Treść opublikowana przez Suli
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj wsród nas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Cię serdecznie Zapraszam do naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na nasz spocik warszawski :> Przyjedź - oblukamy poradzimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heja Stronę to ogołnie zamula czy to ja mam problem z netem
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Tetis ,akurat na klapsa to on bardzo liczy a może lubi sado macho To są jakieś pomówienia :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 00:11_________________________________________________Ja jestem grzeczny chłopiec :gwizdanie: jak mocno śpię i jeść pić nie wołam :polew: [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 00:13_________________________________________________A tak w ogóle to zaraz dobijemy do setnej strony wątku. Do zlotu jeszcze dobre półtora miesiąca, a tu tyle się wydazyło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobrej nocy Adam z atrakcjami:naughty: :gwizdanie: Justynko Kolorowych snów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A z tym to nie da rady - trzebaby Poznań do Warszawy przyłączyć Szkoda tak pięknego miasta :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Okolice Rynku Łazarskiego całkiem dobrze kojarzę, swego czasu bywałem tam częstym gościem :gwizdanie: Widzę, ze nic się nie zmieniło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zwłaszcza Piątkowo i Winogrady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aaa... słyszałem temat :gwizdanie: Podobnież się deczko naciąłeś Spoty zaczynamy o 19.00 ale zazwyczaj do 21.00 jeszcze sporo ludzi jest. Tak więc zapraszamy
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
A mam jakieś inne wyjście Tylko coś czuję, ze będę musiał dzień wcześniej przyjechać :gwizdanie: Chyba, że będziecie wyruszać jak biali ludzie - po i
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Młoda godzina
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Standardowy kamuflaż S4 :gwizdanie: :tongue4: :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tutaj masz odpowiedni dział i wątki http://www.a4-klub.pl/smf/ubezpieczenia_odszkodowania_kolizje_wypadki-b66.0/ A tak w ogóle to cześć Bo my przecież w wątku powitań jesteśmy
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:mysli: Nie wiem co powiedzieć... [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:23_________________________________________________ Myyy :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:25_________________________________________________ OK :!: Wszystko jasne - jedziesz ze mną :gwizdanie: "mówisz i masz" powiadasz jak taki rycerz porywający księżniczkę :polew: :polew: Na srebrnym rumaku :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
kilka ładnych stron wcześniej... Panowie sobie przydziały robili,a Adaś gratulował ciesząc się ze chłopaki tak się sprawiedliwie dzielą W mojej branży to się nazywa liniami demarkacyjnymi miedzy poszczególnymi programami operacyjnymi :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
OK :!: Wszystko jasne - jedziesz ze mną :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Z tego co kojarzę to Adaś nie musiał :gwizdanie: Sama dałaś radę
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
A czy byłabyś w stanie pilotować średni myśliwiec bombardujący*) S4 wyposażony w komorę bombowa z szerokim lukiem, może razić zrzucanymi z dowolnego pułap lodówkami :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A o czym to jest :?: Bo u mnie w sąsiednim pokoju leci w tle TVN 24 :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aaaa... tak sobie chodziłem i do Was zajrzałem :gwizdanie: Widzę, ze pooowooooli zaczynacie nas gonić w liczbie stron
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Faktycznie :doh1: To Ty byłeś kierowcą, nie ja :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
BTW Tetis - Ty masz prawo jazdy :?:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
A zatem witaj wśród nas :>
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jak to co Nie pamiętasz Krzyniek :?: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 21:48_________________________________________________ Wiesz Justynko, co po niektórzy nawet zakładają, że zlot się może przedłużyć Przez brak kierowców :gwizdanie: