Treść opublikowana przez Suli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć Krakusy Przyszedłem pospamować do Was bo moją spelunkę zamknęli Jakaś rozróba była czy cuś
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Czego się boisz głuuuupiii :naughty: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dobra 33 i 1 dzień :gwizdanie: To Ty gówniarz jesteś :polew: BTW Najlepszego eee... wodniku?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj Poziu, znowu dowaliłeś do pieca To nie jest Twój najlepszy dzień
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ooo Vario Gratki Posyłam Ci massage, którą i ja przy takiej okazji dostałem _________________________________________________ Gratulejszons :> Witaj w gronie wzajemnej adoracji :kox: Niech ten kolor przyświeca Ci w codziennych dniach - Róż to nic złego, ani niemęskiego _________________________________________________ :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta, w stosunku do której nie był draniem - zginęła
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:nabijasie: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Te szaliki Lecha Vario - przez Śląsk będziesz jechał Pepin - humbargery męczymy zależnie od upodobań - przed, w trakcie, albo po spocie. A spociki od 19 do 22 potrafią ciągnąć :gwizdanie: W lecie było cieplej to trwały dłużej
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Radzisz, żeby nie pić :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tooo... możne być... hmmm... nieco ryzykowne :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
http://www.youtube.com/watch?v=taIkhAqxo7g :tongue4: :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
http://www.youtube.com/watch?v=d9jVaoJf-7o :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No cóż, najwyżej chłopcom pozostanie powiedzieć sobie - na bezrybiu i rak ryba :polew: Z wyjątkiem Tomeksa32 bo on celuje w łowiecki :nabijasie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie z klaty? :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Mówisz, że tyle miłośniczek się znajdzie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale kolor kupa I brak ESP - a ESP się czasem przydaje :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaaaa :jaaaaa: :decayed: Spotykałem na swej drodze kobiety silne i niezwykle waleczne :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powiem Ci tak Poziu - kiedy pytali Heisenderga - wybitnego fizyka kwantowego i laureta Nagrody Nobla - jak doszedł stworzenia zasady nieoznaczoności*), odpowiedział - usiłowałem zrozumieć swoją żonę Tym niemniej - właśnie dla tego odnośnie Kaśki uważam to co uważam. Nie powinno się tak traktować kobiety Ok. temat :closed: _________________________________________________ *)Zasada nieoznaczoności (zasada nieokreśloności) mówi, że istnieją takie pary wielkości, których nie da się jednocześnie zmierzyć z dowolną dokładnością. O wielkościach takich mówi się, że nie komutują. Akt pomiaru jednej wielkości wpływa na układ tak, że część informacji o drugiej wielkości jest tracona. Zasada nieoznaczoności nie wynika z niedoskonałości metod ani instrumentów pomiaru, lecz z samej natury rzeczywistości. Matematyczna postać zasady Zasada nieoznaczoności mówi, że nie można z dowolną dokładnością wyznaczyć jednocześnie położenia i pędu cząstki. Odkryta i sformułowana przez Wernera Heisenberga w 1927 roku, jest konsekwencją dualizmu korpuskularno-falowego. Reszta w wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasada_nieoznaczono%C5%9Bci [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:36_________________________________________________ screena chcesz? A ja wciąż nie mogę uwierzyć :no:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oczywiście qr** mać - apokalipsa panie dzieju To jakby Palikot przeszedł do PiS-u
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po prostu Poź to osobnik mający swoją specyfikę , na którego należy brać poprawkę Lubi wsadzać kij w mrowisko i ostro prowokować intelektualnie idąc niekiedy ostro po bandzie Przynajmniej jest szczery i autentyczny, za co mozna go lubić lub nie. Poziu, ja Cię bardzo lubię, ale muszę stwierdzić (nie obraź się za to), że tym razem poszedłeś po krawędzi bandy - przynajmniej w stosunku Kaśki. Mnie byś mógł tak nap :!: dalać ale Kaśka nie jest jednak gruboskórym facetem Ja tylko proszę, żebyśmy nie wysyłali się wzajemnie na inne fora z powodu jedenej czy drugiej wypowiedzi Dobra _________________________________________________ szoking ? :shocked: Czy to POTWIERDZONA informacja :?:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Takiemu to dobrze :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja w czwartek też zderzak delikatnie przytarłem :gwizdanie: - bo krawężnik śnieg nie do końca zasypał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to jaki przypadek Bo łapownik brzmi: komu? za ile? :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale... eee.... ozo chodzi :gwizdanie: :gwizdanie: