Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. a Poziu lustro w reku 3mał? czy strzelajacy nie trafił? Zakłócił
  2. Myślę, że wy Poznanianki po prostu trudne jesteście :decayed:
  3. :polew: :polew: :polew: Czemu mnie to nie dziwi :gwizdanie: Nie jesteś może spod znaku skorpiona :naughty:
  4. Taaaa... Poznanianki są rozsądne aż do bólu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. Czar szedł w Pozia a trafił w raggamana :polew: :polew: :polew: :polew:
  6. No prosze, nawet na kacu czlowieka znajda Ten z prawego fotela sole trzeźwiące Ci aplikował ? :polew:
  7. Panowie - proponuje ten wyjazd nie wcześniej niż o 11.00z Poznania robić.
  8. E, chwilunia - to ile byśmy musieli z Wawki na A2 grzać, żeby do Poznania na 10.00 zdążyć :gwizdanie: Ja rozumiem, że Poznań ma w zwyczaju wstawać, kiedy my kładziemy się spać :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: Ale może tym razem byście na nas trochę poczekali
  9. Szkoła Warszawska mówi, że bez sensu, bo za 3 - 4 miechy polecą Ci pozostałe i będziesz tylko musiał płacić dodatkową kasę za wymianę. Przynajmniej mnie coś takiego spotkało. Ale jeśli planujesz w najbliższym czasie pozbyc się samochodu to jet to jakieś rozwiązanie :gwizdanie:
  10. Witaj Fajnie, że do nas dołączyłeś
  11. Oczywiście zapraszamy również do uczestnictwa w spocikach nie - virtualnych :>
  12. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O przepraszam Tomek - ja tam patryjotą jestem i budżet akcyzą wspieram
  13. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Super :!: No to za wolną Polskę :dance: droga Młodzieży :drinks:
  14. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryńka :!: Jak to nie ma kto Ja właśnie oglądam koncert Skorpionsów w TV i piję 3 :beer1: i po raz kolejny wznoszę toast z okazji rocznicy :> :> Przyłączy się ktoś do mnie :naughty:
  15. Widzisz jaką masz mądrą i rozsądną żonę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:
  16. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ostatnio trasa kosztowała mnie 700 + koszty paliwa :gwizdanie:
  17. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A w Wawce kosztuje 300 stówki - i jeszcze do tego jakąś opłatę manipulacyjną naliczają
  18. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czego się boooisz guuuupiaaa :song: :wink4: Dasz radę Kaśka - zapisuj się, to nam z ceny zejdą :polew: :polew:
  19. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kasia - ale J A W I E M :gwizdanie: Znam Cię prawie tak dobrze jak Ty sama - I'm Your Brother-in-sign :> :polew:
  20. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kaśka - ale pamiętaj, że było to w kontekście polerowania maski eSy Malika :polew:
  21. Stary i kto tu zbacza z tematu :gwizdanie: Miały być laski - a nie pasztetne lachony :polew:
  22. To poradzę Ci, staraj się jak najwięcej jeździć na VI. :> Nawet jak się toczysz i masz małą prędkość a nie masz pod górkę - zwłaszcza na dojazdach. Jak masz jakiś odcinek do skrzyżowania to dobrze jest go bujnąć do większej prędkości i zaraz potem na VI biegu bez gazu albo z minimalnym gazem dojechać powoli wytracając prędkość. Najbardziej zabójce dla portfela jest niestety rozpędzanie od zera Dobra, koniec
  23. Nie bądź taki cwany - egzamin to ja już zaliczyłem, następny mogę dopiero 18 października
  24. To zacznij jeździć po mieście więcej na V/VI :gwizdanie: To Ci spalanie spadnie do 14,5 Tym bardziej, że na IV/V ten silnik też ładnie zaczyna ciągnąć. Natomiast w trasie, zgadzam się , ciężko zejść poniżej 12 Do tego czasami dochodzi 500/10 :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.