Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale ja mam 18'
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dowcipniś się znalazł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Felga zrobiona - oponka na zwałkę :gwizdanie: Bombelek taki, że zapas dla niej to nawet za dużo. Muszę się chyba rozejrzeć za nowym kompletem opon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I pewnie tak właśnie było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu uważaj gówniarzu , bo masz jakieś 300 karniaków ze mną do wypicia,zobaczymy kto piszczel ,hyhy Suli która fela ? Ta z przodu z banią ? Pewnie z tyłu, ta co była zmieniana. Ta z tyłu. Zobaczymy co się da z tym zrobić :cwaniak1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TAk na parkingu przy TORWARZE. Zazwyczaj jest ze 20 autek. Zapraszam, będzie vagowanko, kiełbaski, wieprzowinki :blink: Zaaajebistaaaa wizja Poziu, podziel się tym towarem, który zarzucasz - też tak chcę :drool: [br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 10:30_________________________________________________Okazało się, że mam pęknietą felgę ;( Na dodatek zrysowała delikatnie od środka oponę .
-
SPOTY RADOMSKIE
Oni tam w tym Radumiu sececję ogłosili i jako panujący system rządów monarchię przyjęli :gwizdanie: :gwizdanie: NIe rozgryzłem tylko - absolutną czy parlamentarną :mysli: :wink4:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wszystkiej naj MCM :kox: :kox: :good:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na prawdę masz czego Pixi :kox: :kox:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Kolego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :> U nas zawsze wesoło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:nabijasie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedno i drugie Wiciu Ja podróbek nie lubię :polew: [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 18:41_________________________________________________ Niepowetowana strata ;( ;( ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolego Nie cwaniakuj Na wszystko jest odpowiedni czas i miejsce No, chyba, że mi jakąś wysoką, niebieskooką, naturalną blondynkę z dużym cycem zafundujesz Wtedy może się zastanowię
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjade specjalnie na spota ale musisz mi obiecać ,że zrobisz to na lajfie , ok ??? Moskal, ale musiałbym przed tym tak samo jak na zlocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Karwa W pracy tego na kompie nie zobaczę, bo Youtube zablokowane ;(
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Buchachachacha :nabijasie: :nabijasie: Madas - to nie onet :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moonwalk'a robił Suli - jak się zgodzi to pokażę jakiego zajeb.istego Jasne Łukasz dawaj, mnie tam już wszystko wisio roowno :polew: Kurfa Wróciłem dopiero niedawno z urzędu i jestem zupełnie zjebany Poziu, czego chciałeś jak się do mnie w trakcie posiedzenia na phona dobijałeś :naughty: Sorry ale nie mogłem odebrać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli było z przytupem :polew:
-
PIŁA 2009 - doświadczenia po kolejnym zlocie, plusy i minusy
Ja ponownie się powtórzę, ale moim zdaniem konkurencje lotniskowe powinny być pierwszego dnia albo drugiego dnia ale po południu a nie z rana :gwizdanie: Uzasadnienie wiadome A tak wogóle, to cały zlot powinien trwać jeszcze jeden dzień dłużej :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba Wojtka - straszny to nerwus Wszystko przez teściową, że go nie powstrzymała bała się że Wojtas ją potem ukaże ... w p......upke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Jebłem :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zajebioza :kox: Zobaczcie 1:37 - tak się kończą skoki w mieście :polew: :polew: Ja może nie PENTHOUSE , ale podobnie do Ciebie wszystkie mięśnie mnie bolą i brzuch ze śmiechu też. Dzięki za sobotnią noc :naughty: Wszystko co złe to wina Oniaka Taa On jest temu winien Saturday night fever połączone z pool party Ja powolutku dochodzę do siebie :> Jak dobrze, że wziąłem sobie urlop Idę zrobić sobie poranną kawę :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: