Treść opublikowana przez Suli
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zachęcam Cię do zagłębienia się w działy techniczne, aby poznać dokładnie wady i zalety danych modeli i wersji silnikowych. Jeśli będziesz chciał spytać o konkretny egzemplarz polecam dział Zakup kontrolowany http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4-b17.0/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolega z regionu Łódzkiego do nas przybył :> Witaj serdecznie na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Kolegę w naszych skromnych progach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Kolegę z Wrocławia :>
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
Rock to rock Nie ma jak gitarowe rify :> Niestety, (...) rock&roll umarł, rock jest martwy stary (...) http://www.youtube.com/watch?v=sB9AJdndUcM Takie sobie... Poznańskie klimaty PS. Hej Ragga po profilu widzę, że Viagrę sprzedałeś [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 14:17_________________________________________________Ale inne rzeczy też są spoko A że życie jest słodko - gorzkie http://www.youtube.com/watch?v=Zx3m4e45bTo [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 14:21_________________________________________________A to ostatnio się do mnie na powrót przyplątało http://www.youtube.com/watch?v=0DShF9cWso0 Taaa... nazistowski i dyskryminujący Polaków Yutub nie działa , więc podaję link do strony , gdzie nas nie dyskryminują :!: http://videolog.uol.com.br/video.php?id=334701
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na naszym forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Witaj na naszym forum :> W Poznaniu jest całkiem silna ekipa Klubowa Zajrzyj do działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/wielkopolskie-b93.0/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć A daleko to do Ingolstadt
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Kolego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: no co Ty .... chyba wnuki Baaardzo śmieszne Łapię doła:dziura: :thumbdown: - idę się napić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Żeby Na spota do Poznania po A2 to mnie chyba moje dzieci będą wozić ;( ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tam na wioskę po drugiej stronie rzeki staram się nie jeździć jak nie muszę Z Pragi jestem Co do reszty http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1588476,0,,ministerstwo_zrywa_negocjacje_w_sprawie_autostrady_do_lodzi,wiadomosc.html ;( :wallbash: :fool: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :ranting1: :thumbdown:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oczywiście że tak ....z nami jest bezpieczna .... w kręgle mi dała łupnia i nie tylko mi :gwizdanie: :D :> nie ma co się śmiać jak z nią zagrasz to będzie po pupci :gwizdanie: jest naprawdę niezła To jeszcze zależy, o co będziemy grali A jakby coś, zaproponuję debla :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oczywiście że tak ....z nami jest bezpieczna .... w kręgle mi dała łupnia i nie tylko mi :gwizdanie: :D :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:good: :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jak Tetis Cała i zdrowa :?:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Kolego Kompleksowa informacja z Twojej strony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestety, nie dam rady Wciąż nie ma A2 Poza tym ktoś się chyba rozchorował do dobre, bo się do mnie nie odzywa :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chytrusy znaczy się :gwizdanie: Co to nałóg z człowieka robi :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:nabijasie: Pomysł PYSZKA :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może się z nami podzielą :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko Łukasz, młody jest, dorośnie - wyrobi się jeszcze Mariooo - tylko pamietaj, że za skuteczne wystawienie klamotów w dziale adminowi i modom należy się po krówce :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dałabyś chłopakowi odetchnąć, odpocząć :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
I nawet się wtedy nie odezwiesz, nie poradzisz Chętnie byśmy Ci fachowo i obiektywnie poradzili, w czym Ci do twarzy :naughty: