Treść opublikowana przez Suli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak będzie Promka, to może zacznę się częściej pojawiać [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:20_________________________________________________Pany, gdzie ja mogę ładnie umyć, wyczyścić w srodku i wypolerować czarną furę :?: - ale tak, żeby się świeciła jak psu jajca :kox: :decayed: Na supej specjalną okazję :wink4: Chodziłoby mi o jakś profesjonalną ręczną myjnię - ale taką, żebym nie zostawił tam majątku, bo z kasą krucho :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka W sumie masz rację Kolego bo passat to rozrośnięty klon - bliźniak na płycie a4 b5 :decayed:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Kolego Życzymy więc dalszego rozwoju i postępu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Kolego
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Zależy w jakim silniku. W AHL mam termostat pod alternatorem który trzeba było odkręcić, we 2 mechaniorów męczyli sie godzinę (przy mnie i nie opieprzali sie). Za robociznę zapłaciłem 90zł. Przy zwyczajowym ułożeniu termostatu robocizna to ok 50zł. A cena wehlera u mechaników to 70zł.... I tak sie opłaca, w ok 1,5 tys km sie zwróci Co do kosztów wymiany termostatu to dodam tylko od siebie, że w eSie B5 taka wymiana kosztowała mnie... 300 zł i to po znajomości . Żeby wymienić termostat w AGB trzeba rozebrać cały przód i rozpinać rozrząd, chyba, że mechanik ma łapki sprawne jak kieszonkowiec. Tak czy tak, pół dnia roboty dla specjalisty. :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ja nie zgłaszam reklamacji (pki co ). JA TYLKO PYTAM :?: :decayed:
-
Spotkania na drodze
Lexpar :> Za obcymi betami się nie rozglądam :wink4: A ramki z tyłu są - nawet z nickiem
-
[ALL B6] Demontaż siedziska tylniej kanapy w avancie - BEZ STRAT, USZKODZEŃ ITD...
Udało się I to bez strat :kox: Spinki też całe Czego to ja nie wyciągłem Oprócz pierścionka zaręczynowego kobiety stałem się dodatkowo właścicielem 1,5 ojro, kolekcji ludzików z kinderniespodzianek, dwóch baterii AAA, pary spinaczy po poprzednim właścicielu :kox: :kox: a dodatkowo trafiłem na resztki odłamków tylnej szyby, którą wybito mi zaraz po sprowadzeniu :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Jarko czy kubeczek z Bukowiny można myć w zmywarce Bo ja już od normalnego zmywania odwykłem :gwizdanie:
-
[ALL B6] Demontaż siedziska tylniej kanapy w avancie - BEZ STRAT, USZKODZEŃ ITD...
Flaj ar Yu siur :?: OK. na Twoją odpowiedzialność :> Rozumiem, że jakby coś fundujesz mi nową kanapkę :gwizdanie: :kox: :decayed:
-
[ALL B6] Demontaż siedziska tylniej kanapy w avancie - BEZ STRAT, USZKODZEŃ ITD...
Poradźcie, jak BEZ START, USZKODZEŃ I ZNISZCZEŃ, wyjąć siedzisko tylnej kanapy w avancie? W którym miejscu/ miejscach trzeba naciskać, podważyć, pociągnąć? Coś trzeba przedtem wykręcić, wypiąć, rozłączyć? Usiłowałem zwyczajnie podnieść siedzisko, ale nie daje się ruszyć, tylko trzeszczeć coś zaczyna niezbezpiecznie Nie obraziłbym się za jakieś czytelne instrukcje, fotki, rysunki z elsy... Wpadła mi w otwór gniazda pasów bezpieczeństwa prewna drobna rzecz, jak której nie wyciągnę - będzie awantura
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Oblicze w marmurze wykute :decayed: Jak u budowlańców rzeźbionych w Pałacu Kultury :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu
Cuber, Jarko ThemOn jak zwykle okazaliście się wielcy organizując mega zarombisty zlot :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Jarkowi dziękuję dodatkowo za garść gadżetów Dziękuję również wszystkim zlotowiczom, z którymi miałem okazję się dobrze bawić fajnie było zobaczyć znowu Wasze gemby :decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
My jeszcze zostaliśmy :> Właśnie wróciliśmy z Zakopca :kox: Kurna, czuję jak jeszcze ze mnie alkohol paruje :gwizdanie: :decayed: Zlot rewela - Iskierce się wyjątkowo spodobało :naughty: Ci, których nie było niech żałują :tongue4: PS. Szkoda Hammera Niestety, po raz kolejny się okazuje, że góry w marcu mogą być zdradliwe i zimówki to podstawa.
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
Eee tam wszyscy + zimówki dadzą radę [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 18:32_________________________________________________ :shocked: O f*ck
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: +
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
:dance: :thumbup: :drunk: :sick3:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
Jarko pamiętałeś zabrać bluzę z kapturem w rozmiarze M do przymiarki dla Iskierki :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Specu byłem na spocie a Ciebie już nie było :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
W pewnym stanie to możliwe :decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Oj tam, oj tam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: Wrzuciłbyś raczej rozkład korytarzy i tras wewnątrz cfaniczku :naughty: :naughty: :naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Jarko a ten parter to ze względu na szwedkę W sumie ja do zlotu planowałem wyzdrowieć, ale dzięki za troskę :polew: Tylko dlaczego z dala od ekipy z Mazowsza i w tak geriatrycznym towarzystwie Bart-S, Musashi :naughty: Przecież oni chodzą spać po fajerwerkach :wink4:Czyż nie :naughty: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta, to jest dopiero rewelacja to co ja mam tu robić proszę trenera? prosto i w lewo a potem? no też prosto i w lewo i tak parę razy pasjonujące, rzeczywiście ...... :polew: proponuję zmienić temat i se to odpuścić, każdy lubi co innego i to powinno się uszanować i tyle w temacie no, może jeszcze jedno Taa... Równie pasjonująco jak w tenisie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grzywa: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Bez uwag