Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaloguj się na własnym
-
SPOTY RADOMSKIE
Może drogę zaorali :gwizdanie: Albo ukradli :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawalanka na klubowym odchodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga zrób z tym coś bo wyglądasz jak niebieska pała :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak już robisz wiekszy objazd to zahacz też o Pragę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynika - już przepadło :gwizdanie: Teraz i tak będziemy wpadać do Was i spamować Spodobało nam się :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pozazdrościć Azunia córeczki :> Ciekawe czy się z charakterem do mamusi wrodzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aaale ozo chodzi :gwizdanie: Madaś miał na myśli chyba kogoś innego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
masz coś do lisiczek Suli [br] Mrrr, Azunia - pełen szacun i ryspekt
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cze Musashi :> Mamy okazję właśnie pięknie obserwować jak Azunia bawi się z Adasiem jak lisiczka z myszką
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: Kobiety :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cóż, jest jeszcze młody i niedoświadczony Nie tak łatwo podejść szczwaną lisiczkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś, zaczynasz z wolna przegrywać w tej rozgrywce :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja zimówki mam ładne więc przy nich pozostanę :gwizdanie: - 17''
-
[ALL B5] Na jakiej płycie podłogowej jest A4 B5 ?
W passacie b6 jest, z tego co ogarniam, zmodyfikowana (powiększona) płyta z obecnego golfa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do jutra kochani Może jutro mi wątek otworzą :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ooo Odezwał się :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To ja się zamiast Adama odezwę :gwizdanie: Najlepiej jechać ok 160 do 180 bo wtedy najłatwiej otrzymać koncentrację
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ale ja nie o tym :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Eeeee... ale ozo chodzi :co: Bo ja dopiero ze spota wróciłem :gwizdanie: Zarobiony jestem
-
SPOTY RADOMSKIE
Cóż, są rzeczy ważne i ważniejsze
-
[ALL B5] Na jakiej płycie podłogowej jest A4 B5 ?
To jest dokładnie ta płyta, tylko że wydłużona. (nie jest dokładnie taka sama - śrubka w śrubkę - jak w przypadku A3 i Golfa). W przypadku Superba wzięli ją z chińskiej wersji passata czyli wydłużyli ją jeszcze bardziej. To A4 było pierwsze i na jego bazie budowali passata. Na bank.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyżby, czyżby :naughty: jakiś owocny weekend :naughty: Można gratulować :?:
-
SPOTY RADOMSKIE
Welcome back Brynia :> :> Jak widzę informacje o Twojej emigracji były nie do końca potwierdzone