielkopolska rośnie w siłę Widzę, ze mamy podobne gusta Musashi może spot integracyjny :gwizdanie: To jest dokonały pomysł. Myśmy coś takiego w Warszawie z A3 Club pl przerabiali :> Było w sumie grubo ponad 50 samochodów
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
Mówiłem to już dawno - wątek do
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oczywiście, że tak No risk, no fun :polew: Zawsze może się okazać, że ma stację beznynową [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 22:06_________________________________________________ a ty tak sie Suli pięknie spuszczałeś No właśnie tyle się człowiek naprodukował i wszystko w próźnię :ranting1: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kasiu,z racji tego, ze jestem świeżo upieczonym klubowiczem pozwolę sobie udzielić Ci nie proszonej rady Jeśli chcesz zostać Klubowiczką, to na początku proponuję posłuchać Moskala i uzupełnić poprawnie profil wpisując kod silnika. Jeśli nie jesteś pewna, to sprawdź go na wlepce w bagażniku. Niby drobiazg, ale pokazuje profesjonalizm podejścia do sprawy, a takim profesjonalistą powinien być klubowicz - a przynajmniej takie sprawiać wrażenie Po drugi trochę musisz poudzielać się na forach technicznych. Na początku nie musisz wiedzieć - możesz pytać. Ważne, żebyś tę wiedzę, którą nabędziesz posyłała dalej, świeżym forumowiczom Po trzecie musisz brać aktywny udział w "życiu towarzyskim" Klubu pojawiać się regularnie na spocikach, może wybrać się na zlot , brać udział we wspólnych oraz udzielać w dyskusjach na wątkach "towarzyskich" forum - np. takich jak ten. Po prostu ludzie musisz dać się poznać ludziom, muszą Cię kojarzyć i lubić jako równą kumpelę O czymś takim jak koleżeństwo i chęć udzielania pomocy innym klubowiczom nie wspominam bo to oczywistość [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:57_________________________________________________Poszła sobie... motyla noga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem ze nie tylko ja , z tego co zauważyłem to zainteresowanie wykazuje jeszcze Wit , Raguś , Adecneo. Nosfer nie moze sie demaskowac bo pewnie K czyta forum Ja też się piszę :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzychu Żarówki H6W - nie pamiętam ile płaciłem - tak coś koło 40 - 50 zeta za komplet
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Philipsy blue vision. Żaróweczki maja delikatną niebieska poświatę na bańce i świecą bardzo jasnym światłem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Starszy posterunkowy Cuber się przyczepił :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dokładnie Informacje masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_arkadia_ul_jana_pawla_ii_82_poziom_2_obszar_zolty-t45.0.html
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jak to co? Quattro będzie rezał do osiek :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kasia - ja też często tak mam, że na spota przyjeżdżam po 10 -12 godzinach pracy/zebrań/posiedzeń totalnie zje any i - nie zawsze, ale zazwyczaj - na spociku mi przechodzi Jak koledzy mówią - nie damy Ci się nudzić :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 11:56_________________________________________________ A więc korekta - marnujesz się przy tych teownikach, ceownikach, dwuteownikach, dźwigarach żebrowych Teraz może być?