Treść opublikowana przez Suli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
S4? a Suli ma S4 myślałem że on poldajem cały czas jeździ on na swoim maluchu nakleił znaczek S4 a z przodu BMW Jak zwał tak zwał , na kreskę Twojemu AFN - owi wklepie nawet z lodówka w bagażniku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
S4? To będzie wersja stealth - wtapia się w tło :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja po kilku bezsensownych próbach podjąłem postanowienie - umyję jak się zima skończy no to ciekawe jakim autem do Poznania wpadniesz po ..... :gwizdanie: no ciekawe Też się zastanawiam :gwizdanie: mialem czysty ostatnio, limit na pol roku wykorzystany za jakiś czas znowu nie będę wiedział jaki masz kolor dzisiaj przyjechałem po kuzynkę i pochodzimy do auta od tyłu, a ona mi mówi: Maciej Ty auto zmieniłeś czy przemalowałeś na czarny? :polew: :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja po kilku bezsensownych próbach podjąłem postanowienie - umyję jak się zima skończy
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
No, to Sobieszewa już raczej nie powtórzysz :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ale rozumiem, że lepiej jechać na zimówkach
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Tylko uważaj, cobyś zdążył wyhamować :gwizdanie: :polew: w razie czego będę celował w S4 Norbi - słyszałeś :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Tylko uważaj, cobyś zdążył wyhamować :gwizdanie: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: :kox: :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A potem pedałowanko :nabijasie: Na dynamie :gwizdanie: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panie kryzys jest ,jak daja za darmo to trza napier*alać, a nie pytać się :nabijasie: :nabijasie: [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:53_________________________________________________PS. Wróciłem z drinkiem :gwizdanie: :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie i Panie Poproszę o przerwę, gdyż idę sobie zrobić drinka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To na Żyletę się nie załapie, bo ją burzą :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koledzy Bo będzie po prasku :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziś koło 1 i koło 17 :?:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myśmy też tak gnali do 2000 Al emieliśmy takich zarodników jak Raggaman i Nosfer :polew: _________________________________________________ Tetis dotarło do Ciebie PW :?: Bo jak się okazuje miewam jakieś problemy z wysyłaniem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak to się mówi - kobieta łagodzi obyczaje człowieka :gwizdanie: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
True , true
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mnie się wino skończyło - została whisky
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ato taki ekwiwalent IQ? Musashi nie bądźmy Pewexami, nie mieszajmy dwóch systemów walutowych :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja nic nie widzę :gwizdanie: BTW http://www.joemonster.org/filmy/13542/Show_them_to_me_piosenka_o_piersiach Koledzy z Radomia w innym wątku podrzucili :naughty: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Te by chyba nie miały aż takiego powodzenia miałem na myśli oczywiście zdjęcia panów nie Twoje :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:46_________________________________________________ Naaas :shocked: Przeciez daliśmy mu to, co najlepsze :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Solidaryzuję się z wami koledzy Widzę, że Sławeq się włóczył :gwizdanie: a do nas to nawet nie zajrzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Noo Widzę, że chłopacy gust hmmm całkiem, całkiem maja :naughty: