Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo jest jeszcze nie skończona. W środku są odcinki bez asfaltu, dwa węzły wymagają wykończenia. Roboty skończą w grudniu. Albo na wiosnę :kox: tej nie będzie bo ekolodzy znaleźli rzadką rybkę w stawach gdzie miała przebiegać obwodnica Będzie - jak skorygują jej przebieg :gwizdanie: 5 lat przygotowań w plecy [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:19_________________________________________________PS. Fajnie że wróciłeś Norbi. :kox: Tylko czemu jako władca postów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Terminy inwestycji planowanych zupełnie nie realne. Wschodnia Obwodnica powstanie najwcześniej koło 2017. Ursynowsko - Wawerska część Południowej Obwodnicy - :evil: wiedzą kiedy Cała zabawa będzie niezwykle kosztowna :gwizdanie: Sam tunel to ok. 1,5 - 2 miliardy most kolejny miliard. Całość może kosztować jakieś 6 miliardów. :!: więcej niż 100 km autostrady w pozamiejskim terenie. A kasa się kończy. Już w tej chwili rząd tnie planowane inwestycje na potęgę. Powoli sytuacja zaczyna wyglądać jak w końcówce Gierka :thumbdown:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
...na Trasie Łazienkowskiej kręcone :gwizdanie: j**ani ZBIORKOMUNIŚCI :rant: :rant: :baseball: :bicz: [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 12:05_________________________________________________Ale co się dziwić - to Dania :gwizdanie: :gwizdanie: Tam lewactwo się pleni i rządzi :sick3: :sick3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ochlajtusy i Degenaraty Fasować krawaty i czyścić gumofilce, bo chyba się dzisiaj spróbuję pojawić na spocie A na poważnie, potrzebuję pomocy, żeby ogarnąć się z VAG-iem, bo (mam nadzieję ) może wkrótce będzie mi potrzebny. Tyko, że na chwilę obecną nie mam nawet pod ręką żadnego , żeby sprawdzić, czy chociaż sam kabel działa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja słyszałem, że Mituwisi EVO jest dobre dla impotentów :gwizdanie: :gwizdanie: :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesteś pewny? zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam prawdopodobnie bedzie drozej niz jak ojciec bedzie glownym,,czesto pod uwage oprocz znizek biora wiek glownego uzytkownika auta, u mnie tak bylo i ja jestem jako drugi wlasciciel,znizki i tak leca ci jakby auto bylo twoje ,tylko jak auto w wawie na chamie to pierwsze leci na przemial ,wiec sobie rozwaz ubezpiecz sobie na maksymalna kwote gwarantowana przez caly okres ubezpieczenia i miej to w pupie ze auto nie na W Ponadto często ubezpieczyciele liczą zniżki wg. głównego właściciela tj. tego, który na pierwszym miejscu widnieje w dowodzie. :gwizdanie: Musisz dowiadywać się u konkretnych ubezpieczycieli.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: A mnie wszyscy chcieli za***ać na spocie, jak wspomniałem o gazie w eSie :bicz3: :bicz3: Jak was nie stać na to nie trzeba było sobie ku.rwa eS kupować :evil2: Co to się porobiło :no: :wallbash: :bag: PS. A tak wogóle to 2.7 BiT w przeciwieństwie kiepsko funkcjonuje z gazem panowie :gwizdanie: I nie chodzi o wydajność parowników, tylko o trwałość podzespołów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zostały mi oryginalne sprężyny z mojej eSy. :gwizdanie: I jestem otwarty na rozmaite propozycje :naughty:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:58_________________________________________________Ma się rozumieć - te finansowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obniżona bardziej niż moja Na osiedle do mnie tym już nie wjedziesz I na Promce przy zjeździe z II Piętra zawsze będziesz przycierał :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
^^^^^ No siema Młody :wink4:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaaa :gwizdanie: Szkoda, że Norbi nie jest już w Klubie :no: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :( :( :( :( :(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked: :shocked: :shocked: Czyli wrócił do tego, co dobre :kox: :kox: :thumbup: [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 14:36_________________________________________________ teraz to sa roboty drogowe, korki i dziury. wszystkie pouciekaly bo za duzo kurzu Przeniosły się na trasę jak się leci od Wawra w stronę Nowego Dworu Fajne sztuki Zawsze tam były :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli w sumie ROK [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 10:42_________________________________________________Rok - nie wyrok :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SIEMA MOSKAL Nie chlać tyle i do roboty :bicz3: bo już półroczną obsuwę na MOŚCIE PÓŁNOCNYM wyłapałeś :bicz3: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żyję Specu, ale co to za życie 'Nie, raczej klekota PS. do Korzenia - autostrady będą - po Euro :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaglądam tutaj po dłuższej nieobecności i stwierdzam, że nic się nie zmieniło W dalszym ciągu brylują Poziek z Moskalem i Ragusiem i Łukaszem w roli guest star Zupełnie jak w Modzie na sukces :nabijasie: Ludziska :>
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
Mój matecznik Wprawdzie tu jest głównie Osiedle Gocław, ale to po sąsiedzku
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Dzięki wszystkim za super zabawę :notworthy: Fajnie było zobaczyć znowu Wasze facjaty :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:naughty: :naughty: :naughty: :tongue4: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: Blejk dziękuje za browara
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
Powiem wam tyle: Życie jest ciężkie :drunk: Dobra, spadam na kolejną popijawę
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
OK. Daję następujący kompromitujący materiał: Po zVAGowaniu wyrzuciło mi komunikat --------------------------------------------------------------- 1539 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 776 Czujnik poziomu pojazdu przód Lewy-G78 przerwa lub zwarcie do masy --------------------------------------------------------------- Ponieważ wszyscy najlepsi spece* są teraz na miejscu zadaję pytanie :?: Mam zamawiać w ASO nowy czujnik w ciemno, czy jest szansa, że to może wiązka :?: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: *) Spanky się nie liczy bo to nie spec :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: W serwisie powiedzieli, że tak ma być. Wymienili termostat i nic to nie zmieniło. Zreszta poczytaj na forum nt dogrzewania TDI. :polew: :polew:
-
[B5 AGB] Jaki płyn chłodniczy w zastępstwie G12+ ?
Buba - tak też zrobię Wrzuciłem w googla normę VW TL 774F i z różnych stron wychodzi, że to jest norma dla G12+. Biorę więc Dynagela
-
[B5 AGB] Jaki płyn chłodniczy w zastępstwie G12+ ?
A więc tak; na Statoilu mają 1) różowe Borygo 2) zielone Borygo EKO 3) orlenowskie Petrygo 4) Dynagel 2000 - coś, co według informacji na nalepce ma spełniać m.in normę VW TL 774F i kolorem nawet wydaje się podobne do G12+ 4) Prestone koloru bezbarwnego Czy pozycja 4 coś komuś mówi :?: czy to nie jest czasem ta sama norma jaką ma G12 :?:
-
[B5 AGB] Jaki płyn chłodniczy w zastępstwie G12+ ?
Wyskoczył mi nagle problem - "zniknął" mi płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego a jestem "w trasie" tzn. poza domem i jedyne czym dysponuje to stacja benzynowa Statoil. Czy i jakiego płynu mogę "awaryjnie" dolać, żeby nie rozwalić chłodnicy?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolego :> Myślę, że bez problemu możesz się kontaktować z ekipą pomorską Polecam ci odwiedzić wątek regionalny http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie-b88.0/