Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bracie Przynajmniej Ty jeden mi tutaj od staruchów nie wyjeżdzasz
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Ostatnio własnie jakiś taki wypicowany nissan GT cośtam dmuchnął mnie na połowę długości na Puławskiej - skrewiłem sprawę, bo na początku nie podszedłem do tego jak Pan Bóg przy kresce przykazał :gwizdanie: i poźniej już go nie mogłem dojść Tyle, że z tyłu na złożonych siedzeniach wiozłem ciężką szafę dębową i reszte bambetli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I to jest cena promocyjna :gwizdanie: - po świętach będzie 159 + VAT
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie Kasiu - gdyby nie Promka i apteka - to bysmy sie nie spotkali Dlatego ja zdecydowanie opowiadam się za Promenadą czy z tego powdu wiciąż zaliczam się do rookich Poziu
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja brałem serię przewidzianą dla eSy - różnica tylko w dwóch whaczach Tyłu puki co jeszcze ruszać nie muszę Co ciekawe - oryginalnie wszystkie wahacze, które były z niego wyciągane - były TRW ze znaczkami całej grupy (Audi, VW, Seat, Skoda)
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja też od niego wszystkie wahacze brałem :>
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Górne :?: Tylko przednie dolne są wzmacniane i się delikatnie różnią Pozostałe są dokładnie te same - przynajmniej w przypadku Lema
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
I to jest najfajniejsze - niepozorny rodzinny avant :polew:
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Owszem, daje ale nie jak ma 200k i nie wiem nawet, czy od nowości było wymieniane :gwizdanie:
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Intercoolery mam seryjne - tylko, że je porządnie przeczyściłem Programik już miałem robić - ale zorientowałem się, że na tym sprzęgiełku to to wszystko nie poleci A więc sprzęgło się powoli kończy :gwizdanie: Myślę, że do wakacji się skończy (a jak nie to się mu pomoże ) to się je zmieni, :gwizdanie: a po tym i softa się zmieni Nic na siłę, przecież po coś są te przeglądy [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 23:07_________________________________________________W każdym razie pomysł zamiany znaczków eSy na A4 1.6 , który pojawił mi się na samym początku - ostatecznie porzuciłem.
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Taaa... a skończy na przerabianiu do standardu "ulepszonego" RSa ja tam sobie powiedziałem, że poza programem (mapy wtrysku i kąt wyprzedzenia) mającym na celu poprawę ekonomiki i lekkim podciągnięciem osiągów nie robię nic :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepszego Ragguś STO lat :kox: Dla Ciebie Hornecik też
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A mnie właśnie wyszło 12,2/100 - głównie trasa i kawałek miasta :> Co prawda było sporo mniej takiego pałowania jak w drodze do Bukowiny, ale i 2 paczki na ekspresówce czasami też bywało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie bangla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tego to nie wiem , zawsze moze sie przytrafić wypadek na budowie śmiertelny wypadek [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 12:01_________________________________________________zarejestrowałem sie wiecie gdzie i dziś wrzuce moją padaczke do dział "moja A4" , ciekawe jaka bedzie reakcja bo jest cała w "naszych" logach :> Jakieś zakłady - ile czasu upłynie od Twojej wrzuty do zabanowania :?: :polew: Obstawiam pół godziny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ochrona obiektu jest w zakresie wykonawcy ty urzędasie , podstaw nie znasz !!!! :polew: Ale mnie chodziło o tę nieprzejętą do końca działkę z ludkiem, który wciąż tam pomieszkuje :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko cuś lekko nieaktualna ta mapa :polew: Nie ma już drogi 777 - w tym przebiegu idzie DK 79, na IV Obwodnicy Autostradowej brak całego odcinka od węzła Zakopiańska do węzła Wielicka :laghing2: No i II obwodnicy też coś brakuje , że o III nie wspomnę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bejurokracja , wykonawca nie może wejsć na robote przed przekazaniem przez inwestora (w tym wypadku U.M. st Wawy) placu budowy A zabezpieczenie złożyli Miasto teren przekaże Wam lada chwila - tyle, że z domkiem i jednym panem co się w nim chowa :polew: Oj tam, mam w tym tylko swój niewielki udział :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 09:53_________________________________________________ A ja - Cytrynka :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dajcie spokój A ja się zastanawiałem, skąd Krzyniek to zdjęcie wyczesał Moja strona od jakiś dwóch lat nie była aktualizowana - kumpel, na którego serwerze stoi strona zgubił hasło administratora Przymierzałem się parę razy do zrobienia nowej, ale jakoś nigdy nie mieliśmy czasu, żeby się zebrać nad tym, usiąść i zrobić... gdyż z reguły sił starczało na podsumowanie etapu koncepcyjnego Skarbnikiem w SISKOM-ie już nie jestem, choć się wciąż tam aktywnie udzielam. Zainteresowanym problematyką inwestycji drogowych w Warszawie i okolicach polecam www.siskom.waw.pl Ragguś, w kwestii Mostu Północnego to w zadek trzebaby kopnąć Moskala - bo to jego firma ma kontrakt na budowę :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: Ze trzydzieści osób oglądało ten baner w trakcie konstruowania i wieszania, kilka, jeśli nie kilkanaście tysięcy później - i nikt nie zwrócił na to uwagi :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: Tomek - jesteś miszcz [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 23:46_________________________________________________ Dzięks Adaś Jedna z tych blondyneczek była, że paluszki lizać i nie tylko :naughty: :gwizdanie: Masz jakiś nr telefonu do niej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale kurna macie ekipę :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Preferuję naturalne A na spota nie dotrarłem przez sprawy urzędowe Poprawka Moskal - miałem Cię eSą przewieźć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aładnie to tak Dyrektora nie ma
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bo mi sie nie chce iść z pismem do Dyrektora Więc sobie zaległości na forum nadrabiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragguś Włatco postuff , pochwal się lepiej gdzie wyhaczyłeś taki avatarek :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: Madas - toż to pod paragraf podpada :polew: