Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Zielone B5 w sedanie, rejestracja WA ...., ramki klubowe i stare logo wyklejone na tylnej bocznej szybce; Widziane dziś, na ul. Łukowskiej w Warszawie ok 17.00. Przyznać się, kto :?: :naughty:
  2. Wszystkiego naj Spec :beer1: PS. jak moje podkładki :?:
  3. Widziałeś, widziałeś :naughty: Ja Cię poznałem dopiero jak mnie wyminąłeś Pozdrowionka
  4. :gwizdanie:
  5. :mysli: :mysli: Taaa... :klamie: :klamie: :klamie: :polew: :polew:
  6. O kurfa Wylądowałem w pokoju z największymi chlorami zlotu :kox: To już widzę, że w niedzielę nie wstanę i nie wyjadę :gwizdanie: :gwizdanie: Przedłużam pobyt do poniedziałku
  7. Okazuje się, że nie na każdej. Wbrew pozorom znalezienie H6W long life nie jest wcale takie proste i łatwe. Ja swoje osramówki w końcu kupiłem na alledrogo za 35 zeta. To tyle w temacie. Proszę moda o wątku.
  8. Kolego - rozrząd już dawno wymieniłem, temat w zasadzie archiwalny - więc po co odgrzewasz kotleta PS. Do zielonych Kiedyś klubowicze mogli zamykać swoje wątki... :gwizdanie: Komu to przeszkadzało
  9. Oni som Jaśnie Wielmożne Państwo - u nich są dwory :tongue4: Kmiocie
  10. A no właśnie kolego. Idę o zakład, że temu chipowi, który masz, zawdzięczasz brak turbodziury. Po prostu oryginalne mapy są lipnie zrobione i tyle.
  11. Niee... załatwiłem razem z wymianą oleju :gwizdanie: A Ty to niby gdzie swoim głównie pomykasz :naughty:
  12. Bo rozrząd zrobiłem. I z 1.9 to same golasy po przejściach się trafiają
  13. Pojeździj sobie po Warszawie (i to nie po odcinkach bezkolizyjnych - tylko tych ze światłami), zobaczysz ile Ci spali. Ten silnik w zestawieniu z tipem ma tę samą przypadłość co w 2.7 BiT w eSie - światła i korki wykańczają Ci kieszeń. Jeśli chodzi o koszty - w porównianiu ze zmodzonym AVF-em ten silnik to pomyłka.
  14. Nene Opel INSIGNIA A masz w nim parktronika i spryski :naughty: A na poważnie - Nawet jak kupię "nowy" zderzak to i tak będę potrzebował serwisu który mi to profi pomaluje i poskłada. I dodatkowo jeszcze wymieni grill, bo jest popękany. Tak więc zamieniam się w słuch i będę wdzięczny za podpowiedzi i polecenia. :kox: PS. Buba dzięki za linka Oni tylko plastyki kleją czy sprawy blacharsko - lakiernicze też ogarniają :?:
  15. Mam problem z lewą przednią żarówką postojową. Coraz częściej przerywa i przestaje świecić franca jedna. Chciałem kupić żarówkę na wymianę, ale zgłupiałem Uwaga - zadaję MEGA lamerskie pytanie Zgodnie z ETKA symbol żarówka postojowej w B6 to H12V/6W tymczasem w popularnych miejscach, gdzie żarówki nabywałem bez problemu (Nurauto, czy allegrogo) nic takiego nie mogę znaleźć. :blink: Co więcej, w katalogu philpsa w sklepie też nie znalazłem tego symbolu O zzo kaman? Czyżby postojówki o tym symbolu były dostępne tylko w ASO :?: Niech mnie ktoś oświeci
  16. Owszem, ale tylko przy wyższych biegach (powyżej 3) i to pod warunkiem, że toczysz się (zdejmujesz nogę z gazu) a nie rozpędzasz się chyba tylko w B6 :gwizdanie:, w B5 potrafi już w okolicach 70 km/h bieg zmienić z 4 na 5 Jak wyżej - pod warunkiem, że zdejmujesz nogę z gazu - ale jeśli nawet przy 75km/h trochę zaczniesz go dodawać - zredukuje do 4.
  17. wieczór Pany, możecie polecić jakiegoś dobrego i rozsądnego cenowo blacharza - lakiernika dobrze ogarniającego klejenie/ spawanie plastyku, który byłby w stanie profi ogarnąć zderzak z przyległościami :?:
  18. A pozdrowionka, pozdrowionka Tak się złożyło, że małżonka również chciała odwiedzić swoje stare śmieci
  19. Średnie spalanie z przejazdu (z pierwszego FiS-a) może się wahać od 10 do 14,5/100 choć pamiętam taki korek, w którym i 16 po dotarciu do celu pokazało. Skolei średnie z drugiego FIS-a (czyli całej jazdy) przy w średnio spokojnej jeździe wychodzi 11,5 - 12. Tylko musisz tiptronicowi "nieco" w tym pomagać ręcznie wymuszając mu wcześniejsza zmianę biegu - zwłaszcza z 2 na 3 i z 3 na 4, bo wychodzi na to, że on by najchętniej powyżej 2000 rpm utrzymywał. Wadą tipa jest też to, że 5 wrzuca dopiero przy 80km/h.
  20. Ekhm... Imprezę pierwszego dnia zamykałem ja z Iskierką i cytrynówką [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 00:03_________________________________________________A może faktycznie też tam Poziu byłeś
  21. A co będzie z tymi, którzy się już zadeklarowali i zapłacili? Będą się musieli zapisywać jeszcze raz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.