Treść opublikowana przez Suli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madasku ale pisałem o tym jakieś dwa dni temu :gwizdanie: Zostaję do niedzieli, tak więc myślę, ze będzie okazja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W którym miejscu Adaś :?:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kochani jutro wybieram się do Waszego pięknego miasta :> Powiedzcie mi jaka jest sytuacja na A2 od Łodzi do Poznania :?: Jakieś ulubione miejsca miśków? Namolne nieoznakowane vectry z videoradarami?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdrówka i wszystkiego naj Łukasze
-
SPOTY RADOMSKIE
Buuuchachacha :nabijasie: Ale co by nie powiedzieć Brynia - to właśnie skorpionki skłonne sa do takich numerów :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Uuuu... to faktycznie nieciekawie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka Ogry i Ogrzyce Wszystko wskazuje, że w najbliższy weekend nawiedzam piękne miasto Poznań :> Ale widzę, ze u Was spocika w najbliższą niedzielę niet
-
Spociki w Kielcach
Również dzięki kochani za wspólny spocik :> mam nadzieję, że nie ostatni Miło było się z Wami spotkać na Świętokrzyskiej Ziemi
-
Spociki w Kielcach
Nie ma problemu Jeśli tylko okoliczne miśki będą stukać się jajeczkami zamiast po drogach włóczyć Mam może głupie pytanie :gwizdanie: Spocik jest w miejscu gdzie na rysunku strzałeczka czy kółeczko
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
A w Kielcach spotkamy się tylko z Flejem :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy do wątku regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i spocik (takie spotkanie w realu ) w Warszawie :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego :> 2,7 TDI powiadasz Możne raczej 2.7 BiT Bo takiej pojemności w dyzlach raczej nie znajdziesz Zajrzyj do działów technicznych, http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=collapse;c=12;sa=expand#12 zakupu kontrolowanego http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4-b17.0/ a kiedy już staniesz się właścicielem zapraszamy do nas na spocik :> http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
-
Spociki w Kielcach
:polew: Zwłaszcza, jeśli są skorpionkami Ja pewnie tak na 90% kolegów odwiedzę :>
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Najlepiej podjechać tam od drugiej strony - od strony lasu Tylko trzeba uważać na różnych niebieskich lub zielonych miśków, bo tam zdaje się jest zakaz wjazdu i mogą się czepić A z TST jedzie ktoś :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To spójrz na datę mojego posta i porówniaj z datą reedycji posta przez Lukasa Wtedy zatrybisz leszczu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Którą I jakie imię :mysli: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 09:37_________________________________________________Lukas zmieniłbyś pierwszego posta na wersję letnią :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 09:39_________________________________________________ Mówisz - masz Niezły jesteś :good: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na III poziomie o tej porze zawsze było miejsce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie rób scen Leszczu Ja jutro pewnie przyjadę z zupełnie zrysowanym berecikiem Jak nie przyjadę, to znaczy, że bałem się wsiąść za kółko po tym praniu mózgu :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:22_________________________________________________ Dzięki Suli za namiar ... może jakieś szczegóły ;( Wjazd jest "od tyłu" - czyli od ulicy Rychniewskiego/ Nowaka- Jeziorańskiego. Wjeżdżasz na samą górę i lokujesz się tuż zaraz - w w pobliżu :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
III piętro na wielopoziomowym
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Bo o kolegę Fleja się troszczymy , co by nie zabłądził
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
No ba, :> Nie przypadkiem ma się te blachy TST :gwizdanie: AC niższe o połowę niż w stolycy :polew:
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Ja tam jestem tradycjonalistą No bo jak by to miało brzmieć - świętokrzyski scyzoryk Piździ jak w świętokrzyskiem :polew: :polew:
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Ale kieleckie Jedno nie wyklucza drugiego
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
I jak chłopaki, organizujecie coś w okolicach świąt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja się od trzech tygodnie na logi umawiam ale nie ma przeproś - trzeba swoje odczekać :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________ :blink: :blink: