Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze można rozważyć S4 w dyzlu 2.5 TDI http://www.allegro.pl/item484202893_piekna_audi_s4_kombi_180km_2_5_tdi_2002_rok.html :polew:[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 18:13_________________________________________________To było a propos eSy a nie tej waszej nawalanki rodem z piaskownicy dzieci
-
[B5 AFN] Komputer nie sygnalizuje otwartych drzwi
Jak najbardziej, przywróciliśmy VAG-iem pierwotne ustawienia Wprawdzie nie ma gongu - i otwarte drzwi się w dalszym ciągu nie pokazują ale przynajmniej nie mam schizy usiłując przeliczyć chwilowe spalanie z mil w galonach na km w litrach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee... trochę dziwna kierownica?
-
[B5 AFN] Komputer nie sygnalizuje otwartych drzwi
Taaaa rewelacja, gąg się pojawił, drzwi się w dalszym ciągu nie pokazują - tylko, że po zmianie licznik zaczął mi pokazywać wszsto w milach i galonach :!: Wszystko :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba każdy urodzony przed 1990 rokiem miał (lub jeździł) fiata 126p
-
[B5 AAH] Jaka jest rezerwa na baku w A4 2.8 V6 174KM ?
Jak masz ośkę to i zbiornik masz większy, a zatem i rezerwę będziesz miał większą - kwestia kształtu zbiornika i zamocowania czujnika.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co ja widzę... mocno ekskluzywne grono No cż, ja tym razem nie dałem rady :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam flagę wywiesiłem :gwizdanie: I to nawet nie koniecznie taką
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludzie, dajcie sobie spokój - Święto jest Dzisiaj NIE MA SPOTA Za to na następny przyjeżdzamy z kaską na wiadomy cel http://www.a4-klub.pl/smf/akcje_charytatywne_informacje_i_numer_konta-t51022.0.html;msg548066#msg548066
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: To to chciał na Naszej Klasie :D:D:D Tomek :laghing2: :laghing2: To się nazywa NAŁÓG :polew: :polew: Jeszcze trochę, ą trzeba będzie specjalnie dna Tomka utworzyć klub A5 (A A4) :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiedziałem , ze odezwie sie ten co obrączki nie nosi O mnie zapomniał :beksa: A ja mu oponki organizuję :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Komputer nie sygnalizuje otwartych drzwi
Za bardzo bym na to nie liczył... Mnie przemiły pan spojrzał, kiedy byłem przy jakiejś okazji - i stwierdził autorytatywnie - wymiana zegarów - trzy pińcet czy jakoś tak
-
[B5 AHL] Wyświetlacz - co jest nie tak ?
Czyli nie masz Fisa I tym się przynajmniej nie musisz martwić - będzie wyświetlał Ci tyko podstawowe informacje. Jeśli chodzi o ABS-a to podstawowa rzecz jednak Pozowli sprawdzić, co system sam diagnozuje. Masz ESP lub ASR :?: Może elektronika ABS-u pokłóciła się z komputerem silnika... (ja przynajmniej tak miałem). Dzwięk przy hamowaniu może sugerować potrzebę sprawdzenia czujników.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Only
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj, gońcie się No dobra V jest do 240 ja nie wiem czy do eSy nie powinna być co najmniej W - 270 albo VR -powyżej 210 Zdaje się tak wogóle, że indeks opony powinien być 20 km powyżej prędkości maksymalnej. [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 20:38_________________________________________________A co znaczy to 94 V :?: [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 20:40_________________________________________________ Ragga seryjnie byłbyś zainteresowany :?: Bo moglibyśmy sie umówić, że jeśli się okaże, że do mnie nie pasuje to Ty je weźmiesz Bo nie chciałbym sytuacji, że ty się rozmyślisz, a ja zostanę z 4 złymy gumami [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 20:47_________________________________________________Wiadomo - co jak co, ale gumy powinny być prima sort :> żeby potem żadnych niespodzianek nie było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pamiętacie? Ja chciałem kupić tylko kombi w quatrro :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O tyle mięcha Za taką kase to bym sie nawet nie zastanawiał Do S4 z silnikiem 2,7 biturbo 265 PS? Nie no taaa..jak stać kogoś na ese to i na reszte gratów powinno Własnie dla tego dumam, bo mi się debet na koncie kończy, choć własnie pensję dostałem ;( Z drugiej strony nie chciałbym wywalic kasy w błoto, gdy za 2 miechy okaże się, że i tak musze kupić coś lepszego Wiem, że to jest okazja, ale też nie chciałbym sie zabić Jaki toto ma wogóle indeks prędkości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli, napisz o nich więcej, stan rozmiar. 400 zł to niska cena, ale nie wiem czy nie lepiej zainwestować w nowe kapcie na zimę. Chodziło mi bardziej o markę bieżnik - 2 szt 7,5 mm , 2 szt. 8,5 mm. MAXXIS WINTER MAXX 94V 225 / 45 / R17
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To wypowiedz się merytorycznie a nie spamuj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie, czy słyszeliście o oponach MAXXIS WINTER MAXX :?: Jak się toto sprawuje :?: Czy warto zapłacić za takie ustrojstwo 400 złocisze (komplet)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pomaga mu kręcić śmigłem :polew:
-
[B5 AFN] Komputer nie sygnalizuje otwartych drzwi
Możesz przybliżyć temat? Czym one się różniły :?: Może da się to zidentyfikować po VIN-ie albo po kodach na nalepce?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To na pewno ten sam, już mu dzisiaj pojechałem :ranting1: i wiem gdzie parkuje samochód Podobno już 3 razy mu ktoś wybił szybę Ty też tam uważaj po drugiej stronie budynku. Bo jeszcze im się spodoba i przyjdą do Ciebie. A co do tematu straży: jak zszedłem na dół i powiedziałem im że to jest droga wewnętrzna, i nie mają prawa wystawić mandatu, to stwierdził że to jest dla niego strefa zamieszkania i temat się urwał. P.S. Strażniczka całkiem fajna była Ja juz jeden taki zaliczyłem - naklejeczka na szybie ;( Ale poszło do Mamy, bo to ona figuruje na pierwszym miejscu w dowodzie Ona odesłała, wskazując na mnie, i teraz mam zamiar trochę pouprawiac ping - pong Czy ja tego samochodu nie udostępniłem wtedy żadnemu znajomemu Niemcowi Wskazuję - niech szukają :gwizdanie: Niemcy to duży kraj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj, to trzeba by się do Spółdzielni przejść i upewnić, ale wydaje mi się, że jest to użytkowanie wieczyste gruntu m.st. Warszawa - bo z tego, co kojarzę nie było żadnego prawa uwłaszcającego spółdzielnie. Ale ciecia - jeśli mówimy o tym samym - to ja Ci chętnie mogę pomóc :bicz3: bo mnie gościu pare razy solidnie wqurwił
-
[B5 AAH] czy to jest normalne....
Chyba lepiej niż robieniem na bieżąco logów w trakcie jazdy tego się nie da zrobić (oprucz fizycznego wyciagnięcia i rozbebeszenia połowy samochodu oczywiście )