Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. A ja się własnie przekonałem, że eSą w trasie nie da się zejśc poniżej 11. Trasa Warszawa - Bukowina, odcinek Nadarzyn - Balice 12,8 Ale i tak 7 litrów mniej niż Evo Poźka na 300 kilometrach - a jechaliśmy tym samym tempem i tankowaliśmy w tych samych momentach
  2. Dziękowałem już przy innej okazji ale się powtórzę Wieeeelkie podziękowania dla organizatorów :notworthy: Super robota chłopaki :good: Dziękuje również tym, z którymi się dobrze bawiłem. No i chłopakom za wspólną drogę :> To kiedy następna impreza :naughty:
  3. Taaa... grzaniec też :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. Cześć ekipa Fajnie było Was spotkać , napić się z Wami i pogadać... choć nieco dziwnym trafem nie ze wszystkimi dało radę :mysli: Mniejsza o to Dzięki za fajną zabawę i do zobaczenia przy najbliższej okazji PS. Vario - gleba na prawdę jest git
  5. Ja tam nic nie słyszałem Nikuś :gwizdanie: Fajnie było się z Tobą napić Mam nadzieję, że nie ostatni :naughty:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 00:32_________________________________________________ telefon do przyjaciela czy pytanie do publicznosci ? :polew: :polew:
  6. Też dojechałem odstawiając Tomaszusta i Letallca. Po drodze zaliczyliśmy spotkanie z czarną vectrą z wrażego klubu blue Panowie gangsta misie pozbawili mnie 500 złociszy a w zamian dali 10 punkcików :wallbash: I jeszcze zabrali mi dowodzik, bo mi przegląd w lutym upłynął :gwizdanie: Ale poza tym zlocik był za :!: ebisty Panowie Jarko, Cuber, TrueOgre, Themon i reszta Kraków Team - ryspekt :notworthy: Btw - Jarko i Sławek - gratulacje
  7. Na kaca :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 22:28_________________________________________________:!: Panowie z bazy na miejscu - pytanie do was :!: Buty można brać takie nieco lżejsze, czy koniecznie ciężkie zimowe glany
  8. Panowie, zabieram ze sobą :naughty: 2x 0,7 Nemiroffa 2x 0,5 Ozone 1x whiskacz zgrzewkę Żywca 4x red bull 4x 2l Coli 2x 1l soku pomarańczowego chyba można uznać, że jestem odpowiednio na zlot przygotowany :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. Te z różowym futerkiem też :naughty: :polew: :polew:
  10. Madas - sam wiesz jak jest, :gwizdanie: co Ci będę tłumaczył
  11. Widzisz Madas, gdybym jechał z wami w ekipie to byście mieli przynajmniej jedną mocną quattrówkę :gwizdanie:
  12. Nie mają już na co pieniędzy wydawać
  13. Oniak Wszystkiego naj :beer1:
  14. Żebyś się nie przeziębił jak będziesz :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. może jakiś zakładzik ? :gwizdanie: Poziu w Twojej obecnej sytuacji przed jakimkolwiek zakładem proponowałbym Ci, tak na wszelki wypadek, upewnić się co przepowie Ci Szaman :gwizdanie: :gwizdanie: Bo się jeszcze możesz zdziwić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
  16. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Gratki Brynia :oklaski:
  17. :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :drool: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
  18. Tetis, kochanie - gdybyś się do mnie odezwała na początku stycznia, kiedy jeszcze trzymałem "pustą" rezerwę na "+1" teraz byłabyś razem ze wszystkimi ludźmi, a tak... :gwizdanie: Cóż, wszystko płynie :gwizdanie: :gwizdanie: ... A Świat wokół nas się zmienia :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 00:40_________________________________________________Piętro ELYTA - piętro SERWATKA Szczerze mówiąc dzieci, nie rozumiem waszego przekomarzania się o etykietki My z II piętra jesteśmy świadomi naszej wartości - i jako Uderzeniowa Grupa Operacji Specjalnych nie potrzebujemy jakiś specjalnych oznaczeń :gwizdanie: Naszą wartość pokażemy w boju [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 00:49_________________________________________________Hmmm II Grupa Operacji Specjalnych - brzmi całkiem nieźle :gwizdanie:
  19. Ja tam nie ryzykuję - w górach pogoda bywa równie kapryśna jak kobieta :gwizdanie:
  20. Ja na pewno Chyba, że znajdę kierowcę
  21. Ze słów mojego mechanika wynika, że trzeba wyjąć poduszkę (oczywiście odłączając przed tem akumulator ). Jeśli jesteś w stanie zdjąć obudowę i to zrobić to pewnie dasz radę. Ja aż takim magikiem nie jestem więc wolałem powierzyć to komuś z doświadczeniem
  22. Ale w korku czy płynnie :?: Tak czy tak :shocked: Yeahbunny
  23. ok 15pln Kierczi bierz cały kramik - na pewno Ci zejdą
  24. Też robią dresy :shocked: :shocked: Ale takie z czterema paskami :?: :mysli: No bo inne się nie liczą :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.