Treść opublikowana przez Suli
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
W pełni się z Tobą zgadzam Alv Nad czym myślisz Madas Wypowiedź Alva tyczyła się koleżanki Tetis A moja ...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
W pełni się z Tobą zgadzam Alv
-
[B5 ADR] Co to moze byc??
A we Włoszech nie mają czasem opcji elektronicznego podporu opłat za autostrady? Przejeżdżasz przez specjalne bramki, które komunikują się z nadajnikiem w Twoim samochodzie, odczytują przejazd a następnie przesyłają informację do centrum, gdzie rozliczane jest konto na zasadzie prepaid albo co miesiąc przychodzi Ci do domu faktura. Tym sposobem nie musisz stawać na bramkach i płacić gotówką
-
[B5 AFN] Jak włączyć podgrzewanie lusterek zewnetrznych ?
Ja kupowałem w ASO całe lustro, bo komuś się najprawdopodobniej nie spodobało i piąstki pociągnął Prawy (mniejszy) wkład z matą to ok. 125 zł.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nowego Kolegę Jesteś faktycznie z Warszawy na Śląsku czy to tylko pomyłka w profilu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heja wszystkim Jeszcze jedna i może odżyję Jeszcze raz dzięki wszystkim za gratki
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Taktuś :shocked: :bicz3: :bicz3: :bicz3: Kijowo... [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 15:06_________________________________________________Chociaż tym sposobem wygląda na to, że Tetis załapałaś się na zlot :dance2: Alv i to na dodatek z koleżanką
-
[ALL] Uniden a homologacja
A masz instrukcję obsługi :?: Bo u mnie w Presidencie Johnym "homologacja" a raczej kopia poświadczenia zgodności była wdrukowana w instrukcji/ karcie gwarancyjnej . Sprzedawca poradził mi, aby na wszelki wypadek wozić ze sobą, jakby "miski" miały się CB czepić
-
[ALL B5] Tani ORI termostat warszawa
Acha... czyli wychodzi na to, że Wahler = ORI to puki co nie do końca potwierdzone pogłoski :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jarko - wyślij najlepiej jeszcze raz PW z ostatecznym terminem wpłaty. Taka polityka trzech wezwań - jak na lotniskach
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ja od tankowania do tankowania robię 400 kilosów - i to po mieście A ten silnik AGB miasta, świateł i korków nie znosi :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoty , posty w technicznych , wyrywanie panien na czas .. testy sprawnościowe z grubymi ukraińskimi tirówkami .. no i oczywiście upicie ekipy Warszawskiej vel. Klubu 69 Ja dodałbym do tego - paradowanie na Zlocie w szlafroku z rana na śniadaniu :polew: Jeszcze raz wszystkim dzięki :thankyou2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięks Korzeń A naklejkę już mam, tylko fura tak brudna, ze nie widać :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki - Kolego Poznaniaku :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powiem tak Wszystkim ludziom dobrej woli - wielkie dzięki :> :> :> :> :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
-
[ALL B5] Tani ORI termostat warszawa
A mnie ktoś w inny wątku pouczał, że wahler robił też termostaty jako dostawca pierszego montażu [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 13:53_________________________________________________PS. Ja nie miałem z tym problemu - brałem ORI z ASO
-
[ALL] Montaż radia CB
Ja mam nie mocowane na stałe tylko wciśnięte między fotel pasażera a tunel środkowy Nic nie lata, dostęp bezproblemowy a zaleta jest taka, że na co dzień mogę je wcisnąć pod fotel pasażera (nie rzuca się w oczy) a w miejscach ekstremalnych w ogóle zabrać ze sobą :gwizdanie:
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Z tego co mi wiadomo licznik na blacie ma "tolerancję" +/- 5 st. C Ale fakt, 105 stopni "na co dzień" to trochę za dużo. Albo czujnik walnięty, albo... układ zapowietrzony
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
chyba w parach Jak zawał tak zwał Wiemy o co chodzi :polew: :polew:
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
Panowie szukają pań Rozumiem, że to już w ramach warsztatów w podgrupach :polew:
-
[ALL] Uniden a homologacja
Chwila moment, a mnie się kołacze po drodze jeszcze jedna sprawa - tak a propos ew. zatrzymania radia nie posiadajacego homologacji. Czy nie jest tak, że tylko Urząd Komunikacji Elektronicznej jest uprawniony do kontrolowania i ew. zatrzymywania, konfiskowania radioodbiorników nieposiadajacych homologacji :?: Dlaczego o tym piszę - bo kiedy "wyszła" sprawa braku homologacji dla Unidena, policja urządziłą pokazówkę - kontrolowali samochody wyposażone w CB w poszukiwaniu trefnych unidenów, ale występowali wtedy w towarzystwie kontrolerów z UKE.
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Specu cie wyrwał Adrian też miał w tym swój udział
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak centralnie, na samym AGB :?: To można sobie jajka sparzyć :polew:
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
No właśnie... A opcja - "Zaszedłem przypadkiem po drodze do apteki" :?: :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo podlegam wykluczeniu cyfrowemu i nie daję rady go wstawić :gwizdanie: Ponadto nie pałam miłością do fotosików i innych tego typu serwerów Zakładanie konta i inne taki wzbudza we mnie odruch :polew: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 00:54_________________________________________________A co do zmieniary... możne byśmy kiedyś na spociku ją wyrezali