Treść opublikowana przez Suli
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Na problemy - działy techniczne ci u nas bogate
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, wybiera się ktoś na driftowanko na śniegu
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Zmień zapis Jarko z -> Lista zamknięta <- na -> jest jeszcze jedno wolne miejsce <- :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Łączę się z Tobą w bólu zatem _________________________________________________ Tymczasem żegnam się i idę spać bo na prawdę czuję się nieszczególnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Taka pogoda Justynko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A cóż się dziwisz Politologia to był najbardziej rozpity kierunek na UAM-ie :gwizdanie: To dla tego, ze przygotowywalismy się do misji na wschodzie albo Ty za malo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobrze chłopak mówi Aż sobie poleję Leczniczo bo mi coś na żołądek padło
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ozone lub palikotówka
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jak się sam podniesiesz z łóżka [lub ziemi] na drugi dzień to już będzie sukces Spoko spoko :> Szlafroczek + RedBull czyniły cuda :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja mogę startować w podnoszeniu ciężarów :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może byśmy się ustawili na jutro. Ja dzisiaj się fatalnie czułem
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Poradzimy sobie Sami będziemy sobie polewać- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Faktycznie wpis się tylko ostał- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
nie no bez przesady... wszyscy przyjedziemy autokarem tylko w koszulkach klubowych bedziemy... :gwizdanie: :polew: To tak w stylu tego planowanego wypadu do Ingolstadt :gwizdanie: _________________________________________________ Widzę, że jednak Tetis z koleżanką jedzie :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo tak jest , ty na pierwszego spota przyjechałeś w celu poznania/zaznajomienia sie z ludzmi czy vagowania auta ???? Ja tam przyjechałem do apteki :gwizdanie: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo tak mi błysnęło, że aż mroczko\i zobaczyłęm przed oczami Na Modlińskiej jest 60 km/h Więc na Jagiellońskiej jest 50 albo 60 km/h Mnie cyknęli kiedyś na Modlińskiej. Straż Miejska. W tym cholernym białym dostawczaku z fotoradarem. Nawet z samochodu nie muszą wysiadać .... Czekam czy mandat przyjdzie przy okazji rozliczenia rocznego To pewnie te same parchy Od wykroczenia. Nawet jeżeli mandat dojdzie później. http://www.abc.com.pl/serwis/du/1997/0602.htm - rozporządzenie o prowadzeniu ewidencji pkt http://www.wspol.edu.pl/pci/base/pci_odpview.php?id=151 - przykład i wyjaśnienie sytuacji naliczania pkt http://www.abc.com.pl/serwis/du/1997/0602.htm - prawo o ruchu drogowym.. art 130 dotyczy pkt karnych Też pi pstryknęli i miałem grubo ponad dozwoloną prędkość, od roku nic nie przyszło Czyli nawet po upływie roku od pierwszego wykroczenia i skasowania pierwszych 10 punktów mogą mi łachy prawko zabrać Wiadomo - rules- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktoś wie, jakie jest ograniczenie na Jagiellońskiej od Modlińskiej w stronę ronda Starzyńskiego Bo mi fotkę cyknęli, jak miałem gdzieś tak "paczkę" na liczniku Do dentysty się spieszyłem Chodzi mi głównie o punkty, bo mam już 10 za przejazd na późnym żółtym ;( Od kiedy to gówno jest naliczane - od dnia popełnienia czy ukarania mandatem :?:- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zapraszamy do naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na spociki (to takie nasze spotkania ) do Arkadii co wtorek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwiu 100 lat :good: Wszystkiego naj bracie wodniku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja właśnie w tzw. międzyczasie skończyłem prasować koszulę I drinka Zostały mi jeszcze dwie i fura pozostałego prania ;( Ale już nic więcej nie robię, bo mi się nie chce I tak pewnie do następnego weekendu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszyscy się w tym Poznaniu ze mną droczą :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powiedziałem, że przyjadę... jak mi A2 zbudują No, chyba, że trzeba będzie wcześniej :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tzn w avancie :decayed: - III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy