Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Staaaryyy myslisz, że jakimś leszczem jestem - nie do mnie z takim tekstami Bylem przez cały czas na nasłuchu i komunikat był: czysto do samej Wawy Chyba sami go puszczali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu możesz powitać mnie w klubie Wczoraj, wracając z odwózki rodziców, na siódemce między Grójcem a Magdalenką koło 1.00 spotkałem panów videoamatorów :wink4: :naughty: Zrobiło się groźnie, bo uzbierało się tego trochę i skończyłbym tak jak Oniak , ale w końcu okazało się, że z panami dało się radę dogadać :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: Tyle, że kosztowało mnie to dwie paczuszki więcej niż Ciebie ;( ;( :gwizdanie: Wiesz o czym mówię W każdym razie oprócz opli skoda jest kolejną marką której nie trawię Kurna, chyba czas na kolejną koszulkę
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Proponuję, abyście termin wyznaczyli na godz. 16.00 Bo wtedy zazwyczaj księgowane są przelewy z porannej sesji ELIXIR-u
-
SPOTY RADOMSKIE
Chociaż Ozui raczej coś o stodole wspominał :mysli: :polew: :polew:
-
Spotkania na drodze
Pozdo dla Sebisia w srebnym B5 avancie na Jagiellońskiej, Wybrzeżu Szczecińskim i Trasie Łazienkowskiej, zmierzającego wczoraj ok 19.00 na spocik, na który mnie nie dane było dotrzeć ;(
-
[A6 4B AYM] Dźwięk skrzypiącej "gumy" przy kręceniu kierownicą
Jak skręcsz i trzymasz w skrajnym położeniu, to na bank pompa od wspomagania może wyć.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to można jeszcze większą niż Oziu robi :naughty: :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Suliszka&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.93155,24.082031&ie=UTF8&ll=51.303145,21.18782&spn=0.3151,0.752563&z=11 :mysli: :mysli: Nie wiedziałem, że mam tam jakieś włości :kox: :kox: To może i ja Was odwiedzę :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
rowniez ... Jedziesz Leszczu Aż nie mogę uwierzyć :naughty: :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy nie przekazali :polew: :polew: A to w sumie nie moja działka Ale news super :kox: Dzięks Moskal :good:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co :?: Rezasz u siebie sedana :polew: :polew:
-
Spotkania na drodze
Jak mu żona pozwoli :gwizdanie: :polew: :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Ragguś chłopie, to dla czego nie robisz ślubu w Pile? :kox: Weselicho na zlocie będzie jak ta lala :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
w Urzędzie byłem więc to na pewno nie ja [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 00:07_________________________________________________Pozdrowionka dla kierownika niebieskiej A4 B6 w sedanie - rejestracja NEL z tego co pamiętam widziany we wtorek ok. 12.00 na ul. Jagiellońskiej 74 w Wawce Przyznać się kto to
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
A niby czemu Na trzeźwo przecież na spadochronie nie skoczę :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no niestety nie będzie miał Nikuś kompana do mocnego picia A ja to co :naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyżby stosunkowo udana noc Bryniu :naughty:
-
Spotkania na drodze
to tego nie zauważyłem Ja również pozdrawiam kolegę Roberta I rozwiewam wszelkie wątpliwości - tak to byłem JA
-
Podatek ekologiczny - protest
Oczywiście, że kupa. Jednorazowy podatek płacony w chwili zakupu już u nas obowiązywał (i nazywał się akcyzowy) i okazał się niezgodny z prawem UE. Komisja wytoczyła nam sprawę i ją przed ETS-em przegraliśmy. Dlatego teraz jest pomysł na coroczny i obejmujący wszystkich, a nie tylko samochody sprowadzone w chwili rejestracji. Bo to jest zgodne z prawem UE i nie zakłóca wolnego przepływu dóbr w ramach wspólnego rynku.
-
Podatek ekologiczny - protest
Oczywiście, że dodatkowy - akcyza nie jest u nas żadnym podatkiem "ekologicznym". To podatek od luksusu - bo tak jak wódka i prąd samocochody są w Polsce traktowane jako dobro luksusowe. Jakie państwo taki luksus
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Albo wyzwij Kepasę od konusów jak to taki jeden już zrobił :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pewnie, że nadrobimy :> Myślę, że najbliższą okazją będzie wyjazd do Ingolstadt A propos zlotu - wytłumaczcie mi, dlaczego Klubowicze muszą garować na liście rezerwowej :gwizdanie: :polew: Też tak wczoraj mówiłem [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 13:47_________________________________________________ Madas mój nr jest w asisstance To tak na przyszłość
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Średnio po drodze Yelo i do autostrady daleko :gwizdanie: Ale dzięki za zaproszenie [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:42_________________________________________________ Dawałem znać coś koło wtorku, ale nikt nie podjął tematu :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej chłopaki, widzę, że spota dzisiaj nie macie - a szkoda , bo akurat mam wolne popołudnie w Poznaniu :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięx Adaś. Oprócz tego dalej już spokój? Jak daleko chłopaki ze srebrnego paska się zapuszczają ?