Treść opublikowana przez Suli
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
oj mam takie pole mam ale j**ane same angliki rodzi także ch... nie interes Przepraszam :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :polew: :polew: Tomek [br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 23:48_________________________________________________Mnie by wystarczyło pole... naftowe
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Sam przynajesz, że obrodziło lepiej, niż lodówkami :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Spox Też się przecież droczę dla jaj nie na serio A na serio, wiem, że 1.9 w jest wdzięcznym obiektem do rezania ale z 2.5 chyba też się da spoko wyciagnąć więcej niż w Ingolstadt nadali [br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 23:18_________________________________________________Słuchajcie, a może byśmy atrakcją tego zlotu zrobi zawody na kreskę... z lodówką w bagażniku :polew: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 23:20_________________________________________________Albo jeszcze lepiej - bagażniki pełne cebuli :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja moge wieźć lodówkę - no problem Ja nie wiem co Ty chcesz Tomek jak masz katalogowo 160 kucy i 8,8 do setki :gwizdanie: Może faktycznie potrzeba Ci lodówki, żebyś przy ruszaniu na ośce nie buksował
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ciebie Tomek razem z Twoją oską wciągnę jedną dziurką od nosa i wydmucham drugą nawet bez wyciągania rolety :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu czy Ty jesteś pewien, że Ci się właściwa Brynia przyśniła :?: Na Skorpionkach można za różne rzeczy psy wieszać, ale w tych sprawach nigdy nie można sie z nimi nudzić Co najwyżej paść z wycieńczenia :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Wystarczy, że zdemontuję roletę z siatką
-
[B5 ADR] Silnik wolno się grzeje
A jeśli chodzi Ci o to, od jakiej temperatury klimatronik zaczyna w zimie puszczać ciepłe powietrze, jest to ok. 55 - 60 st. - kiedy płyn chłodniczy osiągnie taką temperaturę. Tak wynika z mioch obserwacji (a ponieważ ostatnimi czasy miałem zjechany termostat, obserwacja 49 kanału była w trakcie jazy jednym z bardziej dominujacych zajęć )
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Bo najlepsze ma 93 oktany. Nawyżej wyciągnę koło zapasowe I posprzątam
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Puki go nie zreza - nie ma problemu Jego eSa jest cięższa i puki co pracuje na amerykanskych mapach przyzwyczajonych do gorszego paliwa :nabijasie:
-
[ALL] Ciekawy wywód o wyższości SDI nad TDI - warto przeczytać :D
chcesz kropka?? Ale to bardzo ciekawy cytat jest :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Błechechecheche :polew: Wymięka :polew: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 00:02_________________________________________________Trzeniu zapamiętaj jedną mądrość życiową Sedanem - nawet eSą - lodówki nie przewieziesz W przeciwieństwie do eSy avanta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu :> :beer1: Dużo zdrówka, szczęscia, kasy, lasek i Q :!:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
nikt normalny nie kupuje kombitrumnoavanta :decayed: ale zaraz zbiorę zj** :polew: Trzeniu Czuj się zjebany Czy w dalszym ciągu ma ktoś coś do avanta :?: Jak tak, to stawać na kreskę Poziu, Norbi - WY się nie wtrącacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to gdzie ?? Mieszkam i nie widziałem Dziwicie się jakby to jakaś nowość była Prostu pewnie energetyka nie zdążyła słupa bo miała inne plany, drogowcy nie chcieli albo nie mogli na nią czekać z kończeniem inwestycji. Bo raczej PnB bez ustalenia przeniesienia tego w ZUT-cie by raczej nie dostali
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
W takich sytuacjach docenia się duży szyberdach :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgadłeś Kokos Rzekłbym nawet - intenstywnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nieee, już mu się od dawna należało, bo nie trzymał temperatury :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Mrugająca elektryka
No to chyba będę się musiał pobawić w "małego rezacza" bo ten problem cały czas nie znalazł rozwiązania http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_komputer_nie_sygnalizuje_otwartych_drzwi-t48442.0.html
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
A ja poproszę o pokój z wysoką, niebieskooką blondynką :gwizdanie: Może być cudza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A mój paździoch w warsztacie na wymianie termostatu :gwizdanie: Więc mnie cała jazda ominęła
-
[B5 ANB] Jakie mogą być przyczyny niedogrzania silnika ?
Z tego co wiem to panowie z Ingolstadt kładą własnie wahlera. :> A więc nie tyle jakość ori, co raczej jakość = ori
-
[B5 AVG] Mrugająca elektryka
Sorry za ale mam następujące pytanie; jak stwierdzić jaki ma się licznik JAEGERa czy VDO :?: Po ViN-e czy wlepce z kodami wyposażenia jest to możliwe, czy trzeba wybebeszać ze środka całe zegary?
-
[ALL B5] nie podsiwetla sie komputer , istna ciemnosc
Może wyłączyłeś FIS-a Na prawej łopatce, tej od wycieraczek, od spodu powinieneś mieć przycisk. Jego długie przytrzymanie resetuje licznik średniego zużycia paliwa i średniej prędkości, ale krótkie, wyłącza FiSa wogóle. Też się kiedyś, na samym początku przestraszyłem, że mi FIS wysiadł
-
[ALL B5] Czy tankowanie paliwa 98 wpływa na spalanie ?
Tak, tak a świstak siedzi i zawija... Norbi, w oryginalnej instrukcji do Audi A4/S4 po roku '99, w tabelce ze stosowanym paliwem, że jako zalecane podane jest LO 98, a dopuszczalne LO95 - z zastrzeżeniem, że powoduje to spadek mocy silnika. Tak więc coś musi być na rzeczy. Czujnik spalania stukowego i sonda lambda dają sygnał o gorszym paliwie i komputer profilaktycznie ogranicza moc silnika. Choć Ciebie może to nie dotyczyć, bo Ty nie masz serii