Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Może ktoś jeszcze z tej grupy do nas dołączy :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. Eeetam Znaczek eSy jest kox :kox:
  3. Spokojnie Jak bedziemy jechać Krzywoustego, na rondzie Rataje skręcimy na Śródkę, na Śródce w Estowskiegi i później w Garbary, do Armii Poznań, potem Mieszka I i Piątkowską to nie powinnno być źle i powinnismy bezboleśnie sobie poradzić Dobrze mówię :?: :kox:
  4. I tak do czasu powstania ZOP - S 11 :gwizdanie: Albo wschodnio - północnego odcinka III ramy - czyli baaardzo długo
  5. Flyer - myślę, że dołączyłbym się do Was na współny wyjazd i przyjazd choć nie ukrywam, pora zbójecka
  6. Ładny, kreszowy adibasa :polew: :polew:
  7. Kali miałem dokładnie ten sam pomysł na początku :kox: Ale potem - przez wrodzone lenistwo - odechciało mi się :polew:
  8. I znowu będzie problem Ragga, tak źle i tak nie dobrze :polew:
  9. Witamy Kolegę
  10. A wiesz może kiedy zabiorą się za remont wiaduktów marynarska/sasanki nad torami kolejowymi? Przetarg mają rozstrzygnąć niedługo i w tym roku z robotami ruszyć
  11. Plany są znacznie bardziej bogatsze :> Przebudowa miałaby być aż do Marynarskiej http://www.siskom.waw.pl/sikorskiego.htm Oczywiśce terminy realizacji są już nieaktualne ;(
  12. Taa... i nie jest to dobry news, bo oznacza, że przez najbliższe 15 lat nie będzie przebudowywana
  13. TAk Ożenił się chłopak I to po raz drugi :polew: :polew:
  14. Ja też jeszcze lekko zdycham - ale i tak jest zdecyzdowanie lepiej niż wczoraj Impra u Adriana - za***ista :kox:
  15. Kolego, nie cfaniakuj Póki co brakuje mi jakiś 4 miliardów na wschodni odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy i następne 4 na Wschodnią Obwodnicę Warszawy - tak więc na mnie nie licz :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 23:21_________________________________________________O Obwodnicy Miejskiej i Śródmiejskiej nie wspomnę bo to koszty takie, że masakra
  16. Rozumiem, że nie wystawiasz weitecom najwyższych not W tej sytuacji pozostaje mi się rozejrzeć za eibachami - tylko muszę jeszcze wyjaśnić jedną wątpliwość... :gwizdanie: Czy w zawieszeniu eSek po II lifcie zaszły na tyle poważne zmiany, że sprężyny sprzed II liftu mogą nie pasować
  17. Podobnie jak seryjne 1BE czy jeszcze bardziej :?: Miałeś może z nimi odczynienia :?: Ja obecnie waham się między eibahem a weitecem - właśnie ze względu na opinię, że w przypadku weiteca postawiono na komfort kosztem większej stabilności
  18. Panowie... ja tym samochodem w cywilu jeżdżę - szafy dębowe i lodówki wożę - a nie na torze Zawiechy całej nie mam zamiaru zmieniać, co najwyżej kiedyś jeszcze amorki - ale dopiero jak mi się te sypną - napisałem w pierwszym poście Poza tym zaznaczyłem, że żadne -40 nie wchodzi w grę bo na swoje osiedle nie wjadę :gwizdanie: Nie róbcie :polew: Powiedzcie raczej coś o weitecach - o ile coś n/t wiecie
  19. ... od którego wszystko się zaczyna i do którego wszystko się sprowadza Tomaszu :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. Witamy kolejnego Scyzoryka na forum
  21. Uuuu... Madas Ale Ci pojechała :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
  22. Też to widziałem Niestety, ze strony producenta wynika, że do avanta nie pasują http://www.vogtland.pl/audi-typ-limousine-quattro-rok-produkcji-05980901-p-52.html Uwaga 12 - not for station wagons A jaka jest Wasza opinia o weitecach :?: :?:
  23. Przy okazji wymiany łożyska okazało się, że końcówka jednej ze sprężyn z tyłu jest ułamana i powinienem ją wymienić. Niestety, w ASO jedna sprężyna od 1BE do S4 kosztuje 366 złociszy - a więc wymiana sprężyn na jednej osi to blisko 730 zł :wallbash: W tej sytuacji doszedłem do wniosku, że lepiej dołożyć 200 zł i kupić komplet 4 sprężyn (o zbliżonych albo lepszych parametrach) jakiejś dobrej firmy. Zaznaczam, że nie chcę za bardzo obniżać w stosunku do seryjnej eSkowej -20 mm. Na -40 w moim przypadku definitywnie nie mogę sobie pozwolić Szukałbym raczej czegoś zbliżonego do 1BE, ale o większym stopniu progresywności tłumienia. Tak, żeby jeszcze usztywnić samochód i redukować przechył w ostrzejszych zakrętach a jednocześnie utrzymać te resztki komfortu na dziurach i garbach w Warszawie. W każdym razie zależny mi na rozsądnym kompromisie między komfortem a bezpieczeństwem - tak, żeby mi plomby na nierównościach nie wylatywały Amory na razie pozostałby seryjne z 1BE, ale nie wkluczam w przyszłości przesiadki na Bildsteina B6 czy raczej B8 (bo te kładzie się do eSek :gwizdanie:) A więc co byście mi polecili Kochani Myślałem w pierwszym momencie o eibachach, później ewentualnie również weitecach. Chociaż jak wynika ze strony eibacha http://eibach.com/cgi-bin/htmlos.exe/06238.2.4464059877300008015 pasują one do eSek przed II liftem (do I 99), a mój samochód jest już po II lifcie BTW czy po II lifcie zaszły jakieś zmiany w zawieszeniach B5 wymagające innych sprężyn :?: :think2: Skolei odnośnie weiteców słyszałem gdzieś opinię (nie wiem na ile wiarygodną ), że tutaj poszli za bardzo w stronę komfortu kosztem stabilności . Może ktoś bardziej biegły w tematach zawiechy oświeci mnie i poleci coś odpowiedniego
  24. nie!- RYBA jestem!!! Trygon znaków wodnych - podobnie jak skorpion - tylko w wersji wrażliwie depresyjnej Czy jakoś tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.