Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Jakieś bliższe konkrety
  2. A jakim samochodem przyjechała Tetis :?: bo mi się przyznać nie chce :gwizdanie:
  3. Aaaa... ktoś zioło przywiózł To trzeba było tak od razu
  4. A możesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź :?:
  5. Cześć Zapraszamy do działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na co_wtorkowe spociki w Arkadii :>
  6. Obiecać, ze mu tanio części załatwimy :nabijasie:
  7. Witaj Zapraszamy do działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na co_wtorkowe spociki w Arkadii :>
  8. Ragga - a więc Twoja w tym głowa, żeby się zarejestrowała :gwizdanie: Wierzymy w Ciebie
  9. Lodówkę miał przywieźć Alvaro :gwizdanie: - pełną cebuli
  10. widze, ze w szkole, na lekcjach polskiego jezyka, ciagla analiza poezji i prozy, w stylu: co autor chcial nam przekazac, w zawoalowany sposob sposob zupelnie nie pozwala na rozwoj wrazliwosci, to poezja Ive, poezja ależ drogi kolego , ja mam duszę romantyka XXI wieku , czasy się zmieniły , dawnej zaloty odbywały sie w bardziej subtelny sposób , teraz nie ma czasu na pierdoły i hasła w stylu " walisz się , czy trzeba z tobą chodzić" , nikogo już nie dziwią :gwizdanie: :shocked: :polew: Ja chyba jednak jestem starej daty Udanego spotowania
  11. Mmm..., czyżby zapowiadało się, że będziemy mieli nową spotowiczkę A pytałeś go , czy jego siostra jest zarejestrowana na forum
  12. Oczywiście, że tak :!: :!: :> Jak to MY nie damy rady :?:
  13. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jakoś tak się z Raggamanem zgadaliście, bo on też właśnie puścił Viagrę w obieg
  14. Dorzucam No doubt - Don't speak Chyba ich najlepsze wykonanie Kiedy Kilkadziesiąt tysięcy ludzi zagłusza Gwen Stefani śpiewając jej piosenkę
  15. Popatrzcie na to :nabijasie: :polew: RS6 wymiata Nie ma jak v10 BiT
  16. Ja wczoraj ćwiczyłem 12 letniego Chivaza a dzisiaj trenuję Cuba Libre
  17. a gdzie Ty ją oglądasz?? Rewolwer i melonik :gwizdanie: oj bidulo...a gdzie twoja walentynka my, kochamy a4-klub I whisky oraz inne trunki :gwizdanie:
  18. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Mam dokładnie tak samo - na ori 92 -93 st. Tylko, że ja mam większy silnik
  19. :polew: Frajer O ketchupie zapomniał :gwizdanie: :polew: :polew:
  20. dowolnej, tyle ze ladna musi byc :gwizdanie: To widzę, że panuje między nami wspólnota poglądów :gwizdanie: :gwizdanie: _________________________________________________ no to suli moge sie ścigać w takim razie Czy ja mam gniazdko w bagażniku
  21. :polew: Młody
  22. juz myslalem ze podszedles od tylu do kuzynki... juz drugi raz pokazujesz dziś, że z Ciebie ZBOCZENIEC!! :gwizdanie: To zależy jeszcze do czyjej kuzynki :naughty: :polew:
  23. Ale muszę wam coś wyznać kochani - nigdy nie powoziłem poldolotem ;( :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.