Treść opublikowana przez Suli
-
[ALL B5] Zawieszenie !
/\/\/\ Stary jak tak zrobisz to możesz być pewien, że w perspektywie góra 3 miesięcy polecą Ci pozostałe. Wiem, bo sam tak miałem.
-
[ALL B5] Zawieszenie !
Oczywiście możesz wymieniać poszczególne elementy ale nie radzę . Po wymianie jednego wahacza ma on inne parametry w stosunku do reszty, inaczej absorbuje i przekazuje siły nań działające... Skutek jest taki, że po wymianie tych najbardziej wysypanych, nagle zaczynają Ci się sypać pozostałe, które wydawały się całkiem, całkiem. Tym sposobem płacisz w rezultacie więcej, bo wahacze w komplecie zazwyczaj kosztują taniej, no i odpadają kolejne koszty robocizny. Jeśli na prawdę nie masz kasy i nie możesz załatwić całego kompletu - to pamiętaj, aby wymieniać je parami - oba górne prawe, albo oba górne lewe itp.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Centusie yeahbuunee :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 00:12_________________________________________________Z całym szczuneczkiem oczywiście
-
[B5 AEB] Silnik się dusi
To chyba tylko co najwyżej logi dynamiczne mogłyby coś wskazać
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
bo wpłaciłeś zaliczkę za zlot, a jeszcze 50 dych za pokolorowanie Drogie masz te farbki :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj czepiasz się
-
[B5 ADP] Jaka jest u Was temperatura cieczy chłodzącej ?
51 to temperatura bloku silnika z tego co pamiętam.
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
Ryspekt Byle byś niechcący kogoś nie zabrał
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
Oczywiście, że się da - wystarczy tylko wyciagnąć bezpiecznik. To tak tytułem porady technicznej dla kolegi ryzykanta a może samobójcy :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
O A czmu ja nie zpomarańczowiałem? Przelew poszedł mbank - mbank, więc powinien już być :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Podobno jeden rolnik rozsyła :gwizdanie: I dopiero teraz mówisz ? :bicz3: Bym nie zwalniał miejsca :laghing2: :laghing2: Ciekawe czy przyjedzie BMW jak się odgrażał czy na ośle - jak prorokował Poziek :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest lepsze http://moto.wp.pl/gid,10777739,img,10777742,page,13,title,Najaczesciej-kradzione-samochody-w-2008-r,galeriazdjecie.html Dla tej pani byłbym nawet gotów przesiąść sie do kaszlaka :gwizdanie: Przynajmniej na chwilę :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jarko nie przysłałeś modelki więc zwalniam jedno miejsce :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Jakie spalanie ?
Kolego nie wstawiaj tego typu postów bo zaraz Cię jakiś Mod uciszy za łamanie 12 punktu regulaminu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wprawdzie z opóźnieniem - jak to zawsze Polsce - ale jednak
-
[B6 AVF] Koszt wymiany kompletu kluczy
Paaaniee... Takie rzeczy to tylko w Erze :gwizdanie: :polew:
-
[B5 ADP] Jaka jest u Was temperatura cieczy chłodzącej ?
a dlaczego na kanale 49? wedlug watku "kody klmatronika" kanal 49 to: .ja na 49 mam zawsze "0" a na 51 temperatura po odpaleniu rownomiernie rosnie. jednak szybciej o ok. 15-20*C niz na wskazowce. czy tak powinno byc? sorry za male OT Bo masz samochód przed pierwszym liftem. W samochodach po pierwszym lifcie kanały na klimatroniku się zmieniły Proszeee http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronica_ii-t4306.0.html;;amp=;sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e
-
[B5 ADP] Jaka jest u Was temperatura cieczy chłodzącej ?
:shocked: Gdzieś Ty go brał :?: Może policzyli sobie za usługę Jak w Misiu - wuzetka i kawa - zestaw obowiązkowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany... Przytarłem dzwi i to chyba całkiem całkiem ;( Możecie polecić jakiś dobry a tani warsztat na polerkę albo cuś...?
-
[B5 ADP] Jaka jest u Was temperatura cieczy chłodzącej ?
Bierz ori - to 80 zł razem z oringiem a większa pewność, że nie będziesz musiał czynności powtarzać. Koszty wymiany powinny być u Ciebie "symboliczne". Ja za wymianę dałem tyle co za rozrząd :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Koszt wymiany kompletu kluczy
Chwila zaraz Alvaro Jak się ostatnio (czyli dobre pół roku temu ) dowiadywałem to mi w ASO coś koło 450 zł śpiewali :doh1: Poza tym co oznacza to " +350 (wliczony 22%VAT)" :gwizdanie: Natomiast wnioskuję z tego jedno - mianowicie 4D0.837.231.A został zastąpiony przez 4D0.837.231.N, czy tak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wicu, w Jego przypadku to chyba nie był najlepszy pomysł
-
[B6 AVF] Koszt wymiany kompletu kluczy
Własnie tak zrobiłem Na razie milczy :gwizdanie:
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
A co :?: Uważasz, że dobrze by mi zrobiło gdybym pojeździł trochę z rozmazanymi szybami i zmienił swoje ostre spojrzenie na świat :polew:
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
dzieki za A ja właśnie zrezygnowałem z Sonaxa, którego zalałem na próbę - zostawia ślady i jest tłusty - całe auto miałem oblepione jakąś mazią. Wróciłem do Castrola PREMIUM. Dzięki za ostrzeżenie Łukasz, bo w trakcie łykendowych zakupów planowałem się od niego przymierzyć