Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Madasku ale pisałem o tym jakieś dwa dni temu :gwizdanie: Zostaję do niedzieli, tak więc myślę, ze będzie okazja
  2. W którym miejscu Adaś :?:
  3. Kochani jutro wybieram się do Waszego pięknego miasta :> Powiedzcie mi jaka jest sytuacja na A2 od Łodzi do Poznania :?: Jakieś ulubione miejsca miśków? Namolne nieoznakowane vectry z videoradarami?
  4. Zdrówka i wszystkiego naj Łukasze
  5. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Buuuchachacha :nabijasie: Ale co by nie powiedzieć Brynia - to właśnie skorpionki skłonne sa do takich numerów :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. Uuuu... to faktycznie nieciekawie
  7. Siemka Ogry i Ogrzyce Wszystko wskazuje, że w najbliższy weekend nawiedzam piękne miasto Poznań :> Ale widzę, ze u Was spocika w najbliższą niedzielę niet
  8. Również dzięki kochani za wspólny spocik :> mam nadzieję, że nie ostatni Miło było się z Wami spotkać na Świętokrzyskiej Ziemi
  9. Nie ma problemu Jeśli tylko okoliczne miśki będą stukać się jajeczkami zamiast po drogach włóczyć Mam może głupie pytanie :gwizdanie: Spocik jest w miejscu gdzie na rysunku strzałeczka czy kółeczko
  10. A w Kielcach spotkamy się tylko z Flejem :polew:
  11. Witaj Zapraszamy do wątku regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i spocik (takie spotkanie w realu ) w Warszawie :>
  12. Witaj kolego :> 2,7 TDI powiadasz Możne raczej 2.7 BiT Bo takiej pojemności w dyzlach raczej nie znajdziesz Zajrzyj do działów technicznych, http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=collapse;c=12;sa=expand#12 zakupu kontrolowanego http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4-b17.0/ a kiedy już staniesz się właścicielem zapraszamy do nas na spocik :> http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
  13. :polew: Zwłaszcza, jeśli są skorpionkami Ja pewnie tak na 90% kolegów odwiedzę :>
  14. Najlepiej podjechać tam od drugiej strony - od strony lasu Tylko trzeba uważać na różnych niebieskich lub zielonych miśków, bo tam zdaje się jest zakaz wjazdu i mogą się czepić A z TST jedzie ktoś :?:
  15. To spójrz na datę mojego posta i porówniaj z datą reedycji posta przez Lukasa Wtedy zatrybisz leszczu
  16. Którą I jakie imię :mysli: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 09:37_________________________________________________Lukas zmieniłbyś pierwszego posta na wersję letnią :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 09:39_________________________________________________ Mówisz - masz Niezły jesteś :good: :kox:
  17. Na III poziomie o tej porze zawsze było miejsce
  18. Nie rób scen Leszczu Ja jutro pewnie przyjadę z zupełnie zrysowanym berecikiem Jak nie przyjadę, to znaczy, że bałem się wsiąść za kółko po tym praniu mózgu :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:22_________________________________________________ Dzięki Suli za namiar ... może jakieś szczegóły ;( Wjazd jest "od tyłu" - czyli od ulicy Rychniewskiego/ Nowaka- Jeziorańskiego. Wjeżdżasz na samą górę i lokujesz się tuż zaraz - w w pobliżu :>
  19. III piętro na wielopoziomowym
  20. Bo o kolegę Fleja się troszczymy , co by nie zabłądził
  21. No ba, :> Nie przypadkiem ma się te blachy TST :gwizdanie: AC niższe o połowę niż w stolycy :polew:
  22. Ja tam jestem tradycjonalistą No bo jak by to miało brzmieć - świętokrzyski scyzoryk Piździ jak w świętokrzyskiem :polew: :polew:
  23. Ale kieleckie Jedno nie wyklucza drugiego
  24. I jak chłopaki, organizujecie coś w okolicach świąt
  25. A ja się od trzech tygodnie na logi umawiam ale nie ma przeproś - trzeba swoje odczekać :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________ :blink: :blink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.