Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mysli: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Zdjąłem po śniadaniu
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Hę :mysli:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O sprzęgle nie wspominając :polew: :polew: Na każdej wojnie muszą być jakieś straty :naughty: :kox: :shocked: O kurfa. Od dziś na spotach staję tyłem do ściany :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
A jak miałem do Ciebie Krzyniek zadzwonić wcześniej, skoro dopiero wtedy się obudziłem
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
No dobra, to żeby przerwać to smyranie po napletkach to ja powiem co było nie tak Po pierwsze primo Kiełbaska na kolacji powinna być z grilla a nie gotowana :gwizdanie: i karkóweczka by się jeszcze przydała :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: A po drugie primo Następnym razem konkurencje na lotnisku trzeba robić pierwszego dnia po południu, a nie drugiego dnia do południa, bo ja i Poziek przesypiamy te zawody :gwizdanie: :gwizdanie: A Oniaka alkomat uziemia :polew: :polew: :polew: Poza tym było za-rom-biś-cie :kox: Pilem chyba ze wszystkimi regionami :>
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Ja też już jestem w domu Dzięki Przemowi, który za mnie prowadził i bez którego nie miałbym szansy wrócić dzisiaj, bo Krzyniek, który miał jechać mnie trochę wystawił :gwizdanie: Madas, Kuredu i cała Grupa Wielkopolska wielkie dzięki :notworthy: za najlepszy zlot w jakim miałem okazję brać udział :good: :kox: PS. A Ozia i Flyera bardzo przepraszam za poranne zakłócenie snu i proszę, żeby się na mnie nie gniewali bo to było niechcący
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
A ja się dopiero kładę spać Zdrzemnę się ze 3 godzinki i w drogę Widzisz Tomek, ja nie popełniłem tego błędu i bagażnik mam już zaopatrzony
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolego Tylko jak wejdziesz w odpowiedni dział, zanim zadasz pytanie wykorzystaj opcję bo inaczej Cię jakiś Mod skarci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystkiego naj Wiciu :>
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Może i była Kto ich tam wie :polew: :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Ja Bukowinę wogóle mało co pamiętam Zwłaszcza sobotni dzionek :gwizdanie: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik tak na masce :naughty:
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Ooo... wkoło tyle przyistojnich meżczizn A ja taki nieuczesany :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: Sorry, nie mogłem się powstrzymać :polew: :polew:
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Błechecheche mmcv - wielki arbiter elegantiarum się odezwał Mnie się akurat buda B7 i B8 średnio podoba, a budę B5 uznaję za ponadczasową Więcej luzu Kolego _________________________________________________ Ale jednak coś w tym jest, że to Bi eM dablju a nie czy VW uchodzi za dresiarską furę :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: Dobra, koniec bo jakiś zielony przyjdzie i nas na forum Fiata Uno wystawi :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Mnie też odpowiada :good: I bagażnik mam zaopatrzony na afterparty [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:32_________________________________________________ Skazany to Ty dopiero możesz być... Nie każdego może spotkać taki zaszczyt jak Ciebie :polew: Masz rację - mogło mi się trafić jeszcze gorzej. Np. mogłem wylądować w pokoju z Poznaniankami :gwizdanie: :gwizdanie: _________________________________________________ :OMG:
-
SPOTY RADOMSKIE
- Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
na szczescie tylko dla ciebie Dla mnie również I dresik strój obowiązkowy- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, młody jesteś, to nie pamiętasz czasów, kiedy Michael był- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
A mnie dlaczego oddzielono od Warszawsko - Mazowieckiej macierzy i skazano na jakąś Wielkopolską banicję- Ulubiona Muzyka - linki :)
Kiedyś bardzo mi się podobało http://www.youtube.com/watch?v=FdKcDE1-I90&feature=related- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Już o tym gdzieś wspominałem. :gwizdanie: Spalanie chwilowe, ale stabilne, czyli takie, które fis pokazywała przez dłuższy czas przy stabilnej jeździe - 19l/100.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :> Odwiedź wątki spotów warszawskich http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskiewtorki_g1900_promenada_poziom_3-t45.0.html- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Kobieta jest jak cyklon, :gwizdanie: bo przychodzi ciepla i wilgotna, odchodząc zabiera dom i wszytko co ci drogie... :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Taaa...kobieta jest jak cyklon :gwizdanie: - Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy