Treść opublikowana przez Suli
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
Lamus :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
Może ktoś jeszcze z tej grupy do nas dołączy :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Eeetam Znaczek eSy jest kox :kox:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
Spokojnie Jak bedziemy jechać Krzywoustego, na rondzie Rataje skręcimy na Śródkę, na Śródce w Estowskiegi i później w Garbary, do Armii Poznań, potem Mieszka I i Piątkowską to nie powinnno być źle i powinnismy bezboleśnie sobie poradzić Dobrze mówię :?: :kox:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
I tak do czasu powstania ZOP - S 11 :gwizdanie: Albo wschodnio - północnego odcinka III ramy - czyli baaardzo długo
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
Flyer - myślę, że dołączyłbym się do Was na współny wyjazd i przyjazd choć nie ukrywam, pora zbójecka
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Ładny, kreszowy adibasa :polew: :polew:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Kali miałem dokładnie ten sam pomysł na początku :kox: Ale potem - przez wrodzone lenistwo - odechciało mi się :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I znowu będzie problem Ragga, tak źle i tak nie dobrze :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Kolegę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wiesz może kiedy zabiorą się za remont wiaduktów marynarska/sasanki nad torami kolejowymi? Przetarg mają rozstrzygnąć niedługo i w tym roku z robotami ruszyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plany są znacznie bardziej bogatsze :> Przebudowa miałaby być aż do Marynarskiej http://www.siskom.waw.pl/sikorskiego.htm Oczywiśce terminy realizacji są już nieaktualne ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taa... i nie jest to dobry news, bo oznacza, że przez najbliższe 15 lat nie będzie przebudowywana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TAk Ożenił się chłopak I to po raz drugi :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też jeszcze lekko zdycham - ale i tak jest zdecyzdowanie lepiej niż wczoraj Impra u Adriana - za***ista :kox:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Kolego, nie cfaniakuj Póki co brakuje mi jakiś 4 miliardów na wschodni odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy i następne 4 na Wschodnią Obwodnicę Warszawy - tak więc na mnie nie licz :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 23:21_________________________________________________O Obwodnicy Miejskiej i Śródmiejskiej nie wspomnę bo to koszty takie, że masakra
-
[B5 AGB] Jakie sprężyny (zbliżone do ori 1BE) polecacie (S4 Avant) ?
Rozumiem, że nie wystawiasz weitecom najwyższych not W tej sytuacji pozostaje mi się rozejrzeć za eibachami - tylko muszę jeszcze wyjaśnić jedną wątpliwość... :gwizdanie: Czy w zawieszeniu eSek po II lifcie zaszły na tyle poważne zmiany, że sprężyny sprzed II liftu mogą nie pasować
-
[B5 AGB] Jakie sprężyny (zbliżone do ori 1BE) polecacie (S4 Avant) ?
Podobnie jak seryjne 1BE czy jeszcze bardziej :?: Miałeś może z nimi odczynienia :?: Ja obecnie waham się między eibahem a weitecem - właśnie ze względu na opinię, że w przypadku weiteca postawiono na komfort kosztem większej stabilności
-
[B5 AGB] Jakie sprężyny (zbliżone do ori 1BE) polecacie (S4 Avant) ?
Panowie... ja tym samochodem w cywilu jeżdżę - szafy dębowe i lodówki wożę - a nie na torze Zawiechy całej nie mam zamiaru zmieniać, co najwyżej kiedyś jeszcze amorki - ale dopiero jak mi się te sypną - napisałem w pierwszym poście Poza tym zaznaczyłem, że żadne -40 nie wchodzi w grę bo na swoje osiedle nie wjadę :gwizdanie: Nie róbcie :polew: Powiedzcie raczej coś o weitecach - o ile coś n/t wiecie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... od którego wszystko się zaczyna i do którego wszystko się sprowadza Tomaszu :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolejnego Scyzoryka na forum
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Uuuu... Madas Ale Ci pojechała :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AGB] Jakie sprężyny (zbliżone do ori 1BE) polecacie (S4 Avant) ?
Też to widziałem Niestety, ze strony producenta wynika, że do avanta nie pasują http://www.vogtland.pl/audi-typ-limousine-quattro-rok-produkcji-05980901-p-52.html Uwaga 12 - not for station wagons A jaka jest Wasza opinia o weitecach :?: :?:
-
[B5 AGB] Jakie sprężyny (zbliżone do ori 1BE) polecacie (S4 Avant) ?
Przy okazji wymiany łożyska okazało się, że końcówka jednej ze sprężyn z tyłu jest ułamana i powinienem ją wymienić. Niestety, w ASO jedna sprężyna od 1BE do S4 kosztuje 366 złociszy - a więc wymiana sprężyn na jednej osi to blisko 730 zł :wallbash: W tej sytuacji doszedłem do wniosku, że lepiej dołożyć 200 zł i kupić komplet 4 sprężyn (o zbliżonych albo lepszych parametrach) jakiejś dobrej firmy. Zaznaczam, że nie chcę za bardzo obniżać w stosunku do seryjnej eSkowej -20 mm. Na -40 w moim przypadku definitywnie nie mogę sobie pozwolić Szukałbym raczej czegoś zbliżonego do 1BE, ale o większym stopniu progresywności tłumienia. Tak, żeby jeszcze usztywnić samochód i redukować przechył w ostrzejszych zakrętach a jednocześnie utrzymać te resztki komfortu na dziurach i garbach w Warszawie. W każdym razie zależny mi na rozsądnym kompromisie między komfortem a bezpieczeństwem - tak, żeby mi plomby na nierównościach nie wylatywały Amory na razie pozostałby seryjne z 1BE, ale nie wkluczam w przyszłości przesiadki na Bildsteina B6 czy raczej B8 (bo te kładzie się do eSek :gwizdanie:) A więc co byście mi polecili Kochani Myślałem w pierwszym momencie o eibachach, później ewentualnie również weitecach. Chociaż jak wynika ze strony eibacha http://eibach.com/cgi-bin/htmlos.exe/06238.2.4464059877300008015 pasują one do eSek przed II liftem (do I 99), a mój samochód jest już po II lifcie BTW czy po II lifcie zaszły jakieś zmiany w zawieszeniach B5 wymagające innych sprężyn :?: :think2: Skolei odnośnie weiteców słyszałem gdzieś opinię (nie wiem na ile wiarygodną ), że tutaj poszli za bardzo w stronę komfortu kosztem stabilności . Może ktoś bardziej biegły w tematach zawiechy oświeci mnie i poleci coś odpowiedniego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie!- RYBA jestem!!! Trygon znaków wodnych - podobnie jak skorpion - tylko w wersji wrażliwie depresyjnej Czy jakoś tak