Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Z termostatem jest wszystko ok. ale pozostaje kwestia brania oleju i ubytku płynu chłodzacego. Na poczatek warto chyba byłoby wjaśnić sprawę układu chłodzącego - sprawdź jego szczelność, w szczególności węże i połączenia. Jest jeszcze szansa, że uszczelka pod termostatem przepuszcza. U Ciebie to chyba powinno być dostępne - nie tak jak u mnie - gdzie do wymiany głupiego termostatu trzeba rozbierać pół samochodu Jeśli okaże się, że układ chłodzący masz szczelny, to chyba faktycznie trzeba będzie sie zainteresowac na poważnie uszczelką pod głowicą
  2. Na którym kanale sprawdzasz temperaturę? Jeśli opis nie kłamie, to Jego sprzęt jest po lifcie, więc powinien na 49 :gwizdanie:
  3. Ragguś - ale ja na prawdę nie potrzebuję wazeliny Nie jestem z tych facetów, których różowy pociąga Poziu, Ty lepiej przemyśl jeszcze, czy na pweno chcesz go mieć na szwagra :gwizdanie: :polew:
  4. Rozumiem że efekt Twej pracy ujrzymy w avatarze :nabijasie: :polew: :polew:
  5. Ragga po prostu ci, którzy w pierwszej kolejności zwracają uwagę na róż są hmmm... ci "w pewien szczególny sposób" "niepewni" PS. Ja też Cuber zwóciłem uwagę na to biało - czerwone
  6. Wskaźnik na blacie ma zawsze większą "bezwładność" bo pokazuje tak mniej więcej co 5 stopni - w przeciwieństwie do wskazań klimatronika, które są, a przynajmniej powinny być dokładne. Ale czy różnica 10 stopni jeszcze mieści się w tej tolerancji :?: Może nich się wypowie jeszcze ktoś bardziej obyty z ADR-ami, ale nie wiem, czy nie masz czasem coś "nie halo" z czujnikiem...
  7. Tyle tylko, że w moim przypadku nie chodzi o te "ozdobne" z "grawerowanym" napisem S4, które płasko leżą pod brzegiem drzwi, tylko o - powiedzmy - pionowe "plastyki" w kolorze karoserii, które na zewnątrz kryją stalowy próg. Zastanawiam się wogóle nad ich zdjęciem, tylko wtedy samochód będzie wyglądał total badziewnie
  8. Tu masz na początku opis jak włączyć kody w klimatroniku http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html;;amp=;sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e a tutaj masz kody klimatronika po I-sym lifcie http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronica_ii-t4306.0.html;msg62925#msg62925 Kanał 49 - temperatura płynu chłodzącego Kanał 51 - temperatura bloku silnika
  9. No kolego, to jesteś lepszy ode mnie , bo mi pali 18l/100 :gwizdanie:
  10. A temperaturę ci trzyma prawidłowo (90 st na blacie i około na klimatroniku) :?: Bo jeśli nie, to mógł pójść termostat z uszczelką i dla tego ubywa płynu. Jeśli temperatura jest ok. to faktycznie masz powód się marwić Zwróciłeś uwagę, jaki kolor ma olej?
  11. a ile masz na kanale 49?? Z opisu wynika, że on ma rocznik '95 a więc zdaje się jeszcze przed I-szym liftem - czyli u niego klimatronik pokazuje temperaturę na kanale 51 a na 49 coś innego.
  12. Słuchajcie, w eSce rocznika 99, na zewnątrz z boku na progach są plastykowe listwy ochronne w kolorze nadwozia. Mocowane są na kołki,czy też spinki - z przodu do tyłu nadkola przedniego, a z tyłu do przodu nakola tylnego. Natomiast z boku powinny się trzymać jakieś takiej dziwnej taśmie, (podobnej trochę do "rzepa" czy zachodzącego na siebie "grzebyka" tyle, że z twardego plastyku), której jedna strona jest mocowana do progu stalowego, a druga do wewnętrznej strony listwy. Otórz ten badziew mi się zrozszedł Listwę w środkowej częsci daje się odchylić ręką, gromadzi się tam woda i inny syf. Jak można by to porządnie przymocować :?: Ma ktoś jakiś pomysł :?:
  13. DK52 :?: Toż to prawie taka sama masakra
  14. Do przyjazdu może mnie zniechęcić tylko stan zakopianki i górale oprotesowujący jej rozbudowę A może jakiś OS na pustych, ośnieżonych drogach? Albo przynajmnije jakieś duże placowisko? U mas zima taka, że quattro się tylko marnuje [br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 12:30_________________________________________________ Każdy mocny u siebie Można sprawę załatwić w konkursie na Wielkiej Krokwi A tak wogóle to z pochodzenia też jestem góralem Tylko, że niskopiennym :polew: :polew:
  15. Buuuuuuuuchachachachacha :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: Na takie tłumacznie nigdy bym nie wpadł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  16. I tyle w temacie Umawiałem się już z zaufanym człowiekiem od wymiany - niestety , po Nowym Roku, bo taka wymiana w eSie to poważniejsza sprawa :gwizdanie:
  17. To ja zadam inne pytanie; czy termostaty ori w ASO są tylko Wahlera czy występowały tez innych firm :?: bo ja właśnie coś takiego z ASO przywlokłem w oryginalnym pudełku, ale zamiast nazwy firmy ma tylko logo i numer seryjny
  18. Ale jak to sobie wczoraj na spocie przy eSie Malika powiedzeliśmy - sedanem lodówki nie przewieziesz :polew:
  19. d*p...znaczy się ? :naughty: Ja bym je raczej mianem wyjątkowo złośliwych zołz określił bo takie mi się zdażyło w życiu spotkać Jaki ten los jest ciężki
  20. /\ /\ /\ Faktycznie w tych nowszych na 51 jest temperatura bloku silnika. Skoro mówisz, że na 49 pokazuje ci temerature cieczy to pewnie tak jest - czyli zmiana nastąpiła po I a nie po drugim lifcie.
  21. To jest specjalny przekaz adresowany do wyjątkowo specyficznej grupy odbiorców :polew:
  22. Taaa... tylko ja dowiedziałem się o tym dopiero jakiś czas po wymianie rozrządu
  23. Ale na tych kanałach pokazywały dopiero klimatroniki po II lifcie, nie jestem pewien, ale przed tym temperatura cieczy była na 51
  24. Nooo to nie narzekaj proszę, bo mi pali 17 - 18l/100 :gwizdanie: Też ma problem z termostatem Własnie, wpadłbyś kiedyś na spota
  25. jest mało aktywny , na zloty nie jeździ... prawdziwy newbie Witaj Hugo Witamy w Audi A4 Klub Polska , zapraszamy do aktywnego udziału na formu i do uczestnictwa w spotach w swoim regionie :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.