Treść opublikowana przez Suli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakieś bliższe konkrety
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jakim samochodem przyjechała Tetis :?: bo mi się przyznać nie chce :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aaaa... ktoś zioło przywiózł To trzeba było tak od razu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A możesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź :?:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zapraszamy do działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na co_wtorkowe spociki w Arkadii :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obiecać, ze mu tanio części załatwimy :nabijasie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na co_wtorkowe spociki w Arkadii :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga - a więc Twoja w tym głowa, żeby się zarejestrowała :gwizdanie: Wierzymy w Ciebie- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Lodówkę miał przywieźć Alvaro :gwizdanie: - pełną cebuli- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widze, ze w szkole, na lekcjach polskiego jezyka, ciagla analiza poezji i prozy, w stylu: co autor chcial nam przekazac, w zawoalowany sposob sposob zupelnie nie pozwala na rozwoj wrazliwosci, to poezja Ive, poezja ależ drogi kolego , ja mam duszę romantyka XXI wieku , czasy się zmieniły , dawnej zaloty odbywały sie w bardziej subtelny sposób , teraz nie ma czasu na pierdoły i hasła w stylu " walisz się , czy trzeba z tobą chodzić" , nikogo już nie dziwią :gwizdanie: :shocked: :polew: Ja chyba jednak jestem starej daty Udanego spotowania- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mmm..., czyżby zapowiadało się, że będziemy mieli nową spotowiczkę A pytałeś go , czy jego siostra jest zarejestrowana na forum- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Oczywiście, że tak :!: :!: :> Jak to MY nie damy rady :?:- SPOTY RADOMSKIE
Jakoś tak się z Raggamanem zgadaliście, bo on też właśnie puścił Viagrę w obieg- Ulubiona Muzyka - linki :)
Dorzucam No doubt - Don't speak Chyba ich najlepsze wykonanie Kiedy Kilkadziesiąt tysięcy ludzi zagłusza Gwen Stefani śpiewając jej piosenkę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Popatrzcie na to :nabijasie: :polew: RS6 wymiata Nie ma jak v10 BiT- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja wczoraj ćwiczyłem 12 letniego Chivaza a dzisiaj trenuję Cuba Libre- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie Ty ją oglądasz?? Rewolwer i melonik :gwizdanie: oj bidulo...a gdzie twoja walentynka my, kochamy a4-klub I whisky oraz inne trunki :gwizdanie:- A4 B5 ADR ADP Termostat
Mam dokładnie tak samo - na ori 92 -93 st. Tylko, że ja mam większy silnik- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: Frajer O ketchupie zapomniał :gwizdanie: :polew: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dowolnej, tyle ze ladna musi byc :gwizdanie: To widzę, że panuje między nami wspólnota poglądów :gwizdanie: :gwizdanie: _________________________________________________ no to suli moge sie ścigać w takim razie Czy ja mam gniazdko w bagażniku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: Młody- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz myslalem ze podszedles od tylu do kuzynki... juz drugi raz pokazujesz dziś, że z Ciebie ZBOCZENIEC!! :gwizdanie: To zależy jeszcze do czyjej kuzynki :naughty: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale muszę wam coś wyznać kochani - nigdy nie powoziłem poldolotem ;( :polew: - Nowicjusz - wątek powitalny