Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :nabijasie:
  2. Suli odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak pewnie będzie - B8 też to kiedyś czeka Czyli, że niby jak? Po prostu wszystko było już rozkminione, więc z nudów przestali pisać o samochodach i zaczęli spamować o pierdołach? Jako były posiadacz eS4 B5 nie zgodzę się z tym . Nowsze konstrukcje dają większe możliwości upgarde-ów i modzenia (nie mówię o silnikach - bo tu im młodsza konstrukcja tym większy kibel) tylko jest to bardziej skomplikowane, wymagające większego wysiłku i droższe. Np. wymodzenie pamięci ustawienia foteli w B8 według tego, co mi opowiadał Laguna to już istny Sajgon. A co to wogóle daje? Jak lubisz mieć nisko samochód, to brak możliwości regulacji kątów przednich kół powoduje że ścina od wew. opony, a ten wynalazek pozwala na regulację kątów. A jest coś takiego do B6? Zawsze jak ustawiałem zbieżność mechanik na Nowotyskiej narzekał, ze nie ma regulacji w jednej płaszczyźnie i nie może ustawić zbieżności perfekcyjnie
  3. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew:
  4. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tam wolałem pomalować w kolorze karoserii. Czyli czarnym Uznałem, że nie ma się czym przesadnie chwalić Jakby to były zaciski z RS-a..., a to co innego
  5. Suli odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A co to wogóle daje? Myślę, ze to dla tego, że B7 jest młodsze i z nieco droższe od B5 i B6 . Inna półka cenowa, inny profil użytkowników . B5 dotknął niestety już jakiś czas temu syndrom BMW, który zaczął się teraz z wolna przenosić na B6
  6. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie w B7 dla 2006 i 2007 jest P
  7. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podobnie jak AVF-a dłubniesz na 170 kucy i przy leciwym sprzęgle z miejsca zacznie Ci się ślizgać. A kiedy zmienisz sprzęgło na markowe nowe - będzie hulać. Ta sama zasada.
  8. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W ETCE te do B6 mają końcówkę A a od B7 końcówkę P. I chyba nawet różnią się ceną - do b7 są tańsze. Mówimy oczywiście o produkcie OEM z ASO. Producenci zamienników mogą uśredniać pewne parametry i dedykować je do większej liczby typów produktów.
  9. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam zdecydowanie odmienne wrażenie. Forum wreszcie normalnieje Jest szkoła, która mówi, że ma wpływ i to negatywny na zawias i łożyska jak każde zwiększenie masy nieresorowanej na końcach osi. Wszystkie elementy muszą być pod kontem siebie dobierane. Zwróćcie uwagę, że wahacze w B7 z zaciskami pod tarcze 320 mają inne numery niż w B6 pod 312. I jest druga szkoła, która mówi, że każdy przypadek powinien być analizowany indywidualnie, że zawsze projektant i producent na poszczególnych częściach czy układach przewidują margines tolerancji (inaczej standaryzacja produkcji byłaby fikcją i koszty byłyby horrendalne) i że jeśli zmiana jest nieznaczna i mieści się w owym marginesie nie powinno być problemu.
  10. Jak bym wiedział że będziesz to bym przyjechał ;-)Procedura poszła,najpóźniej w piątek będziesz miał ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka To dla Żony - ja oficjalnie póki co o niczym mam nie wiedzieć :wink4:
  11. Dzięki wszystkim - fajnie znowu Was było widzieć Do pełnej radości brakowało mi tylko kolegi Białego
  12. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam przeczucie, że jeszcze chwila i sytuacja się wyklaruje i ustabilizuje. Dajmy co poniektórym kapkę czasu na oswojenie się z nowym/ starym i z dawna oczekiwanym porządkiem.
  13. Pozdrowienia dla kierownika bordowej B5 w avancie, ramki klubowe - na Grochowie w Warszawie. Skręcałeś ok. 16.30 z Chłopickiego w Szaserów w kierunku Szpitala
  14. Nie będzie żadnych pisków ani niszczenia tarczy? A możesz podać numery seryjne pasujące do zacisków z B7 3.0 TDI?
  15. :shock3: :shock3: :shock3: Widzę, że żona tu była... Dev z racji tego, że jesteś guru jeśli chodzi o hamulce więc poradź Poprzednio miałem ferodo premier. Widzę, że tym razem też je poleciłeś. Zastanawiam... się czy nie zarzucić tym razem klocków DS Performace? Czy miałoby to sens i hulałoby z moimi tarczami? Z tego, co pamiętam brałem wtedy i mam założone zimmermany. Byłoby lepsze hamowanie czy różnica byłaby niezauważalna?
  16. Dev oczyść PW bo mam sprawę
  17. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Według mnie 215 do takiej felgi jest zdecydowanie za wąska. Ja bym niżej niż 225 nie schodził.
  18. Poza tradycyjnymi - jak np. jak turbiny, zwróć uwagę na napinacz zmiennych faz rozrządu, bo potrafią padać a nie występują w zamienniku i trochę kosztują.
  19. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..? Niepowtarzalne To teraz mozesz isc na rękodzieło do toalety :grin: Nie sądź ludzi wedłóg siebie
  20. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..? Niepowtarzalne
  21. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdziłem - na mojej wlepce dla rozmiaru 215/55/16 i dla 235/45/17 dla trzech osób jest wskazane ciśnienie 2,3 Może dlatego, że na pusto waży 1755 kg Motyla noga - nie mam jak wrzucić zdjęcia , konto na imagehacku zdechło
  22. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox:
  23. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byłbym gotów przysiąc, że u mnie jest 2,3 Zrobię zdjęcie i wkleję wieczorem True. 2.6 to już beton na cienkiej gumie Co Ty swirujesz! Ja mam 225/40 r18 i wiatru 2.6 i jest zaje***** ;-) kiedyś jeździłem na 3.0 ale trochę twardo było... Kolego 225 a 235 to jest zasadnicza różnica. Ja w eSie B5 przy szerokości 225/40/18 też nie schodziłem poniżej 2,5 - 2,6.
  24. Suli odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bez przesady. Standardowe ciśnienie dla 235/45/17 przy dwóch osobach to przecież 2.3. Przy 3 osobach i bez większego ładunku - a jednocześnie niższym profilu opony,nie pompowałbym więcej niż 2.4, max 2.5. Zależy jeszcze , jak ciężkie te osoby. Ja przy dwóch osobach i bez ładunku jeżdżę zazwyczaj przy 2.4. i to po mieście ze zwalonymi krawężniaki i koszmarnymi torami tramwajowymi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.