Treść opublikowana przez Suli
-
[B5 ARG] Bierze 500ml Oleju na 4000 kilometrów. Czy to normalne ?
Z termostatem jest wszystko ok. ale pozostaje kwestia brania oleju i ubytku płynu chłodzacego. Na poczatek warto chyba byłoby wjaśnić sprawę układu chłodzącego - sprawdź jego szczelność, w szczególności węże i połączenia. Jest jeszcze szansa, że uszczelka pod termostatem przepuszcza. U Ciebie to chyba powinno być dostępne - nie tak jak u mnie - gdzie do wymiany głupiego termostatu trzeba rozbierać pół samochodu Jeśli okaże się, że układ chłodzący masz szczelny, to chyba faktycznie trzeba będzie sie zainteresowac na poważnie uszczelką pod głowicą
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
Na którym kanale sprawdzasz temperaturę? Jeśli opis nie kłamie, to Jego sprzęt jest po lifcie, więc powinien na 49 :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ragguś - ale ja na prawdę nie potrzebuję wazeliny Nie jestem z tych facetów, których różowy pociąga Poziu, Ty lepiej przemyśl jeszcze, czy na pweno chcesz go mieć na szwagra :gwizdanie: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Rozumiem że efekt Twej pracy ujrzymy w avatarze :nabijasie: :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ragga po prostu ci, którzy w pierwszej kolejności zwracają uwagę na róż są hmmm... ci "w pewien szczególny sposób" "niepewni" PS. Ja też Cuber zwóciłem uwagę na to biało - czerwone
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
Wskaźnik na blacie ma zawsze większą "bezwładność" bo pokazuje tak mniej więcej co 5 stopni - w przeciwieństwie do wskazań klimatronika, które są, a przynajmniej powinny być dokładne. Ale czy różnica 10 stopni jeszcze mieści się w tej tolerancji :?: Może nich się wypowie jeszcze ktoś bardziej obyty z ADR-ami, ale nie wiem, czy nie masz czasem coś "nie halo" z czujnikiem...
-
[B5 AGB] Listwy ochronne na progach
Tyle tylko, że w moim przypadku nie chodzi o te "ozdobne" z "grawerowanym" napisem S4, które płasko leżą pod brzegiem drzwi, tylko o - powiedzmy - pionowe "plastyki" w kolorze karoserii, które na zewnątrz kryją stalowy próg. Zastanawiam się wogóle nad ich zdjęciem, tylko wtedy samochód będzie wyglądał total badziewnie
-
[B5 ARG] Bierze 500ml Oleju na 4000 kilometrów. Czy to normalne ?
Tu masz na początku opis jak włączyć kody w klimatroniku http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html;;amp=;sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e a tutaj masz kody klimatronika po I-sym lifcie http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronica_ii-t4306.0.html;msg62925#msg62925 Kanał 49 - temperatura płynu chłodzącego Kanał 51 - temperatura bloku silnika
-
[B5 ARG] Spalanie 20l na 100km
No kolego, to jesteś lepszy ode mnie , bo mi pali 18l/100 :gwizdanie:
-
[B5 ARG] Bierze 500ml Oleju na 4000 kilometrów. Czy to normalne ?
A temperaturę ci trzyma prawidłowo (90 st na blacie i około na klimatroniku) :?: Bo jeśli nie, to mógł pójść termostat z uszczelką i dla tego ubywa płynu. Jeśli temperatura jest ok. to faktycznie masz powód się marwić Zwróciłeś uwagę, jaki kolor ma olej?
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
a ile masz na kanale 49?? Z opisu wynika, że on ma rocznik '95 a więc zdaje się jeszcze przed I-szym liftem - czyli u niego klimatronik pokazuje temperaturę na kanale 51 a na 49 coś innego.
-
[B5 AGB] Listwy ochronne na progach
Słuchajcie, w eSce rocznika 99, na zewnątrz z boku na progach są plastykowe listwy ochronne w kolorze nadwozia. Mocowane są na kołki,czy też spinki - z przodu do tyłu nadkola przedniego, a z tyłu do przodu nakola tylnego. Natomiast z boku powinny się trzymać jakieś takiej dziwnej taśmie, (podobnej trochę do "rzepa" czy zachodzącego na siebie "grzebyka" tyle, że z twardego plastyku), której jedna strona jest mocowana do progu stalowego, a druga do wewnętrznej strony listwy. Otórz ten badziew mi się zrozszedł Listwę w środkowej częsci daje się odchylić ręką, gromadzi się tam woda i inny syf. Jak można by to porządnie przymocować :?: Ma ktoś jakiś pomysł :?:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
DK52 :?: Toż to prawie taka sama masakra
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Do przyjazdu może mnie zniechęcić tylko stan zakopianki i górale oprotesowujący jej rozbudowę A może jakiś OS na pustych, ośnieżonych drogach? Albo przynajmnije jakieś duże placowisko? U mas zima taka, że quattro się tylko marnuje [br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 12:30_________________________________________________ Każdy mocny u siebie Można sprawę załatwić w konkursie na Wielkiej Krokwi A tak wogóle to z pochodzenia też jestem góralem Tylko, że niskopiennym :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Buuuuuuuuchachachachacha :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: Na takie tłumacznie nigdy bym nie wpadł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B5 ADR]Problem z klimatronikiem i termostatem
I tyle w temacie Umawiałem się już z zaufanym człowiekiem od wymiany - niestety , po Nowym Roku, bo taka wymiana w eSie to poważniejsza sprawa :gwizdanie:
-
[B5 ADR]Problem z klimatronikiem i termostatem
To ja zadam inne pytanie; czy termostaty ori w ASO są tylko Wahlera czy występowały tez innych firm :?: bo ja właśnie coś takiego z ASO przywlokłem w oryginalnym pudełku, ale zamiast nazwy firmy ma tylko logo i numer seryjny
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Ale jak to sobie wczoraj na spocie przy eSie Malika powiedzeliśmy - sedanem lodówki nie przewieziesz :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
d*p...znaczy się ? :naughty: Ja bym je raczej mianem wyjątkowo złośliwych zołz określił bo takie mi się zdażyło w życiu spotkać Jaki ten los jest ciężki
-
[B5 ADR]Problem z klimatronikiem i termostatem
/\ /\ /\ Faktycznie w tych nowszych na 51 jest temperatura bloku silnika. Skoro mówisz, że na 49 pokazuje ci temerature cieczy to pewnie tak jest - czyli zmiana nastąpiła po I a nie po drugim lifcie.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
To jest specjalny przekaz adresowany do wyjątkowo specyficznej grupy odbiorców :polew:
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Taaa... tylko ja dowiedziałem się o tym dopiero jakiś czas po wymianie rozrządu
-
[B5 ADR]Problem z klimatronikiem i termostatem
Ale na tych kanałach pokazywały dopiero klimatroniki po II lifcie, nie jestem pewien, ale przed tym temperatura cieczy była na 51
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Nooo to nie narzekaj proszę, bo mi pali 17 - 18l/100 :gwizdanie: Też ma problem z termostatem Własnie, wpadłbyś kiedyś na spota
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jest mało aktywny , na zloty nie jeździ... prawdziwy newbie Witaj Hugo Witamy w Audi A4 Klub Polska , zapraszamy do aktywnego udziału na formu i do uczestnictwa w spotach w swoim regionie :polew: :polew: :polew: