Treść opublikowana przez Suli
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Hej Pany - kiedy będzie podział pokoi :?: Bo jakby coś, to ja poproszę o dwójkę :naughty: Z dużym łóżkiem :naughty: :naughty: :naughty:
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
:good:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przypomnij Specu stawkę :naughty: Bo denatura pamięć wyżarła [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 17:17_________________________________________________Wreszcie po długiej przerwie pojawię się na spocie :grzywa: :kox:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Bo zajęty człowiek jestem
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Tym razem dosłownie masz dópe w kształcie kija do bilarda ??? :shocked: :shocked: Eee zbyt dosłownie :polew: Ale się giejna zaczyna robić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na filmie widać, że kamera jest tylko z przodu. Zdjęcia będą robione i liczone najprawdopodobniej od lipca. Coś czuję, że ramki zakrywające przednią tablicę zaczną sprzedawać się jak ciepłe bułeczki (naklejkę można ukryć bez problemu). Łukasz a jak to jest z naklejką :?: Czy nie jest tak, że większość fotoradarów i kamer nie ma wystarczającej rozdzielczości, żeby dało się odczytać bez wątpliwości cyfry na naklejce :?: _________________________________________________ Adrian graty :good: :good: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukasz kojarzysz, czy ten system działa tylko od przodu, czy od tyłu również :?: _________________________________________________ Poziu odnośnie Strategii Rozwoju Województwa tu masz linka do strony z dokumentem http://www.mbpr.pl/index.php?option=com_content&task=category§ionid=17&id=78&Itemid=98 a tu masz do strony z linkami do wersji skróconej (streszczenia) i wersji anglijskiej http://www.mbpr.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=17&Itemid=98
-
[B6 BAU] Rozrząd - jakie części oryginalnie na pierwszy montaż
Właśnie dla tego raczej jednak - jeśli już - to conti. A pompa wody - może Hepu :?: Podobnież hepu też szło na linie produkcyjne
-
[B6 BAU] Rozrząd - jakie części oryginalnie na pierwszy montaż
No ja znam taki przypadek klubowy :naughty:, kiedy pompa wody mady by SKF się dokumentnie wysypała :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 BAU] Rozrząd - jakie części oryginalnie na pierwszy montaż
Jakaś zawsze jest. Staram się ustalić, która z tych firm ma najmniej wpadek. :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
O tej porze to ja się zazwyczaj kładłem spać No, chyba, ze już wcześniej leżałem
-
[B6 BAU] Rozrząd - jakie części oryginalnie na pierwszy montaż
Szukam tego od dłuższego czasu i nie mogę nigdzie znaleźć Jeśli chodzi o rozrząd - paski, rolki, napinacz, pompa wody - jakiego producenta części szły oryginalnie na pierwszy montaż w przypadku 2.5 TDI BAU :?: Paski - Conti, Ina :?: Rolki, napinacz - Ina, Ruville :?: Pompa wody - Ruville, Skf :?: Niech mnie łaskawie ktoś oświeci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie rozumiem o co chodzi koleżance :dontknow: :dontknow: :dontknow: Przecież my kochamy kobiety :naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Blejku karingtonie , kto ci bedzie tace nosił do stolika jak Ty bedziesz z laskami śmigał ??? :naughty: :naughty: :naughty: Liczę, że znajdzie się jakaś dobra duszyczka
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Rozjeb sobie nogę w kostce tak konkretnie - też będziesz mógł szwedkę zabrać Albo nawet dwie :polew: [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 01:54_________________________________________________Tylko, że wtedy będziesz musiał też na taką z automatyczną skrzynią zamienić :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Znaczy - laską :kox: Zapowiada się, że ja będę co najmniej z dwiema :kox: Z czego jedna szwedka :polew:
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
Specu domów więcej, bo ja też bym 1 kpl. przytulił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Specu, jakby Ci jeden komplet został wolny to ja też się piszę :>[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________ Bawcie się dobrze i wypijcie za moje zdrowie bo ja niestety nie mogę ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety NIEPASI :no: bo ja wciąż chory jestem i zgorączką i antybiotykami w domu leżę :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A już myślałem, że moją eSę ktoś chciał pchnąć jako bezwypadkową z przebiegiem ok 50k km :polew:
-
Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
:sick3: :facepalm:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Dobra wooda :good: Takie coś będzie u mnie na po-ślubie przynajmniej tym mniejszym-skromnieszym-rodzinnym cywilnym :naughty: :kox:
-
[ALL B6] Jaka żarówka w lampie STOP-u
Cuberku złoty - choć zielony demontaż prosty to jest w B5. Natomiast jak wyglądał "prosty" demontaż w przypadku B6 mogłem się przekonać obserwując zmagania widocznej tu na zdjęciu elyty klubowej :naughty: w Sobieszewie Zwłaszcza Miron może coś na ten temat powiedzieć :naughty: :polew: :polew: _________________________________________________ Konrado dzięki
-
[ALL B6] Jakie szyby na pierwszy montaż?
I taki będzie choć bez znaczków A raczej ze słabo widocznymi znaczkami Zamykam temat [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:01_________________________________________________O :!: Kiedyś Klubowicze mogli zamykać założone przez siebie tematy, a teraz kiszka :blink: Prośba zatem do dyżurnego szczypiorka o zamknięcie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jaka żarówka w lampie STOP-u
Wyjdę na totalną lamę, ale ETKA nie jest mi w stanie na to odpowiedzieć Boczne (w sensie prawe/ lewe) światło stopu obsługuje żarówka o symbolu P21W12V czy P21/5W12V? Bo spaliła się franca a muszę na przegląd jechać