Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Wcale nie tak do końca z głowy Masz na myśli rok modelowy 2000 :?: Czyli b5 po II-gim lifcie? Własnie ja mam taki model, choć fizycznie został wyprodukowany w 1999 to rok modelowy jest 2000 i FIS drzwi nie pokazywajet
  2. Cienias, cienias :tongue4: :polew:
  3. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Mam dokładnie taki sam problem i mnie to powoli wqurwia :ranting1:, bo już raz mi się drzwi na Trasie Siekierkowskiej mało nie otworzyły. FIS nie jest oczywiście wypalony, bo śniezynke przy przymrozkach na tej wysokości pokazuje w najlepsze. Czujniki w drzwiach działają poprawnie, bo światło w środku wygasa po ich zamknięciu. Ten temat to jakaś czarna magia i jakiś niepopularny bo nie mogę się doszukacć na niego odpowiedzi
  4. I znowu jak zwylke natrzaskali stron jak głupi No proszę a nie mówiłem, że pojawiają się u nas Koleżanki z A3 Club :?: :> Nie byłem więc jedyny :gwizdanie: :polew: ja niestety nie moglam przyjechac.......ale jak widac spocik sie udal....i pań tez mieliscie kilka Widzisz Angie, znowu się rozminęliśmy Ty, ja I mój kubeczek :polew:
  5. :nabijasie: Ragga
  6. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    1. Brak błędu na VAG-u. 2. Spójność wskazań wskaźnika analogowego i wyświetleń na kilmatronik (uwzględniając poprawkę na czułość wskazań tego pierwszego), oraz z logów na VAG-u.
  7. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Czujnik temeperatury jest ok - przynajmniej wszystko na to wskazuje.
  8. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nie pitolcie - to nie jest normalne. Mnie na trasie bierze ok 12 przy szleństwach o ok. 16 -18 po mieście na spokojnie i TO drugie NIE JEST CAŁKIEM NORMALNE Po zrobieniu całej elektroniki (VAG jest czysty) wszystko wskazuje na termostat - silnik jest permanentnie niedogrzany. To moja ostatnia nadzieja. :gwizdanie: Skontroluj sobie na bieżąco temperaturę na 49 albo 51 kanale klimatronik i się przekonaj.
  9. Mam nadzieję Hugo, ze trafiłeś Nie chciałem Cię zgubić :
  10. Tomek Szust - nie poznałem Cię barchu w tym fryzie :gwizdanie: Niechybny to znak, ze będziesz bogaty więc następnym razem stawiasz
  11. Bez testera to lepiej sprawdzać kwestię silikonu :polew:
  12. Mam nadzieję, że zbędne okażą sie testery tapety :polew:
  13. jak znajdę to wezmę i gumówkę też ps. tylko jaki? płaski, okrągły, trójkątny, kwadratowy, drewniany ups zagalopowałem się.... [br] Drewniany też można zabrać :gwizdanie: Nie wiadomo, czy przy poczęciu samochodu Raggi oprucz sedana nie miał udziału jakiś ekologiczny "przystanek" :polew: Taaa... straszenie przerobieniem na gaz już nie pomaga ;( ;(
  14. Made in Italy...tfu ..Bangladesh Bata szewc Świata A nie widać? :gwizdanie: Ale w grę wchodzą tylko takie z własną stacją bezynową , bo splanie po ostatnim dłuugim pobycie w warsztacie nie spadło ;( :nabijasie: :nabijasie: Nie mogę :polew:
  15. :nabijasie: Flyer - no wiesz, z szacunkiem proszę o koleżankach :gwizdanie: One też mogą zaglądać do na nasze forum
  16. Tylko, że wtedy Ragga starci pretekst do ukazania swego lsniącego od smaru torsu koleżankom z A3 Clubu :gwizdanie: :polew:
  17. Wtedy wszystko grało, a poza tym ja byłem jeszcze zupełny szczypiorek i nie miałem pełnej świadomości co to jest eSa , i że to coś więcej niż kombi z napędem quattro :gwizdanie:
  18. Raczej nie, bo rozrząd wymieniałem jakieś 8 tyś. km temu i raczej szybko taka okazja nie powinna (odpukać w niemalowane ) się trafić
  19. Bo jak 4,2 to się nawet nie opłaca BTW dowiedziałem się ciekawej rzeczy o 2,7 BiT z RSa - świece trzeba wymieniać z taką częstotliwością, jak w olej w co po niektórych silnikach - co 30 000 :gwizdanie: Dobrze, że ja mam tylko eS
  20. Poziu Evo to elektronika - elektroniczne dyferencjały, blokady mostów... bardzo fajne, ale to jest coś, co się może popsuć, zgłupieć, zawiesić - jak to Vista A w quatrro masz wyłącznie mechanikę Mnie ostatnio siadła cała eletronika (ABS + ASR+ ESP +cała reszta) i co? Ano jeździłem dalej, tyle, że bez smyczy ESP Evo byś tak nie pojeździł
  21. U mnie nie spada do zera, no, może chwilę po uruchomieniu silnika zalicza doła, ale powoli, baardzo powoli dochodzi 90 i bardzo często dojść nie może. Na kanale 49 oscyluje zazwyczaj koło 75 - 80 st. C. Poobserwuję go jeszcze chwilę, czy po zrobieniu elektroniki silnika coś się mu nie poprawiło, ale widzę, że w tych warunkach raczej bez wymiany termostatu się nie obejdzie A u mnie to rozbiórka połowy samochodu
  22. Puki co paźdzocha mam cały czas w warsztacie. ;( Z tego, co mi przekazał mechanik to wynik błędnej pracy komputera sterowania silnikiem. Po prostu źle pracuje i co za tym idzie, przy okazji nie współpracuje z ESP i ASR i w związku z tym cała elektronika hamulcowa się wyłącza. U mnie ABS + ESP wyłaczyły się na dobre i ABS wogóle nie działał. Przy ostrzejszym hamowaniu (a jest czym zahamować ) blokował koła.[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 11:53_________________________________________________Odebrałem samochód z warsztatu. Z punktu widzenia systemu hamulcowego sprawa rozwiązana. Tak jak pisałem wyżej winny był sterownik (komputer) silnika, który w związku kumulującymi się błędami "zgłupiał" i odmówił współpracy z ESP i ABS. Czy pierwotną przyczyną zgłupienia kompa, które przeważyło szalę był czujnik połozenia wałka rozrządu, czy przepływka tego nie udało się ustalić W każdym razie hamulce działają, vag nie pokazuje żadnych blędów, również w silniku. Koszty: czujnik położenia wałka rozrządu - 240 zł przepływomierz + sonda lambda - 650 zł Robocizna - pińcet Temat - mam nadzieję
  23. A te śrubki to od sedana czy oryginalne :?: :polew:[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 20:14_________________________________________________ Taaa... całą nockę w Bierhalle i jeszcze zdążymy wytrzeźwieć czekając na ten moment
  24. :nabijasie: Przepraszam - nie mogłem się powstrzymać :polew:
  25. O KARWA. NIe było mnie na forum tylko przez tydzień i bite pół dnia potrzebowałem, żeby to nadrobić I jak tu nie wierzyć Einsteinowi, w teorie względności... tam tydzień a tu cała epoka Zawiozłem wsystkie klamoty (dzięki Łukasz ) do mechanika i zapowiada się, że w poniedziałek paździoch będzie do odebrania Tak więc jest spora szansa, że się na spota w końcu wybiorę :> Stęskinłem się za wszymi gębami moi drodzy Natrzaskaliście tu tyle postów, że ciężko na cokolwiek odpowiedzieć, ale do kilku spraw muszę się ustosunkować podejrzewam że to uraza do opla (video rejestrator pewnie był w vectrze) A propos opla: że przypomnę Poziek jest spalony, siora wie, że poziek ma Q. więc nie skusi się Łukasz - jak kiedyś z Anią będziesz wpadał do mnie to zabierz też siostrę - nie widzę przeciwskazań aby ją bliżej poznać ..... :gwizdanie: Brynia rozumiem, że to w ramach nowej, dobrowolnej - przymusowej diety dla Ukcia :laghing2: Nie, nie dzisiaj- głowa mnie boli [br] Coś kręcisz Koleżanko -Skorpionki NIGDY nie boli głowa A nawet jak boli, to za najlepsze lekarstwo uznają i eksploatują niemiłosiernie :polew: Wiem z autopsji, bo miałem doczynienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.