Treść opublikowana przez Suli
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Malik a termostat zmieniłeś :polew: [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 22:26_________________________________________________Poza tym twoja to hamerykanska - jeszcze nie przywykła się , że tutaj w cenie to co najmniej x2 jeśli nie x3
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
1320 hyhyhy :polew: Mój waży blisko tonę siedemset :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Operujecie jakimiś zupełnie nieznanymi dla mnie pojęciami i wartościami Najniższe spalanie chwilowe pokazywane przez FIS - ale takie, które udawało się przez dłuższą chwilę na trasie zachować - to coś koło 8,5l
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Kolegę z Podlasia :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To na bełty też działa :polew: :polew:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Wiem
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
10 po mieście :shocked: :shocked: Abstrakcja :> :> :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 18:58_________________________________________________ Nie wyjdzie Przy proporcji 30 do 70 może tak No chyba, że trasa w tempie emeryta :gwizdanie: :polew:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A mnie po wszystkich robótkach, wymiankach (czujnik halla, świece, sonda lamda, filtr, przepływka, termostat) udało się zejść poniżej 15 litrów :> i to po mieście :kox: :kox: Ostatnio sprawdzałem 14,4/100 i to wliczając dwa, solidne driftiowanka na śniegu :naughty: :> :> :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co tu pisać jak tu wszystko jasne :gwizdanie: Nie nadążam za Wami chłopaki :polew: Chyba jakiegoś chipa będę musiał zapodać
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Pszeniczny lub czarny :> Ale w wolnych chwilach i miodowym i paprykowym nie pogardzam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak się mosty w Warszawie buduje :D :polew: :polew: Nosfer, Flyer wszystkie naj, naj , naj A Flyerowi dodatkowo sprawnej turbawki
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jarko, zabrakło pozycji - każda - byle czysta :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:11_________________________________________________Bo ja nie wiem, czy się z jakimś Nemiroffem albo Ozonem nie pojawię :gwizdanie: :kox: [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:12_________________________________________________A rozsądne ilości to rozumiem takie, żeby nie zabrakło i żeby po pijaku nie trzeba było nocnego szukać :gwizdanie: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wezmę więcej na zapas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na technicznym za takie wąpliwości mnie wyśmieją :polew: I jeszcze jakiś mod w randze starczego posterunkowego Cubera kropkiem poczęstuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba tak zrobię Łukasz Podjadę do ASO, kupię G 040 i doleję tę brakujaca odrobinę, a w przyszłym tygodniu, przy okazji wymiany oleju, wymienię tez w całosci płyn do wspomagania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OK, ale czy mogę stosować G 040 czy szukać odpowiednika G 020 z Febii :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie mam problem Zauważyłem dziś, że poziom w zbiorniczku do wspomagania spadł mi poniżej minimum Muszę uzupełnić tylko nie wiem, co tam co tam dokładnie jest. Kolor ma ciemy, powiedzmy, że jakis taki popielaty... może zielony... diabli wiedzą W samochodzie nie był wymieniany od czasu przyjazdu do kraju, a samochód jest ze Szwajcarii, więc pewnie ASO G 002 lub G004 Bo zdaje się, że G 004 zastąpił G 002. Tylko, że ten pierwszy jest podobnież syntetykiem, a na korku jest wyraźnie napisane "mineral only" Co byście mi radzili, dolać teraz dorobinę G 004, a dla pewności na wszelki wypadek, niedługo wymienić w całości :?: Czy szukać zamienika Febi 6162, który ma być odpowiednikiem mineralnego G 002 :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdrówka, szczęścia pomyślności Tomki Kokos gratki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Dział zakup kontrolowany http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4-b17.0/ na pewno Ci się przyda :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zwłaszcza z takim, które dobrze czają temat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uuu... to nieciekawie Bo myśmy zamiast łyskacza z lodem powinni grzańca sobie zrobić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Koleżanko Zachęcam Cię do odwiedzenia wątku regionalnego z Twoich okolic http://www.a4-klub.pl/smf/zachodniopomorskie-b94.0/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Odwiedź nas w wątku regionalnym http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i wpadaj do nas na spota w realu :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Taaaa... a Tetis - rozumiem - się teleportuje do Łodzi :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dla mnie to pewien problem To oznacza, że trzeba będzie wstać ok. 3.45 - 4.00. Żeby zaliczyć przed taką dłuższą trasą odpowiednią dawkę snu, należałoby iść do wyrka przed Młodym -czyli ok. 21 - 22. Planowałem, że z Warszawy wybędę w czwartek, tak koło 19 - 20. Czyli do Poznania dobiłbym ok. 23, przed północą... W tym układzie, to zdecydowanie za późno