Treść opublikowana przez Suli
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
CTV - tylko jak już się zdecydowałeś poświęcić swoją betę to pamietaj też dres zalożyć, co by bardziej klimatycznie i pod kolor było :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jarko :shocked: :shocked: Miały być blondynki :!: Nie bombiarze :drunk: :polew: :polew: :polew: I to jeszcze na dodatek ciężkiej kategorii Coś czuję, że przez cały następny tydzień z tamtąd nie wyjadę :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 16:47_________________________________________________ No co ty, muszą być jakieś atrakcje. Organizatorzy przewidzieli m.in. zbiorowe puszczenie z dymem bety Więc i jakaś beta być musi :gwizdanie: suli Ty masz Q i 265 PSów więc będziesz musiał tą bete najpierw pod górkę wciągnął żebyśmy nie musieli na dół schodzić żeby ją podpalić :gwizdanie: A potem ją puścimy na dół jak już będzie płonąć :polew: Damy radę A jak sie będę ślizgać - Poziu mi pomoże - prawda Poziu :naughty: [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 16:49_________________________________________________No, to juz wiesz, dalczego masz założyć zimówki :naughty: :polew: :polew: :polew:
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
mnie chyba nie stac mnie za placenie za kulture dodatkowo 8-9L na kazde przejechane 100km wogule ile powinien palic 2.8 w ruchu miejskim? mi wychodzi 16,5-17 czasem nawet 18 dodam ze nie sa to szalensta a jezdzac tak samo golfem V TDI spalam 7,3 16,5 litra po mieście to raczej normalne, 18 to juz pewnie w potężnych korkach... Nie myślałeś nad zagazowaniem silnika? Graf - mnie po mieście w tej chwili bierze poniżej 15 - 14,4 ostatnio. Sprawdź Ty lepiej chłopaku termostat i flitry - tak na wszelki wypadek :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No co ty, muszą być jakieś atrakcje. Organizatorzy przewidzieli m.in. zbiorowe puszczenie z dymem bety Więc i jakaś beta być musi :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Po żurawinie boli głowa ;(
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja tam jadę na zimówkach mimo, że mam I Tobie radzę to samo sierściuchu :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Trzeniu masz zamiar wjechać Mironowi w tył(ek) :shocked: :shocked: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Norbi TY nie dasz rady :gwizdanie: No właśnie zamierzam dać na letniakach :> Norbiaczku ,ale ja nie wierzyłem w to, że jesteś taki leszczyk co to nawet zimówek wyciągnąć z piwnicy nie umie :gwizdanie: :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 01:59_________________________________________________ Jarko, ale co to znaczy :shocked: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: No cóż, zaplanowane dla Ciebie wynagrodzenie, będę przelewał komuś innemu :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jarko - czyli jak rozumiem mam pokój z wysoką, niebieskooką blondynką :gwizdanie: OK. A więc wynagrodzenie w umówionej wysokości za załatwienie sprawy przeleję Ci do końca zlotu
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Norbi TY nie dasz rady :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Słyszysz Poziu :polew: :polew: :polew: Ciekawe co na to Q :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Norbi nie bąź leszcz - to jedyna okazja , żebyś zmiówki założył tej zimy :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Czy już wiadomo jak wygląda kwestia ew. przedłużenia pobytu na poniedziałek :?:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nie no Poziu w piątek pijmy do obiadu a nie do śniadania :polew:
-
[A6 4B AYM] Dźwięk skrzypiącej "gumy" przy kręceniu kierownicą
Kolego radziłbym Ci sprawdzić, czy wiązka łącząca poduszkę powietrzną nie okręciła Ci się wokół kolumny i właśnie się nie przeciera. Mój samochód z tego powodu w tej chwili w warsztacie
-
[ALL B6] Skrzypienie kierownicy
Kochani - miałem to samo. Moje auto właśnie w związku z tym stoi w warsztacie. Okazuje się taśma łącząca poduszkę powietrzną z resztą wiązek tak się niefortunnie ułożyła, że systematycznie była przecierana aż do przerwania wiązki. Dodam, że w między czasie z rzadka parę razy pojawiał się błąd czujnika kąta skrętu kierownicy i zapalało się ESP. Przy okazji - może mi ktoś poradzi - jak przeprowadzić krok po kroku adaptację czujnika skrętu kierownicy :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
L
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Co do wyjazdu z Wawy - mnie jednak zdecydowanie bardziej odpowiada godz. 9 - 10. Wypocząć, wypić wypalić i jechać jak biały człowiek. :> A nie zrywać się bladym świtem jak jakiś afroamerykanin na pole bawełny :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu a ile ty do tej pory punkcików zaliczyłeś :naughty: Z tego , co ja się orientowałem, (jak mi 16 - ty miał wskoczyć) raz na pół roku w WORD-zie możesz zaliczyć tzw. pogadankę, która kasuje Ci 6 punktów. Nie zdajesz nawet zdaje się żadnego testu, egzaminu, tylko musisz zaliczyć bodajże 8 godzin umoralniających gadek, jak to szybka i brawurowa jazda zabija
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba jak będę furę za granicę opychał to moze zrobimy jakas zrzute na ten spray? Git idea :good: Mówię poważnie :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czerwone :shocked: Wygląda na to, że cała ekipa z Poznania przyjedzie na tablicach wyjazdowych z Helmutowa Tylko nie zdziwcie się jak Was pozostali na zlocie będą pytać, czy te fury na handel ciągniecie :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wchodzisz w profil i na samym dole masz: "wyślij wiadomość do użytkownika" i "ogólne statystyki dot uzytkownika" czy jakoś tak Wchodzisz i widzisz, gdzie się najbardziej udzielasz, w jakich godzinach i takie tam pierdoły Ale mnie chodziło o statystyki zbiorcze - ile kogo na danym wątku - jak to podał Korzeń.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak takie coś można sprawdzić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to jakiś japończyk jest :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: