Treść opublikowana przez Suli
-
[B6 AVF] Koszt wymiany kompletu kluczy
Czy numer kluczyka z pilotem 4D0.837.231.A (rocznik 99) odpowiada temu poniżej :?: http://www.allegro.pl/item525719159_nowy_oryginalny_kluczyk_vw_scyzoryk_433_92_mhz.html Bo jego nr seryjny kończy sie na N a nie A innymi słowy - pasowałby :?:
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Czy Sonax jest dostępny normalnie w hipermarketach? Bo jakoś go nie kojarzę Ja do tej pory używałem Psik - Psik-a, ale jak wszystkie na alkoholu, ma on tę przypadłość, że na zimnej szybie przy nie rozgrzanym aucie i średnich wycieraczkach - zamarza Alkohol zaraz odparowuje i jeśli wycieraczki nie zdążą zebrać wszystkiego za pierwszym razem niestety zostaja mazy i zamarznięte płaszczyzny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mistrz ciętej riposty kolega Ej Tri załapał to co załapał za łamanie regulaminu. Punktu 6 i 10. Tutaj nie było żadnych naduzyć z mojej strony. Czyli mogę do Ciebie mówić Bananiku :naughty: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko nie nazywaj Pozia bananikiem bo zarobisz kropka jak taki jeden :gwizdanie: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będę :> Ciekawe czy Norbi będzie :gwizdanie: Nie ma sprawy :> Kontakt na pw Ale najlepiej jakbyś się wyrwał i wpadła na spota Może wtedy Norbi miałby dość doby powód, żeby nas nawiedzić :gwizdanie: I wtedy to na prawdę miałbyś porównanie Bede
-
[B5 ADR] Czujnik Halla czy po wymianie trzeba cos programować ??
Pamięć ECU go zachowa dlatego lepiej go skasować.
-
[B5 ANB] Jak wymienić przepływomierz ?
Może trzeba wykasować błędy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po prostu byłem przez jakiś czas w związku ze Skorpionką :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj Poziu, a Ty taki nieuświadomiony Batożenie to inaczej smaganie batogiem, pejczykiem, paskiem itd... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:nabijasie: Czy Twoja dziewczyna wie o tym? A może przeszła już kurs batożenia :gwizdanie: :polew:
-
[B5 ADR] Termostat i wskazania na klimie kanale 49
U mnie też jak się zrozgrzeje na klimatroniku oscyluje koło 93 - 94 stopnie. Ale ja mam większy silnik
-
[B5 ADR] Termostat i wskazania na klimie kanale 49
Wskazania analoga z zegarów jak najbardziej w niewielkim zakresie mogą się różnić od tych z klimatronika. Analog pokazuje zamianę temperatury co 5 stopni i z taką właśnie tolerancją może się różnić od klimatronika.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jarko, w pełni popieram
-
[B5 ADR] Jak dbać o zawieszenie ?
Przeprasza, ale nie mogę :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Dobra, koniec Obiecuję, już więcej nie będę :klamie:
-
[B5 ADR] Czujnik temperatury cieczy
Powiem tak aby się upewnić co do czujnika. Ale ja w tej sytuacji stawiałbym raczej na termostat.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teee... Chopy, a za co tak dokładnie konkretnie wyleciał A3 Poza całokształtem oczywiście, bo mu się należało No bo nie wiem czy jak ja nazwę Pozia bananikiem to mnie to samo nie spotka :gwizdanie: :polew: :polew:
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
Hmmm... ciekawe, ciekawe Czyżby oryginalnie mapy ECU były tak kiepskie, że samym programem da się aż tak poprawić osiągi silnika :?:
-
[ALL] Uniden a homologacja
Z tego co kojarzę Uniden stracił homologację koło I - II kwartału 2007 r. A deklaracja zgodności to jest właśnie homologacja. Bo homologacja jest jedna - jest to papier, który jest w posiadaniu danego producenta, który uzyskał ją na jeden egzemplarz wzorcowy (tak bym to określił). Deklaracja zgodności oznacza, że produkt który masz w rękach jest identyczny z tym, na który uzyskano homologację i ma dokładnie te same parametry.
-
[B5 AHH] Tylne zawiesznie quattro po uderzeniu w krawężnik
Teoretycznie może się dać poprzez ustawienie zbieżności z tyłu. Bo reguluje się również zbieżność tylnej osi. Od tego proponowałbym zacząć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no , za te pieniądze to na jakiegoś wyjątkowego paszteta by tylko starczyło :polew: Już sobie za te kasę pizze, sałatki i piwo kupiliśmy :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
I Ukcio? Rozumiem :> Trójkącik :polew:
-
[B6 AWX] problem z samopoziomem xenonów i spryskami na lampy
Hellouu - jest tu jakiś Mod :?: Sorry kolego, nie jestem zbyt czepliwy i nie mam nic do Ciebie personalnie, rozumiem, że mogą zdarzyć się jakieś "literówki" związane z nie używaniem znaków diakrytycznych, rozumiem, że nie jesteśmy na forum gramatyki języka polskiego ale :!: mam do Ciebie wielka prośbę - używaj nas przyszłość funkcji "sprawdź ortografię", bo aż boli :no4: jak się patrzy na takie byki.
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Poczytaj sobie poniższe wątki wtedy zrozumiesz http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b6b7_wskaznik_temperatury_oleju_na_fisie_taki_jak_w_rs4-t48876.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_poszukuje_tematow_jak_przerobic_fwd_na_quattro-t60460.0.html Albo pogadaj z Poźkiem - Poziu jest fanem CTV
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie kartka wisiała - ale się chyba z minęliśmy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna... MiB nie przybył. O co chodzi A nawet hajs dla niego przygotowałem