Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Czy numer kluczyka z pilotem 4D0.837.231.A (rocznik 99) odpowiada temu poniżej :?: http://www.allegro.pl/item525719159_nowy_oryginalny_kluczyk_vw_scyzoryk_433_92_mhz.html Bo jego nr seryjny kończy sie na N a nie A innymi słowy - pasowałby :?:
  2. Czy Sonax jest dostępny normalnie w hipermarketach? Bo jakoś go nie kojarzę Ja do tej pory używałem Psik - Psik-a, ale jak wszystkie na alkoholu, ma on tę przypadłość, że na zimnej szybie przy nie rozgrzanym aucie i średnich wycieraczkach - zamarza Alkohol zaraz odparowuje i jeśli wycieraczki nie zdążą zebrać wszystkiego za pierwszym razem niestety zostaja mazy i zamarznięte płaszczyzny
  3. Mistrz ciętej riposty kolega Ej Tri załapał to co załapał za łamanie regulaminu. Punktu 6 i 10. Tutaj nie było żadnych naduzyć z mojej strony. Czyli mogę do Ciebie mówić Bananiku :naughty: :polew: :polew:
  4. Tylko nie nazywaj Pozia bananikiem bo zarobisz kropka jak taki jeden :gwizdanie: :polew: :polew:
  5. Ja będę :> Ciekawe czy Norbi będzie :gwizdanie: Nie ma sprawy :> Kontakt na pw Ale najlepiej jakbyś się wyrwał i wpadła na spota Może wtedy Norbi miałby dość doby powód, żeby nas nawiedzić :gwizdanie: I wtedy to na prawdę miałbyś porównanie Bede
  6. Pamięć ECU go zachowa dlatego lepiej go skasować.
  7. Może trzeba wykasować błędy
  8. Po prostu byłem przez jakiś czas w związku ze Skorpionką :polew:
  9. Oj Poziu, a Ty taki nieuświadomiony Batożenie to inaczej smaganie batogiem, pejczykiem, paskiem itd... :gwizdanie:
  10. :nabijasie: Czy Twoja dziewczyna wie o tym? A może przeszła już kurs batożenia :gwizdanie: :polew:
  11. U mnie też jak się zrozgrzeje na klimatroniku oscyluje koło 93 - 94 stopnie. Ale ja mam większy silnik
  12. Wskazania analoga z zegarów jak najbardziej w niewielkim zakresie mogą się różnić od tych z klimatronika. Analog pokazuje zamianę temperatury co 5 stopni i z taką właśnie tolerancją może się różnić od klimatronika.
  13. Jarko, w pełni popieram
  14. Przeprasza, ale nie mogę :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Dobra, koniec Obiecuję, już więcej nie będę :klamie:
  15. Powiem tak aby się upewnić co do czujnika. Ale ja w tej sytuacji stawiałbym raczej na termostat.
  16. Teee... Chopy, a za co tak dokładnie konkretnie wyleciał A3 Poza całokształtem oczywiście, bo mu się należało No bo nie wiem czy jak ja nazwę Pozia bananikiem to mnie to samo nie spotka :gwizdanie: :polew: :polew:
  17. Hmmm... ciekawe, ciekawe Czyżby oryginalnie mapy ECU były tak kiepskie, że samym programem da się aż tak poprawić osiągi silnika :?:
  18. Z tego co kojarzę Uniden stracił homologację koło I - II kwartału 2007 r. A deklaracja zgodności to jest właśnie homologacja. Bo homologacja jest jedna - jest to papier, który jest w posiadaniu danego producenta, który uzyskał ją na jeden egzemplarz wzorcowy (tak bym to określił). Deklaracja zgodności oznacza, że produkt który masz w rękach jest identyczny z tym, na który uzyskano homologację i ma dokładnie te same parametry.
  19. Teoretycznie może się dać poprzez ustawienie zbieżności z tyłu. Bo reguluje się również zbieżność tylnej osi. Od tego proponowałbym zacząć.
  20. Nie no , za te pieniądze to na jakiegoś wyjątkowego paszteta by tylko starczyło :polew: Już sobie za te kasę pizze, sałatki i piwo kupiliśmy :polew: :polew:
  21. I Ukcio? Rozumiem :> Trójkącik :polew:
  22. Hellouu - jest tu jakiś Mod :?: Sorry kolego, nie jestem zbyt czepliwy i nie mam nic do Ciebie personalnie, rozumiem, że mogą zdarzyć się jakieś "literówki" związane z nie używaniem znaków diakrytycznych, rozumiem, że nie jesteśmy na forum gramatyki języka polskiego ale :!: mam do Ciebie wielka prośbę - używaj nas przyszłość funkcji "sprawdź ortografię", bo aż boli :no4: jak się patrzy na takie byki.
  23. Poczytaj sobie poniższe wątki wtedy zrozumiesz http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b6b7_wskaznik_temperatury_oleju_na_fisie_taki_jak_w_rs4-t48876.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_poszukuje_tematow_jak_przerobic_fwd_na_quattro-t60460.0.html Albo pogadaj z Poźkiem - Poziu jest fanem CTV
  24. U mnie kartka wisiała - ale się chyba z minęliśmy
  25. Kurna... MiB nie przybył. O co chodzi A nawet hajs dla niego przygotowałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.