Treść opublikowana przez Suli
-
[B5 ANB] Jakie mogą być przyczyny niedogrzania silnika ?
Tylko bierz ori z ASO i pod żadnym pozorem nie baw się w zamienniki, bo będziesz miał dwa razy robotę. A załączenie klimy jak najbardziej może coś takiego powodować, zwłaszcza jak pozwoliłeś się silnikowi rozgrzać bez włączonego nawiewu w środku. Po prostu nawiew odbiera gwałtownie ciepło i dla tego temperatura płynu spada. Ale po jakiejś chwili (przy sprawnym termostacie) powinna wrócić do normy.
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
Nie ma takiego kanału jak HI :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaaki ubaw :dance: :dance: :dance: :dance: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :thumbup: :thumbup: :oklaski: Miejscówa super :good: Dzięki koledzy za udanego spota :> A Ci maja i nie byli - niech żałują [br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 00:00_________________________________________________ Ps. koleżanki znowu z nami nie było :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Tesko ludzie całą dobę robią zakupy :gwizdanie: A M1 po 21 się praktycznie całe wyludnia A co do tego spryskiwacza, może razem obczaimy co i jak Liczę na Waszą pomoc koledzy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raczej nie, bo przednie działają. Poza tym zalałem płyn Autoland Psik-Pski, a to podobnież dobra firma i trzyma parametry
-
[B5 AGB] Jaki olej do 2.7 biturbo ?
Ja zalałem swojego Castrolem Edge 0 W 40, a silnik miał 205 tysi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany... spryskiwacz mi przestał działać przy tylnej klapie. Znajdzie się jutro na spociku ktoś, umiejący bezszkodowo zdjąć boczek z klapy i i dostać się do środka do tego ustrojstwa :?: Podejżewam że węzyk odpadł albo cuś takiego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest akurat fajna A4 na sprzedaż http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_sprzedam_a4_19_tdi_97_rok-t59398.0.html Daj spokój - to jest SEDAN A jak wiadomo - sedanem, choćby i eSą - lodówki nie przewieziesz Nie to co eSa w avancie Skoro koleżanka Monika rozmyślała o A3 czyli hatchbacku więc zapewne brała pod uwagę aspekt funkcjonalności i wielozadaniowości A Ten, co tego sedana sprzedaje pewnie się z wiadomych względów na avanta przesiada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sie odezwał... Dobra, wracam do wyra , bo rzeczywistość jest dla mnie zbyt męcząca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaa... te forsowne rodzinne imprezy :gwizdanie: Zwłaszcza w grupie tej "młodszej" rodziny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wspominajcie proszę o jedzeniu i piciu Dziś się czułem tak fatalnie, że Mamę musiałem posadzić za kierownicę... i specjalnie nauczyć wrzucania VI biegu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
noo jak skur...syn ale przynajmniej niektorzy mieli czas zeby na myjke podjechac :> A ja byłem bo wpadłem na zakupy Ale nikogo z was orgy nie było :gwizdanie: Więc pojechałem na zakupy dalej PS. Wesołych Świąt wszyskim życzę :>
-
[ALL B5] Nastawy zawieszenia dla A4/S4
Prosiłbym o przyszpilenie tego tematu i podlinkowanie w FAQ-u tak, żeby nie trzeba było później go szukac po całym forum
-
[ALL B5] Silnik nie rozgrzewa się do 90*
Cóż, zaczęła się zima, to i problemy wychodzą
-
[ALL B5] Silnik nie rozgrzewa się do 90*
/\/\/\/\ Nie chę Cię martwić, ale z tego, co można wyczytać, większość z tych, któryz wstawili zamiennik dość szybko musiała go wymieniać ponownie. W rezultacie podwójna robocizna i podwójne koszty Ja kupiłem sobie ori i będę dawała do wymiany po świętach.
-
[B5 ANB] Problem z zimnym silnikiem
To mogą być też kable, jeden nie łączy albo ma przebicie i przy wilgotnym powietrzu teraz, dopuki rozgrzewajacy się silnik nie osuszy nie podaje iskry. Szczególnie wrażliwe na to są samochdy z instalacjami LPG. Miałem kiedyś podobny problem w swojej Mazdzie 323F. Zmieniłem kable na NGK i problem się skończył. Wartało by również, żebyś sprawdził świece. Ta, która ma problem z paleniem może być już zapaskudzona i nadawać sie do wymiany (zalezy od jak dawna występuje ten problem).
-
[ALL B5] Silnik nie rozgrzewa się do 90*
Powtóka z rozrywki - poczytaj sobie pokrewne tematy w tym dziale Termostat w ASO ok. 80 zł i po kłopocie. Wychodzi na to , że termostat w podobnie jak zawiecha, to część eksploatacyjna
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
/\ /\ /\ To tak, bo w ADR-rze nie trzeba rozbierać połowy samochodu jak u mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym Ci A3 chciał zwrócić uwagę na inną rzecz - rzekłbym - aspekt prawny. Mianowicie ogłoszenie, które opublikowałeś stanowi ofertę handlową w rozumieniu - KC. W ofercie tej zawarłeś nieprawdziwą informację. Jeśłi sprzedasz samochód nieświadomemu i nie kuamtemu człowiekowi popełnisz przestępstwo oszustwa. A to już podpada nawet pod KK. Na Twoim miejscu usunąłbym informację o tym, że samochód jest bezypadkowy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:nabijasie: :polew: Wszystkiego najlepszego Miron
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
Termostat ori z ASO (innych się nie wstawia) ok 80 zł. Plus robocizna - u Ciebie pewnie stosunkowo niewiele. U mnie jeszcze nie wiem, ale pewnie tak x3 koszt termostatu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky EVO kox, zwłaszcza, że w gazie :polew: Miron A ty już nam życzysz na zapas, bo się z nami żegnasz :polew:
-
[B5 AGB] Listwy ochronne na progach
Rozumiem, że chodzi o klej do szyb samochodowych...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Tylko nie Sulik Bo będę pisał do Ciebi Raguś A co do nimfomanek - miałem już w życiu jedną taką Skorponkę Mówie Ci stary - przerąbane Godz 4.00 nad ranem, zjebany po całym dniu i wieczorze chesz się wyspać przed pójściem do pracy, złapać ostatnie godziny snu - a tu nie ma przeproś - :polew: :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
A gdzie ja napisałem , że mnie pociąga Tutaj :!: :polew: :polew: Ja się skupiłem na otoczeniu ..a Cuber na bieliźnie Inteligenty człowiek od razu się połapie :gwizdanie: :polew: